Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Geçen hafta ciğerde leke var demişlerdi ya,şehir hastanesiydi orası.o leke için sürüntü aldılar.
Şimdi yine aynı leke için covid şüphesi diyor,devlet hastanesi.
Benim babam en başta yattı covid şüphesi ile lekeden dolayı ...

Ama bu leke her türlü olsbilihor Muş elalis ..küçükken bronşit gecirince bile leke kaliyormus yani hatta babama başta KOAH olabilir demislerdi şükür öyle cikmadi ...inşallah sizinde covid değildir

Yeni değil mi ne ara tanıştında meydan okuyorsun
Konu şeydi ballandira ballandıra yemek yemek redgirl bir sahne foto atıp favorisi olduğunu söyledi bende sezercik filmindeki taze fasulyr ile meydan okudum ..yarışmada oldgunu bilmiyordum

Konu şeydi ballandira ballandıra yemek yemek redgirl bir sahne foto atıp favorisi olduğunu söyledi bende sezercik filmindeki taze fasulyr ile meydan okudum ..yarışmada oldgunu bilmiyordum
Ayy bitek ben değilmişim demek o sezercikteki sahnede kendinden gecen

He olsun dün bir bugün iki, sen beni unut hemen başkasına meydan okuyacak samimiyeti kur annen kardeşin falan diye düşündüm bende ah saf kalbim, öyle değilse affetmiyorum sizi minik hanım

He olsun dün bir bugün iki, sen beni unut hemen başkasına meydan okuyacak samimiyeti kur annen kardeşin falan diye düşündüm bende ah saf kalbim, öyle değilse affetmiyorum sizi minik hanım
Sende hemen benden gidecek yer ariyorsun sevmiyorsun demek beni hemen vazgeciyorsun (tiribe tirip )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…