Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Orkun ısıtmak 0 TL ile Antep'te bir gün geçirdi...iç çekip şunu dedim keşke youtuber olsaydım da böyle beleşe bende gezip tozsaydim 😂
Sormaaa valla ne para kırıyorlar bizdemi açsak minik ya beraber :KK70:

Hatay’ın herseyi cok güzel bende bayılıyorum dağ kekiği olsun pul biberi .. herseyiö oradan geliyor
Evet biz de hayran kaldık valla aklım Haytalıda, humusta, taratorda kaldı üzgün üzgün gidiyorum şu an eve😅😅 çok şanslısınız

Tamam o zaman ben sana istediklerimi netleştirince yazayım özelden orda duruma göre sana da zahmet olmayacak şekilde ya dediğin gibi köydeki teyzelerden ya da internette satış yapanlardan birinden alayım ben. Hatay 'ın kendisi festival ne zaman yapıyor biliyor musun belki bi daha geliriz :KK76:
Bizim festivLlerimiz genelde hatayıb kurtuluş ayında temmuzda oluyor ama bu sene EXPO hatayda 🤩🤩 nisan ayında expo başlıyor orda büyük fuarlar olacak botanik bHçeler felan.. Ama bana yük olmaz seve seve ben kaç kişiye yaptm kargoladım, çünkü nette illa oynama oluyor, 2 lira fazla veririm ama doğalını yemek daha mantıklı, üniversiteden arkadaşlarıma yıllardır her sene gönderiyorum, birine tam 60 kilo zeytinyağı göndermişliğim var :KK70:
Ama eğer site istiyorsan kuzu
Buna bakabilirsn, adam baharatçılar çarşısında yeri var meşur... Müşterisi cok..
En azından diğerlerine göre cok daha doğal

O kadar kaldım bir gidemedik sadece Erzin'e gitmiştim:)
Çok büyük kayıo abla zaten orası adana bence :KK70:

X