Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Kolay gelsin sanada çocuklarada,bende ne olsun son çayımı içiyorum,saat 3 gibi bahçeye ineceğiz komşularla çay partisi vereceğiz . :KK74:
Bana da yarın arkadaş gelecek tek hazırlık yapma bir kahve içeceğim dedi kurabiye lazım demi illaki yanına o_O

Sefan olsun ablam😘Bulduğum cihazla buraya bakmaya çalışıyorum😀
Bende eşime sıkıntı oluyor bazen girmiyor dedim hakiktan de eba çok kalabalık diyor bir cihazdan almıyor başka cihazdan giriliyor değişik bu işler ...pazartesiden itibaren küçük başlıyor benim :KK45:

Oğlumda 2008 onun maşallahi var ama sadece ders konusunda ekmek almaya göndersem ya parayı kaybeder yada gelir kaç ekmek alacaktım unuttum der onunda o huyu var kızımda tam tersi derste başarısız ama eli herşeyde çok yatkın canları sagolsun napim saygılı merhametli hayırlı bir birey olsunlarda ekmeklerini bir şekilde çıkarırlar artık
O zaman kızı farklı yönlendireceksin:)
İlla herkes profesör ,doktor,avukat olacak diye bir şey yok:)Neye ilgisi varsa geç kalmadan ona yönlendir canım:)Sevmediği bir şeyi neden yapsın:)

Sağol teyzesiii.valla çok çabuk çürüyor eskiden bizde yiyoduk çikolata şeker nebilim bukadar bişey bende yaşamadım birde o yaşlarda. İnşallah tadaviyle daha iyi olur kuzum tekrar çok geçmiş olsun.
Dolgu falan yapılır canım:)Genelde çürüklere o yaşta öyle yapıyorlar ne de olsa düşecek sonra:)Oda korkulacak bir şey değil benim oğlumda öyleydi dolgu yapıldı rahatladı çokta canı acımadı:)

120858315_166160728494184_5402512375674922098_n.jpg

ARKA-TAŞ’LARINIZ BOL OLSUN EFENDİM..
Eski Türklerde cengaverler savaşırken arkadan gelecek herhangi bir saldırıyı kontrol edebilmek için sırtlarını bir ağaca, kayaya veya taşa vererek ok atarlarmış.
Atalarımız genelde bozkır hayatı yaşadıkları için bu sırt dayanan nesne genelde bir taş veya kaya olurmuş.
Yıllar sonra sırt dayanan taşın ismi
ARKA-TAŞ dan yani ARKADAŞ şeklinde dilimize yerleşmiş ve bugün güvenebileceğimiz, bizi arkadan vurmayacak olan, samimiyetine güvendiğimiz kişilere verdiğimiz isim olmuştur....
🙏
alıntı

İnşallah mutlaka öyle geçecektir,mr çekildi demi mesela bana ilaçlı mr çekilmişti kasların altında gözükmemiş onu istemişti dr.
mr istemedi.mamografi ve ultrason yaptı.önce enfeksiyonu geçirelim yanıltmasın dedi.haftaya gidicem tekrar

X