Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Evet canım oda regl oldum hem sökülmek için hemde 2 güne hormon testine gidicem :KK16:
Hormon testi ne için neyinde sıkıntı vardı yani. Benim de aslında süt hormonu düzeldi mi ki diye bi baktırmam lazım ilacını kullandım da yüksekti diye.

Bizde ailecek grip olduk çoluk çocuk 🤧🤧🤧
Eşim test yaptırdı, negatif çıktı Allahtan :hasta:
Çok geçmiş olsun kuzum ☹️ şükür negatif çıkmış bari çok dikkat edin yine🥰
Çok normal insanız nihayetinde arada bir durup hayatı uzaktan şöyle bi izleyesi geliyor insanın olup bitenleri de değerlendirmiş oluyor iyi oluyor zaman her şeye alıştırıyor insanı unutmasak da alışıyoruz . Sen modu düşük halde de fazla duramazsın sana göre değil atom karıncalık var senin ruhunda🥰🥰🥰

Allah ın izniyle kurtul hepsinden sana da kutlama yapalım taşlara veda partisi 🤗❤❤❤

Blue_Peri Blue_Peri geçmiş olsun canım içiniz nasıl rahat edecekse bi an önce randevu da oluşturun yoğunmuş madem hastaneler bir an önce kurtulsun inşallah yavrucuk 🥰

Evva Evva bugün kaçamak yaptın mı doğruyu söyle 😜
Sağol kuzum benimm🥰

Aynen öyle oldu 😂
Eşim zaten cocuklar dan nazlı, 2 gün yattı. Çocuklar bi yandan. Çayı çorbası ne varsa yaptım yedirdim😂
Şimdi biraz olsun iyiler 🤗
Bende iyiyim şükür 🥰
Sen nasılsın 😘
Vallahi hakkımız ödenmez bizim. Onları iyilestirince iyi hissediyoruz ancak 😊😊 ben de iyiyim şükür okula gidip geliyorum öyle bu hafta akşamları da satranç kursuna gideceğim cumaya kadar bakalım yorucu olcak biraz🤪🤪

Çok normal insanız nihayetinde arada bir durup hayatı uzaktan şöyle bi izleyesi geliyor insanın olup bitenleri de değerlendirmiş oluyor iyi oluyor zaman her şeye alıştırıyor insanı unutmasak da alışıyoruz . Sen modu düşük halde de fazla duramazsın sana göre değil atom karıncalık var senin ruhunda🥰🥰🥰

Allah ın izniyle kurtul hepsinden sana da kutlama yapalım taşlara veda partisi 🤗❤❤❤

Blue_Peri Blue_Peri geçmiş olsun canım içiniz nasıl rahat edecekse bi an önce randevu da oluşturun yoğunmuş madem hastaneler bir an önce kurtulsun inşallah yavrucuk 🥰

Evva Evva bugün kaçamak yaptın mı doğruyu söyle 😜
Sağol canım benim:KK60:
Tabi boş durmuyorum ama içimden bazı şeyleri uzaktan izlemek geliyor :)

X