Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Çok düşkün bana teyzesi diyorum yok agrimadi sen iyi ol o bana yeter gece kendi kendine kalkmiş wc gitmek istemiş banyo eşiği biraz yukarda çıkamamış beni uyandirmamak için gitmiş geri yatmiş dedim sakin bir daha kendi başına kalkma ayağa düşersin iyce ayağın ağrır diyo kiyamadim kaldırmaya cadı🥰
Allah'ım ya. insan çocuklar hiç hasta olmasin istiyor demi ...

Fazla yedirmemeye çalış miniğim ilerisi için sağlık çok öenmli biliyorsun.

Kaç yaşında kızın,geçer biter annesi sen destek ol yanında korkmasın yeterki.
Çok içirme sende sütü bak sonrası için sakıncalı ölçülü içse o bile yeter ona.
4.5 abla, öyle yapayım artık hadi bunlar çıkacak yenileri gelecekte ,gelecek olan disleride mahvetmeyelim.

Fazla yedirmemeye çalış miniğim ilerisi için sağlık çok öenmli biliyorsun.

Kaç yaşında kızın,geçer biter annesi sen destek ol yanında korkmasın yeterki.
Çok içirme sende sütü bak sonrası için sakıncalı ölçülü içse o bile yeter ona.
Göbeği eritti bu yaz abla göbek yapmıştı ama şuan ideal kiloda 😍

45 günde ben alçıda kalmıştım ayak ameliyatı olmuştum,biliyorum çok zordur heleki ayak daha da zor oluyor.
Kesinlikle ayağını aşağıya sarkıtmayacak sonradan ayak parmakları kan akışından dolayı morarıyor hemen uzatınca normale dönüyor zaten..
Oda elbette üzülür şimdi kendisini anne babaya yük olarak görmeye başlar,burada sizlerin desteği çok önemli ona motife edici güzel sözler söylediğiniz zaman inan o andaki sıkıntısını unutur.
Çok dirençli maşallah doktor muayene ederken baya sıktı ayağını gözünden yaşlar indi ama hiç sesini çıkarmadı sessizce ağladı içim gitti yine evladı bize muhtaç etsin zevkle yaparım ama bizi evlada muhtaç etmesin ablacım o daha zor moral olarak çok iyi şükür kuzeni yaninda kendi yaşıtı onunla birlikte zaman geciriyor canı sıkılmıyor şimdilik ileriki günlerde biraz sıkıntı yaşariz ins Allah o kadar uzun süre alçıda kalmaz

4.5 abla, öyle yapayım artık hadi bunlar çıkacak yenileri gelecekte ,gelecek olan disleride mahvetmeyelim.

Bence bu dişi direk çeker zaten süt dişleri dolgu yapılmasına bile gerek duymaz doktor diye düşünüyorum.
Sen gene sor bu süt işini bakalım ne diyecek.

Göbeği eritti bu yaz abla göbek yapmıştı ama şuan ideal kiloda 😍

Çok kilo almasın sakın,ideal kiloyu korusun

Bence bu dişi direk çeker zaten süt dişleri dolgu yapılmasına bile gerek duymaz doktor diye düşünüyorum.
Sen gene sor bu süt işini bakalım ne diyecek.

Çok kilo almasın sakın,ideal kiloyu korusun
Abla doktorlar dolgu yapıyor süt diisne daha değişime varsa ...benimkiler de dolgu var mesela ...çıkmaya yakın film lerden bakıp çekiyorlar alttan geliyorsa

Çok dirençli maşallah doktor muayene ederken baya sıktı ayağını gözünden yaşlar indi ama hiç sesini çıkarmadı sessizce ağladı içim gitti yine evladı bize muhtaç etsin zevkle yaparım ama bizi evlada muhtaç etmesin ablacım o daha zor moral olarak çok iyi şükür kuzeni yaninda kendi yaşıtı onunla birlikte zaman geciriyor canı sıkılmıyor şimdilik ileriki günlerde biraz sıkıntı yaşariz ins Allah o kadar uzun süre alçıda kalmaz

Kıyamam ona acısını bile belli etmemeye gayret etmiş maşaallah ona .
Biz evlatlarımıza elimizden geldiği kadarıyla destek olmamız lazım,yaşlanınca ne olacak acaba düşünmek bile zor geliyor bana bazen.
Kızıma dedim bir gün,allah korusun babana ileride bişey olursa beni atın bakım evine dedim bir kızdı bana varya.
Asla ve asla yük olmak istemem kimseye.

Abla doktorlar dolgu yapıyor süt diisne daha değişime varsa ...benimkiler de dolgu var mesela ...çıkmaya yakın film lerden bakıp çekiyorlar alttan geliyorsa

Normalde 6 yaşta başlıyor ya dökülmeler,senin dediğinde olabilir alttan diş yoksa dolguya müsait o zaman.

Kıyamam ona acısını bile belli etmemeye gayret etmiş maşaallah ona .
Biz evlatlarımıza elimizden geldiği kadarıyla destek olmamız lazım,yaşlanınca ne olacak acaba düşünmek bile zor geliyor bana bazen.
Kızıma dedim bir gün,allah korusun babana ileride bişey olursa beni atın bakım evine dedim bir kızdı bana varya.
Asla ve asla yük olmak istemem kimseye.
Bende aynısını düşünüyorum eşim bana kızıyor ne diye onların hayatını etkileyeyim ki bakimevine yatma imkanı varsa gider yatarım diyorum ...

Normalde 6 yaşta başlıyor ya dökülmeler,senin dediğinde olabilir alttan diş yoksa dolguya müsait o zaman.
Evet ben artık her türlü doktorun herşeyimi öğrendim o kadar çok diş hekimi gördüm geçirdim videolar izledim ki 😬 rabbim muhtaç etmesin eksikliğini de göstermesin ama bizim yolumuz uzun daha 🙄

X