Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
O zaman kızı farklı yönlendireceksin:)
İlla herkes profesör ,doktor,avukat olacak diye bir şey yok:)Neye ilgisi varsa geç kalmadan ona yönlendir canım:)Sevmediği bir şeyi neden yapsın:)
Eşimde diyor kızım neye ilgin varsa ona yönel biz senin her zaman arkandayız neyi istiyorsan ona yönel gerekirse ben sana kendi işini kurarım zorlamiyoruz zatın abla zaman neyi gostericek bakalım el.becerisi çok fazla kıyafetlerden yeni modeller çıkarmaya çalışıyor eski kıyafetlerinden kendine kiyafetler yapıyor kuaförlük ve moda tasarım ikisine yeteneği var görünüyor şimdilik

Eşimde diyor kızım neye ilgin varsa ona yönel biz senin her zaman arkandayız neyi istiyorsan ona yönel gerekirse ben sana kendi işini kurarım zorlamiyoruz zatın abla zaman neyi gostericek bakalım el.becerisi çok fazla kıyafetlerden yeni modeller çıkarmaya çalışıyor eski kıyafetlerinden kendine kiyafetler yapıyor kuaförlük ve moda tasarım ikisine yeteneği var görünüyor şimdilik
O zaman o yöne doğru eğitim almasını sağlayın canım moda tasarımı falan okuyabilir yada tekstil:)
Yani araştırmalar yapın bak sen kıyafet tasarlıyorsun bu işi yapabilirsin ama eğitimini alsan daha rahat iş bulursun gibi yönlendirmeler yapabilirsin:)

X