En Erken Gebelik Belirtileri - Hamile Kalmak İsteyenler Buraya!🌸

Bir sorununuz yoksa doktorlar 1 yil icerisinde olur diyor canim sıkma canını. Bizim daha ilk ayimiz

Şuna bakin bu ne çelişki hepsi olabilir

Eklentiler

• IMG_20240722_093934.jpg
    108 KB · Görüntüleme: 97
Bir sorununuz yoksa doktorlar 1 yil icerisinde olur diyor canim sıkma canını. Bizim daha ilk ayimiz
Evet başında doktora gittim bir sorun yok bir bir buçuk yıl normal dedi zamaana bıraktım ama korkuyorum da süreç uzayacak diye hayırlısı olsun inşallah ilk ayinda tutar canım ilk ayda tutanlar ne güzel şaşkınım valla bende hemen gebelik olur sanardim zormuş ya

Benim ikinci ayimda olmustu ilk evlendigim zamanlar ama dış gebelikti sonlandırıldı. Tekrar denemelere basladik bakalim Allah'ım hayırlı sağlıklı gebelikler nasip etsin

Benim ikinci ayimda olmustu ilk evlendigim zamanlar ama dış gebelikti sonlandırıldı. Tekrar denemelere basladik bakalim Allah'ım hayırlı sağlıklı gebelikler nasip etsin
Amin inşallah hepimize ben üç yıl olacak evleneli istemedik ama Allah'tan hep eşim korundu hap iğne falan kullanmadım. İnşallah çok ugrastirmadan gelir bebeğimiz

Amin inşallah hepimize ben üç yıl olacak evleneli istemedik ama Allah'tan hep eşim korundu hap iğne falan kullanmadım. İnşallah çok ugrastirmadan gelir bebeğimiz
Doğum kontrol hapları dış gebeliği engelliyormus aslinda doktorum o zaman öyle demişti keske kullansaymisim zamaninda. Neyse olan oldu yasanacakmis insallah en kisa zamanda hepimiz cift cizgileri görelim

Ben elendim sanırım bu testten hiç bise anlamadım ilk defa kaset test aldım yaptım
Testi yapamamışsınız C kısmı ıslanmamış bile yanlış yerden damlatmışsınız. küçük yavarlak yerden c ve t kısımları ıslanana kadar damlatma yapacaksınız

Doğum kontrol hapları dış gebeliği engelliyormus aslinda doktorum o zaman öyle demişti keske kullansaymisim zamaninda. Neyse olan oldu yasanacakmis insallah en kisa zamanda hepimiz cift cizgileri görelim
Aynı zamanda yumurtalıkları da tembellestiriyomus ya bir hapın illaki faydası varken zararı yan etkileride olabilir bence hayırlısı olsun her şeyin ... Sağlıklı gebelikler diliyorum

Selam kızlar hepinizden güzel haberler gelsin inşallah. Mesajını görünce yazmak istedim benziyoruz biz de 6 aydır filan deniyoruz yazdığın şeyler her ay oldu reglime 12 gün var benim de bakalım bu ay olacak mı :)

Aleyküm selam inan iki ay adete kadar olan sürede hep ağrı çektim ben ve hamilelik belirtileri deneyinde regl belirtilerimi dolu dolu yaşadım tümünü birden. Surda iki aydır falan daha rahatım vücudumda alışmış gibi..Regl zamanlarımızda birbirine yakınmış bakalım inşallah bu ay gebelik oluşur Allah'ım hepimizin gönlüne göre versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…