Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
-600

Nasıl oldu kuzucuk ? Ben emojileri bulunca sorunum cozuldu

Geçmiş olsun perim nasıl fıstık daha iyimi

Gecmis olsun canim
Sağolun kuzular
Tekrar götürdük lakin sipam korktu film cektirtmedi ,doktora söyledim aldi iceriye
Sağolsun baya iyi davrandı kullanacağı aletleri tanıttı nisaya oyun şeklinde, biraz çekindi bizimki ama şöyle böyle derken açtı ağzını baktı curuklere doktor ,dedi film çekilmiş olsaydı ona göre ne gerekiyor curugun derinligi nasıl daha iyi gorebilirdim şimdi yüzeysel görebiliyorum,zaten kanal tedavisi vs kucuk oldugu icin yapmaya kalksam ona açmayacak yapamayacağız belli dedi.
Şimdilik geçici dolgu yapacagim ama tavsiyem uyutarak yapılması dedi . Onlarda uyutuyorlarmis ama ben sıraya alsam seneler sürer sıranın gelmesi dedi başka biyerden randevu almaya çalışın eğer uyutarak yaptırmayı düşünürseniz dedi.
Dolgu yaptı eve geldik .
Önceki gittiğimiz yerde uyutarak yapılabilir ancak demişti zaten buraya yonlendirmisti
Eşim biraz uyutarak yaptırmaktan korkuyor ben yaptirtmam ne olur ne olmaz diyodu diğer yere gittiğimizde ,onu soyledim doktora dedi biz ekiple çalışıyoruz tek başımıza yapmıyoruz zaten korkulacak bişey olmadı bugüne kadar şükür dedi.
Valla başka yere bakacagiZ artık uyutmadan imkansız onu anladık. Çokta sıra varmış randevu almasida , ameliyat sırasıda dolu oluyormus bakalim artık .

Ama yaygın olarak yapıldığına göre sorun olmaz herhalde,yine de bilinen bir yerse yaptırın tabii,özele de gitmek gerekebilir ,Allah şifa versin canım

Geçmiş olsun canım:/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…