En Erken Gebelik Belirtileri - Hamile Kalmak İsteyenler Buraya!🌸

Olsun canım onuda kullan. Aynı marka hep bozuk çıkacak diye bişey yok. Ama eczane yakınsa git ver durumu anlat bunu kullanamayacagini söyle
Eczane uzak işte evimin oralarda ben işe geldim onu da kullanayım köşe de delik gibi bi yer var ordan damlattım en iyisi erken gebelik sanırım bu ne ya 😂😂

Aleyküm selam ☺️ inan iki ay adete kadar olan sürede hep ağrı çektim ben ve hamilelik belirtileri deneyinde regl belirtilerimi dolu dolu yaşadım tümünü birden. Surda iki aydır falan daha rahatım vücudumda alışmış gibi..Regl zamanlarımızda birbirine yakınmış bakalım inşallah bu ay gebelik oluşur Allah'ım hepimizin gönlüne göre versin inşallah 🌼
Amin canım inşallah. Aynen yok kasık ağrısı göğüs ağrısı bel ağrısı hepsini dibine kadar yaşayıp regl oldum ben de eski topiclerde çok konuştuk hatta arkadaşlarla onların çoğu hamile şu an ben kaldım asdsff şimdi sizlerle tanışıyorum bu ay uğurlu gelsin inşallah hepimize

Aynı zamanda yumurtalıkları da tembellestiriyomus ya bir hapın illaki faydası varken zararı yan etkileride olabilir bence hayırlısı olsun her şeyin ... Sağlıklı gebelikler diliyorum ☺️🧡
Kişiden kişiye değişiyor iste benim arkadasim 4 yıl aralıksız kullandı bıraktığı ay hamile kaldi. Nasip 🤗

Eczane uzak işte evimin oralarda ben işe geldim onu da kullanayım köşe de delik gibi bi yer var ordan damlattım en iyisi erken gebelik sanırım bu ne ya 😂😂
Bu benim ovulasyon testimm. Bak soldaki yer idrar damlatmak için... zaten testin içinde yazar kaç damla damlatman gerektiği.. ayrıca kullan o testi de yapacak bişey yok ikiside bozuk çıkacak diye bişey yok inşallah güzel sonuçlanır

Eklentiler

• IMG_20240722_100554.jpg
    IMG_20240722_100554.jpg
    32,3 KB · Görüntüleme: 59
Bu benim ovulasyon testimm. Bak soldaki yer idrar damlatmak için... zaten testin içinde yazar kaç damla damlatman gerektiği.. ayrıca kullan o testi de yapacak bişey yok ikiside bozuk çıkacak diye bişey yok inşallah güzel sonuçlanır
Tamam bende oraya damlattım sadece o pembelik çıktı başka birsen çıkmadı bekledim çıkar mı diye hatta o pembeliğin erken gebelik testi gibi sona kadar gider diye düşündüm kaseti ilk kullanınca ama olmadı

Amin canım inşallah. Aynen yok kasık ağrısı göğüs ağrısı bel ağrısı hepsini dibine kadar yaşayıp regl oldum ben de eski topiclerde çok konuştuk hatta arkadaşlarla onların çoğu hamile şu an ben kaldım asdsff şimdi sizlerle tanışıyorum bu ay uğurlu gelsin inşallah hepimize
Ayy inşallah canım çok teşekkür ederim aminn rabbim burada isteyen herkesin kucağını doldursun sağlıklı gebelikler nasip etsin hayırlısı ile 🧡

Tamam bende oraya damlattım sadece o pembelik çıktı başka birsen çıkmadı bekledim çıkar mı diye hatta o pembeliğin erken gebelik testi gibi sona kadar gider diye düşündüm kaseti ilk kullanınca ama olmadı
O zaman test bozuk canım yenile ve bizede haber ver inşallah geebesindir🙏🏻💜

X