Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Ama yaygın olarak yapıldığına göre sorun olmaz herhalde,yine de bilinen bir yerse yaptırın tabii,özele de gitmek gerekebilir ,Allah şifa versin canım
Aynen kuzum ben demiştim zaten eşime ama bilmediği için korkuyodu.bakalim başka neresi yapıyor araştıralım bir .sağol kuzum benim.

Öğretmenim WunderLost nasılsın
Canımm teşekkür ederim iyiyim. Tempolu bir gündü eve yeni girdim. Sabah okula gittim öğleden sonra eve geldim yemek hazırladım evi toparladım sonra akşam satranç kursuna gittim(milli eğitimin sertifikalı kursuna başvurmuştum çıkmış şansıma) kurs çıkışı da eşim almaya geldi, beni eve bırakıp halısaha ya geçecekti o zaman arkadaşıma bırak madem maç bitimi alırsın dedim arkadaşıma uğradım bi kahve içtik sonra eşim aldı geldik eve çorabından bir sürü siyah şey döküldü bastığı yerlere kötü olmuş iyice maçta o duşa girince ben de antreye süpürge tuttum yatak odasına da girdiği için oraya da tuttum daha yenice kanepeye uzandım kk ya bakayım dedim. Ay çok uzun oldu dimi sen nasılsın canım

Çok geçmiş olsun kuzum

Yok ben çoğunluk buralardayım okuyorumPek sohbet modunda değilim bu sıra
Çok normal insanız nihayetinde arada bir durup hayatı uzaktan şöyle bi izleyesi geliyor insanın olup bitenleri de değerlendirmiş oluyor iyi oluyor zaman her şeye alıştırıyor insanı unutmasak da alışıyoruz . Sen modu düşük halde de fazla duramazsın sana göre değil atom karıncalık var senin ruhunda
Ağrılı ama idare ediyorum şükür Çarşamba 2. Ameliyat nasipse
Allah ın izniyle kurtul hepsinden sana da kutlama yapalım taşlara veda partisi ❤❤❤

Blue_Peri geçmiş olsun canım içiniz nasıl rahat edecekse bi an önce randevu da oluşturun yoğunmuş madem hastaneler bir an önce kurtulsun inşallah yavrucuk

Evva bugün kaçamak yaptın mı doğruyu söyle

Bizde ailecek grip olduk çoluk çocuk
Eşim test yaptırdı, negatif çıktı Allahtan
Geçmiş olsun komşuuu grip eve bi girdi mi zaten aile boyu oluyor istemeden. Ama anne olarak hastalanmaya hakkın olmuyor herkesin nazı sana geçiyor sen hepsiyle ilgilenip evi ayakta tutuyorsun kendin de hasta olsan bile.

Sabah aç karnına sirkeli su içtim ekmeksiz kahvaltı yaptım şekeli şeyler hariç ara öğünde ceviz fındık kuru kaysı öğle yemeği 1 dolma yanına yoğurt bitti bir bardakta soğan suyu içtim

Hadi inşallah ya gitsinler de yapariz

Geçmiş olsun komşuuu grip eve bi girdi mi zaten aile boyu oluyor istemeden. Ama anne olarak hastalanmaya hakkın olmuyor herkesin nazı sana geçiyor sen hepsiyle ilgilenip evi ayakta tutuyorsun kendin de hasta olsan bile.
Aynen öyle oldu
Eşim zaten cocuklar dan nazlı, 2 gün yattı. Çocuklar bi yandan. Çayı çorbası ne varsa yaptım yedirdim
Şimdi biraz olsun iyiler
Bende iyiyim şükür
Sen nasılsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…