Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Bakma pişman olursun babacigina geçmiş olsun hemsom ...bu yaşlarda keşke bir cocugu vasisi olsada insanlari zor duruma bırakmasalar ama işte böyle işliyor test sonucu çıkmadı mi hala
bir sürü poğaça bildirimi geliyor
hiçbirine bakmıyorum çok heyecanlı

Haklısın tek başına çok uzun sürüyor.
Halıları topluyorum altlarını siliyorum,mobilyalar çekiliyor.Ondan bayağı uzun sürüyorBizim birde her oda kullanılıyor

Halıları topluyorum altlarını siliyorum,mobilyalar çekiliyor.Ondan bayağı uzun sürüyorBizim birde her oda kullanılıyor
Abla yaşantı olan ev dağılır toplanır ..benim komşum az temizlik yapardı mutfak dolapları tertemizdi ama senede bir silerdi....

Sonra öğrendim ki kadın 12-13 yıllık evli daha tavuk kozartmamis evde akşamları eşi gok diye sabah akşam kahvaltı yerlermis ...

Yağ pitlamiyo tabi hiç bir yere yemek pismiyor evde batar mi

Batsın temizlenir ne yapalım

Bizim fazlasıyla yaşanıyor

Bizim fazlasıyla yaşanıyor
Yaşanmışlıklar hepimizin evinde var

Bugün carsidayiz oğlanlar evde ...kynpeder aramış eşimi bişey bırakacağım diye ..eşim oğlanları arıyor dagittiysaniz ortalığı toplayın deden gelecek

Allah tan dede gelmemiş ev alt üst edilmiş

Seninkiler küçük:)
Bizim o kadar değil ama yinede çok kirleniyor:)
Yeni yerleşim yeri burası çevrede inşaatlar var ve rüzgarı çok sürekli toz oluyor

Abla bizim de buraya doğalgaz doseniyor keşke sadece dağınık olsa kapı pencere açılmıyor batirdilar her yer çamur birde ikinci kattayim
Seninkiler küçük:)
Bizim o kadar değil ama yinede çok kirleniyor:)
Yeni yerleşim yeri burası çevrede inşaatlar var ve rüzgarı çok sürekli toz oluyor

Ben her hafta halıları kaldırmıyorum bile düşün. Ya kadın olmak diyorum susuyorum cidden. Ben daha çocuk yokken böyle zorlaniyorum olunca nasıl olcak acaba. Allah kolaylık versin hepimize

O toz yokmu bitmiyor abla bir gün temizlemesen sanki 1 aydır temizlenmemiş gibi

Geldim minik bi gözüm burda 👁 yorganlarımı yıkıyorum kış temizliği
Nasıl ykiyorsun yorgani kolay gelsin

Ben balkonda yikiyauim dedim sapsarı leke leke oldu dışı :/

Ben her hafta halıları kaldırmıyorum bile düşün. Ya kadın olmak diyorum susuyorum cidden. Ben daha çocuk yokken böyle zorlaniyorum olunca nasıl olcak acaba. Allah kolaylık versin hepimize
Valla çocuk olunca biraz daha veriyor sanki rabbim sabrı

Nasıl ykiyorsun yorgani kolay gelsin

Ben balkonda yikiyauim dedim sapsarı leke leke oldu dışı :/
Ben leyene koyuyorum basıyorum çamaşır suyunu 20 dk falan kalıyor sonra 3-4 kere yıkayıp suyunu yeniliyorum ki çamaşır suyu kalmasın diye sonra deterjan en son yumuşatıcı ben banyoda yıkıyorum eşim balkonda izin vermiyor
Çok bekletmeden yıka ki sarı olmasın ben diğer evde makinaya atıyordum bu makina almıyor mecbur kendim yıkıyorum

Pamuk yorgan mi yoksa elyaf mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…