Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Biz yiye yiye kanalı batiririz 😂
😂Kız bı karı vardı kanal 7 demi ne ,neydi o kadının ismi ya heryeri gezip habire ballandıra ballandıra yiyodu insallah anlamışsındır o kadıni aklıma gelmedi😂o kadın gibi yine olamayız biz batmaz bişey olmaz😂😂

:KK68: :KK68: :KK68: :KK68: :KK68: :KK68: ablacım kızımın dün annemlerden gelirken arabaya binerken ayağı burkulmuş şişmişti hastaneye götürdük sağ ayak bileginden kırılmış alçıya aldilar abimin kızıda bizde kalıyor kızımla yaşıt o yüzden pek gelemiyorum onlarla ilgileniyorum
Çok geçmiş olsun canım:KK43:
Rabbim şifa versin:KK60:

Ben seni de görmedim ki :skandal:
Demek beni hiç sallamamşsn miniğim :KK70:

Yaa çok teşekkür ederim tamamdır bunlara bakacağım, seninle de iletişim kurarım duruma göre Allah razı olsun canım🤗🤗 belki geliriz tekrar o zaman nisanda bakalım 🤩
Yaaa ne demek canım elimemi yapışacak birgünlük iş 😋 teyzelerle kanka oldum :KK70:
Bekleriz valla kuzum her zaman bu gelişinde nur cemalini görelim :KK70:

Ben gelirsem size gelirim:KK70:Ama önce HAbibte HAbibte 'm ona gitmem lazım :KK73:
Eğer yaşıyor olursa neden olmasn
Zaten arabayla bana 15 dk mesafede :KK70:
Yinede bu dediğini unutmayacam abla :KK70:

:KK68: :KK68: :KK68: :KK68: :KK68: :KK68: ablacım kızımın dün annemlerden gelirken arabaya binerken ayağı burkulmuş şişmişti hastaneye götürdük sağ ayak bileginden kırılmış alçıya aldilar abimin kızıda bizde kalıyor kızımla yaşıt o yüzden pek gelemiyorum onlarla ilgileniyorum
Yaa kıyamam ya🥺 çok geçmiş olsun kuzum insallah iyileşir fistik bian once🥰

😂Kız bı karı vardı kanal 7 demi ne ,neydi o kadının ismi ya heryeri gezip habire ballandıra ballandıra yiyodu insallah anlamışsındır o kadıni aklıma gelmedi😂o kadın gibi yine olamayız biz batmaz bişey olmaz😂😂
Sonra show a geçti dimi 😂

Demek beni hiç sallamamşsn miniğim :KK70:

Yaaa ne demek canım elimemi yapışacak birgünlük iş 😋 teyzelerle kanka oldum :KK70:
Bekleriz valla kuzum her zaman bu gelişinde nur cemalini görelim :KK70:

Eğer yaşıyor olursa neden olmasn
Zaten arabayla bana 15 dk mesafede :KK70:
Yinede bu dediğini unutmayacam abla :KK70:
İsterim o_O

Canımmm cok geçmiş olsun :KK43:

IMG_20201004_204903.jpg

Çok geçmiş olsun canım,Allah tez vakitte şifa versin ♥️

Geçmiş olsun canım

X