En Erken Gebelik Belirtileri - Hamile Kalmak İsteyenler Buraya!🌸

Çok zor ama en doğru sonuç için evet beklemek en sağlıklısı. Erken gebelikte hayalette görmüşsün. İlk denemen mi bilmiyorum ama umarım benisin seninledir . Bize de haber ver mutlaka güzel haberlerini
Keşke nerde o günler hiç sanmıyorum olsa kasette de çıkardı zaten adet belirtilerim var ümidim yok ama ovulasyon kafamı karıştırdı

Keşke nerde o günler hiç sanmıyorum olsa kasette de çıkardı zaten adet belirtilerim var ümidim yok ama ovulasyon kafamı karıştırdı
Bence adet belirtilerini hiç olumsuza yorma. Gerçi sende okumuşsundur bir sürü başlık ama 10 kadının 8'i adet belirtileri ile aynı şeyleri yaşıyor. Ben pozitif miyim bilmiyorum ama sabah regl ağrısı ile uyandım. o kadar şiddetliydi ki tuvalete koştum ama gelen giden yok. :)

Senin son günmü bata

Günaydınnn...... ben şuan normalim. Ama diğer kizlardan test yapacak olanlar var onlar için heyecanlı
Günaydınnnnn bende şuuan normalim, anneme geldim yakında eczane var diye o da kapalı tabi millet benim için sabahtan açacak hali yok, demekki akşama kadar beklemem lazım bu bir işaret olmalı

Günaydın kizlarrrr
Güzel bir hafta guzel bir gun olsun insallah. Çift çizgileri gorelimmmm.. varmı yeni belirtisi olanlar.. mervearsy G gebegebe1 E evolievo ve diger yeni gelen arkadaslarim
Günaydınnnn ben biraz sıkıntılı uyandım bugün rüyamda kayınvalidemi gördüm de karnım ağrıyor lavaboya koştum gelen giden hala yok uzun süredir kabızlık vardı şimdi çıkabildim galiba onun ağrısıydı..bir de böyle bildiğin su aşkıyla kalktım eşim işe giderken yakaladım su getir Allah rızası diye o gider gitmez tekrar kalktım yetmedi o su bana bu sefer buz gibi bir su içtim ciğerim yanıyor galiba arkadaşlar

Yaa bende sabah tuvalete cikabildim bu iyi mi kotu mu bilemedim. Genelde siskinlik ve gaz olur derler ya bende masallah hic bir belirti yok sadece belim biraz ağrıyor oda yatmaktan heralde aksam uyumusum 12 de

Yaa bende sabah tuvalete cikabildim bu iyi mi kotu mu bilemedim. Genelde siskinlik ve gaz olur derler ya bende masallah hic bir belirti yok sadece belim biraz ağrıyor oda yatmaktan heralde aksam uyumusum 12 de
Vallahi o kadar karışık ki kabızlık olur hamilelikte derler ama eğer ben de bir şey varsa kabızlığı da çok iyi yaşadım ishalliği de çıktım ama alt karnımda şişlik hala devam ediyor ben regl olacağım gün şişlik falan olmaz böyle gayet rahat uyanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…