En Erken Gebelik Belirtileri - Hamile Kalmak İsteyenler Buraya!🌸

benim baş ağrım var kızlar yaa
2 gün önce gece saat 4 de uyandıran bir baş ağrım oldu ve dün gün içinde akşam yatana kadar ağrısını çektim ve bu ben de hiç olmayan bir şeydi dolunayın da etkisi var falan filan diyorlar ya bilmiyorum artık

Ben biraz umutsuzlandım sanki yaaa ne bilim heyecan falan kalmadı içimde, senin bat ne zaman
Öyle düşünme o test bozuk diye biraz modun düştü dur bakalım... Benim bata 13 gün var beklemesi zor olacak ama ev yerleşme temizlik şu bu işleri var o yüzden oyalanirim diye düşünüyorum

benim regliden 1 2 gün önce hep baş ağrım olur. o yuzden biraz modum düştü

Öyle düşünme o test bozuk diye biraz modun düştü dur bakalım... Benim bata 13 gün var beklemesi zor olacak ama ev yerleşme temizlik şu bu işleri var o yüzden oyalanirim diye düşünüyorum
Çok yıpratıyor artık beni bu süreç hangi takmıcam desem önce ki aydan daha fazla takmış buluyorum kendimi

Çok yıpratıyor artık beni bu süreç hangi takmıcam desem önce ki aydan daha fazla takmış buluyorum kendimi
Evet biraz zorlu bir süreçmiş bunu başıma gelince anladım kaç aydır bebek istiyosun sen? Ben hemen olur zannediyodum o yüzden bebek hemen istemedim korktum yanlışlıkla bişey olsa ağlamaya geçiyodum hazır hissetmedigimden.. ama böyle olacağını bilsem ikinci yilimda salardim kendimi. Şuan aşırı istekliyim korkuyorum da olmazsa diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…