Tavuk Yemekleri En Lezzetli Tavuk Yemek Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Tavuk Yemeği '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    823
  • Anket Kapalı .
Nasılsııın bugun sahalarda oek göremedik senı yıne
Çok şükür iyiyim canım sabah siteye giremedim ki açılmadı bende telefonu bırakıp işlerimi halletim lahana sardım hem yemelik hem buzluğa attım iyi oldu ya sürekli telefona takılınca korkuyorum evin beti bereketi kaçar diye

Oooh hamarat hatun eline saglık kuzucum iyi yapmıssın aradan cıkmıs sonrayada hazır olmus, bunsıralar sarma dolma gunu heralde yarında sıra bende

Oooh hamarat hatun eline saglık kuzucum iyi yapmıssın aradan cıkmıs sonrayada hazır olmus, bunsıralar sarma dolma gunu heralde yarında sıra bende
Sağol canım benim iki orta boy lahana almıştım ikisinide yaptım hazır olsun diye kv gidemedim onda üzüm yaprağı bol olur alır yapardım mis gibi sanada kolay gelsin yap ye sefan olsun

Sağol canım benim iki orta boy lahana almıştım ikisinide yaptım hazır olsun diye kv gidemedim onda üzüm yaprağı bol olur alır yapardım mis gibi sanada kolay gelsin yap ye sefan olsun
Ağız tadıyla yiyelim inşallah evvam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…