Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Bakma pişman olursun :olamaz: babacigina geçmiş olsun hemsom ...bu yaşlarda keşke bir cocugu vasisi olsada insanlari zor duruma bırakmasalar ama işte böyle işliyor 🤷🏼‍♀️ test sonucu çıkmadı mi hala
bir sürü poğaça bildirimi geliyor 🤩
hiçbirine bakmıyorum çok heyecanlı :rolleyes:

Tüm evi süpürüyorum(ucuna inceyi takıp dip köşelere giriyorum son kez)
Sonra viledalıyorum
Sonra wc ve banyoyu temizliyorum
Sonra tüm evin tozunu alıyorum(salon hariç orayı kullanmadığımız için toz olmuyor pek 2 temizlikte 1 alıyorum mesela tozunu). Mutfak dolabı tutma yerlerim de çok leke oluyor adi bir malzeme onları da her temizlikte siliyorum davlumbazla.
Aslında bak anlatırken hiçbir şey yok ama neden 3 saat sürüyor bilmiyorum😔😔😔 ev 3+1 bu arada aman aman büyük de değil yani
Haklısın tek başına çok uzun sürüyor.
Halıları topluyorum altlarını siliyorum,mobilyalar çekiliyor.Ondan bayağı uzun sürüyor🤷🏼‍♀️Bizim birde her oda kullanılıyor🤦🏼‍♀️

Halıları topluyorum altlarını siliyorum,mobilyalar çekiliyor.Ondan bayağı uzun sürüyor🤷🏼‍♀️Bizim birde her oda kullanılıyor🤦🏼‍♀️
Abla yaşantı olan ev dağılır toplanır ..benim komşum az temizlik yapardı mutfak dolapları tertemizdi ama senede bir silerdi....

Sonra öğrendim ki kadın 12-13 yıllık evli daha tavuk kozartmamis evde akşamları eşi gok diye sabah akşam kahvaltı yerlermis ...

Yağ pitlamiyo tabi hiç bir yere yemek pismiyor evde batar mi :bicak:

Batsın temizlenir ne yapalım 🌸

Abla yaşantı olan ev dağılır toplanır ..benim komşum az temizlik yapardı mutfak dolapları tertemizdi ama senede bir silerdi....

Sonra öğrendim ki kadın 12-13 yıllık evli daha tavuk kozartmamis evde akşamları eşi gok diye sabah akşam kahvaltı yerlermis ...

Yağ pitlamiyo tabi hiç bir yere yemek pismiyor evde batar mi :bicak:

Batsın temizlenir ne yapalım 🌸
Bizim fazlasıyla yaşanıyor🤷🏼‍♀️😂🤩

Bizim fazlasıyla yaşanıyor🤷🏼‍♀️😂🤩
Yaşanmışlıklar hepimizin evinde var :KK53:

Bugün carsidayiz oğlanlar evde ...kynpeder aramış eşimi bişey bırakacağım diye ..eşim oğlanları arıyor dagittiysaniz ortalığı toplayın deden gelecek :olamaz:

Allah tan dede gelmemiş ev alt üst edilmiş :KK70:

Yaşanmışlıklar hepimizin evinde var :KK53:

Bugün carsidayiz oğlanlar evde ...kynpeder aramış eşimi bişey bırakacağım diye ..eşim oğlanları arıyor dagittiysaniz ortalığı toplayın deden gelecek :olamaz:

Allah tan dede gelmemiş ev alt üst edilmiş :KK70:
Seninkiler küçük:)
Bizim o kadar değil ama yinede çok kirleniyor:)
Yeni yerleşim yeri burası çevrede inşaatlar var ve rüzgarı çok sürekli toz oluyor🤦🏼‍♀️

Abla bizim de buraya doğalgaz doseniyor keşke sadece dağınık olsa kapı pencere açılmıyor batirdilar her yer çamur birde ikinci kattayim :KK14:
Seninkiler küçük:)
Bizim o kadar değil ama yinede çok kirleniyor:)
Yeni yerleşim yeri burası çevrede inşaatlar var ve rüzgarı çok sürekli toz oluyor🤦🏼‍♀️

Ben her hafta halıları kaldırmıyorum bile düşün. Ya kadın olmak diyorum susuyorum cidden. Ben daha çocuk yokken böyle zorlaniyorum olunca nasıl olcak acaba. Allah kolaylık versin hepimize😳😳

O toz yokmu bitmiyor abla bir gün temizlemesen sanki 1 aydır temizlenmemiş gibi 🤦‍♀️

Geldim minik bi gözüm burda 👁 yorganlarımı yıkıyorum kış temizliği :temizlik:
Nasıl ykiyorsun yorgani kolay gelsin o_O

Ben balkonda yikiyauim dedim sapsarı leke leke oldu dışı :/

Ben her hafta halıları kaldırmıyorum bile düşün. Ya kadın olmak diyorum susuyorum cidden. Ben daha çocuk yokken böyle zorlaniyorum olunca nasıl olcak acaba. Allah kolaylık versin hepimize😳😳
Valla çocuk olunca biraz daha veriyor sanki rabbim sabrı :KK70:

Nasıl ykiyorsun yorgani kolay gelsin o_O

Ben balkonda yikiyauim dedim sapsarı leke leke oldu dışı :/
Ben leyene koyuyorum basıyorum çamaşır suyunu 20 dk falan kalıyor sonra 3-4 kere yıkayıp suyunu yeniliyorum ki çamaşır suyu kalmasın diye sonra deterjan en son yumuşatıcı ben banyoda yıkıyorum eşim balkonda izin vermiyor 🤪
Çok bekletmeden yıka ki sarı olmasın ben diğer evde makinaya atıyordum bu makina almıyor mecbur kendim yıkıyorum 😬

Ben leyene koyuyorum basıyorum çamaşır suyunu 20 dk falan kalıyor sonra 3-4 kere yıkayıp suyunu yeniliyorum ki çamaşır suyu kalmasın diye sonra deterjan en son yumuşatıcı ben banyoda yıkıyorum eşim balkonda izin vermiyor 🤪
Çok bekletmeden yıka ki sarı olmasın ben diğer evde makinaya atıyordum bu makina almıyor mecbur kendim yıkıyorum 😬
Pamuk yorgan mi yoksa elyaf mi o_O

X