En Erken Gebelik Belirtileri - Hamile Kalmak İsteyenler Buraya!🌸

Günaydın ben bişey sorucam tüp bebek tedavisiyle yumurta transfer edildi bugün transferin 6. Günün fitili yaparken hiç zorlamıyordum ama son iki gündür fitili koyarken zorlanıyorum vajinam daralmış zor giriyor önce yoktu bu hamilelik belirtisimi regli belirtisimi yada neden oldu

Günaydın ben bişey sorucam tüp bebek tedavisiyle yumurta transfer edildi bugün transferin 6. Günün fitili yaparken hiç zorlamıyordum ama son iki gündür fitili koyarken zorlanıyorum vajinam daralmış zor giriyor önce yoktu bu hamilelik belirtisimi regli belirtisimi yada neden oldu

Sakin olun inşallah değildir benim de sırt ağrım var yürüdüm diye mi bilmiyorum ve test aldım eşimden habersiz yapacağım sanırım ne olacaksa yaaa çok stresli bu durum

Sakin olun inşallah değildir benim de sırt ağrım var yürüdüm diye mi bilmiyorum ve test aldım eşimden habersiz yapacağım sanırım ne olacaksa yaaa çok stresli bu durum
Olabilir canim bende gecen cumartesi aksami yeğenimin doğum gunu vardi terasta muzik acip eglendik oynadim felan o gece kasiklarim ve belim çok ağrıdı

Bende gebelik istiyorum beşinci aya girdik adetim saşmiyir bile güzel guzek düzenli adete devam sadece ilk iki ay afalladi birinde iki gun gecikmeli oldum birinde de bir gün erken vücudumda değişiklikler oldu sürekli kasık ağrıları adete kadar falan. Bekliyorum bu ay işte beşinci ayım ve reglime 13 gün var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…