Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
kızlar etiketlere dönemedim çok sağolun
babam 83 yaşında,dün sürüntüyü verene kadar canımız çıktı.zaten covid değilsek de olduk
çarşıda pazarda hasta olmayan insanlar birbirinden 2 metre uzak dururken,test yerinde kucak kucağa
sonuçlar 12 saat sonra çıkar dediler ama e nabızdan bakılıyormuş sadece.babamın e nabız yok.açalım desek devlet şifresi yok.almak için postaneye bizzat gitmesi lazım.e adama evden çıkma dediler
aile hekimini aradım geçici şifre ver diye,veremem dedi.ay bir tepem attı,o kadar yırgunluktan sonra.ne demek veremem yaaa nedenmiş dedim,çünkü vermeyi bilmiyorum dedi
sen ara,ben bakar söylerim burdan dedi.2 dir arıyorum sistem yok diyo

Geçmiş olsun rabbim kimseyi elden ayaktan düşürmesin yaşlılık zor tabi ama şükür ki sen varsın canım

geçmiş olsun ablacım

Geçmiş olsun rabbim kimseyi elden ayaktan düşürmesin yaşlılık zor tabi ama şükür ki sen varsın canım
benden sağlam yaaa :)
süs olsun diye bi bastonu var elinde ama,dimdik yürüyor maşallah.gözleri pek görmüyor eskisi gibi,bi ara baba düşersin hızlı yürüme dedim,koşmaya başladı,gel yarış yapalım gör diye
çocuk gibi

Maşallah çok tatlı oluyorlar yaşlı dedeler ya

Hay Allah ya ,sonucu iyi çıkar inşallah

Çok geçmiş olsun ablacım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…