Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
inanırmısın bir kere bile izlemedim sanırım netten izleyecem baştan şimdiye kadar
ama içinzdeki temiz kadını ortaya çıkarın
Ben de iki bölümdür başladım ama bugün elektrik süpürgem evde yokmuş gibi davranıyorum toz bezlerim yokmuş gibi öyle umarsız öyle serkeş

içindeki meleğe ses ver diğerleri uzak dursun
3 saat sürüyor benim temizliğim çok mola vermeden yapıyorum bi de. Çok üşeniyorum o yüzden.Keşke 1 saatte bitirebilsem hantal mıyım neyim
Eşime de yaptırmıyorum içime sinmiyor(halbuki bırak bu hâlinden daha temiz olacaktır yani dimi)

3 saat ne temizliği yapıon gızzz

3 saat ne temizliği yapıon gızzz
Tüm evi süpürüyorum(ucuna inceyi takıp dip köşelere giriyorum son kez)
Sonra viledalıyorum
Sonra wc ve banyoyu temizliyorum
Sonra tüm evin tozunu alıyorum(salon hariç orayı kullanmadığımız için toz olmuyor pek 2 temizlikte 1 alıyorum mesela tozunu). Mutfak dolabı tutma yerlerim de çok leke oluyor adi bir malzeme onları da her temizlikte siliyorum davlumbazla.
Aslında bak anlatırken hiçbir şey yok ama neden 3 saat sürüyor bilmiyorum ev 3+1 bu arada aman aman büyük de değil yani

Detaylı yapıyorsan sürebilir, ev gayet büyük

bende tüm bunları yapıyorum ama en fazla 2 saatimi alıyor
3+1 120 m2 ama evim küçük belki ondandır

Balıkesire martı gelmiş,dün annemin evinin önünde vardı.ablamla gittik kurcaladık,uygulamayı indirip bindik
şimdi çarşıya gideyim diyorum ama bi utandım,binen var mı öyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…