Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Ay yok canım düşünmen yeter hiç zahmete girme bu işi yapan satıcılar varsa hani bilindik güvenilir tavsiye alayım diye sordum 🤗🤗 işte aklımda da net bi liste yok satış yapanın sayfasını inceleyip seçeceğim içlerinden 😅😅
Kuzum nette satış yapan var ama illa katkılı oluyor yada gereksiz pahalı oluyor
İstanbul yada ankarada olsaydın derdim sana her yıl hatay günleri fuarı açılıyır ama ordada değilsin, burda köyde emeklerini satab teyzeler var.. Mesela şehir dışından gelip alıyorlar yada tanıdık vasıtasıyla kolileyip gönderiyorlar.. Eğer istediğin birşey varsa yardımcı olurum hem daha ekonomik hemde bire bir doğal katkısız yemiş olursun 🎈
Ama yok site istiyorum dersen birtane site vardı bakıp söyleyeyim sana

Boşver ayrılık iyidir arada iyi oluyor.Kıymetini anlar:KK60:
Özlüyorum ama :KK43:

Mesela o peynirleri, sabunları hatta dayanıklı olabiliyorsa kargoyla o mezeleri🤩🤩 her şeylerine bayıldım ama dönerken tekrar merkeze uğrayıp alma fırsatımız olmadı(zaten pazar diye kapalıydı çoğu sen daha iyi bilirsin) Bal0ncuk Bal0ncuk :KK53:

İstanbul yada ankarada olsaydın derdim sana her yıl hatay günleri fuarı açılıyır ama ordada değilsin, burda köyde emeklerini satab teyzeler var.. Mesela şehir dışından gelip alıyorlar yada tanıdık vasıtasıyla kolileyip gönderiyorlar.. Eğer istediğin birşey varsa yardımcı olurum hem daha ekonomik hemde bire bir doğal katkısız yemiş olursun 🎈

Öyledir tabi canım takılıyorum:KK43:

Mesela o peynirleri, sabunları hatta dayanıklı olabiliyorsa kargoyla o mezeleri🤩🤩 her şeylerine bayıldım ama dönerken tekrar merkeze uğrayıp alma fırsatımız olmadı(zaten pazar diye kapalıydı çoğu sen daha iyi bilirsin) Bal0ncuk Bal0ncuk :KK53:
Hatay’ın herseyi cok güzel bende bayılıyorum dağ kekiği olsun pul biberi .. herseyiö oradan geliyor

Yani mezeler aslınsa taze tüketilmeli :KK70:
Ama sabun olsun peynir olabilir..
Mesela zeytinyağı nar ekşisi

Tamam o zaman ben sana istediklerimi netleştirince yazayım özelden orda duruma göre sana da zahmet olmayacak şekilde ya dediğin gibi köydeki teyzelerden ya da internette satış yapanlardan birinden alayım ben. Hatay 'ın kendisi festival ne zaman yapıyor biliyor musun belki bi daha geliriz :KK76:

X