Anket En büyük korkunuz nedir??

En büyük korkunuz nedir??

• Ölmek

OY: 15 11,9%
  • Sevdiklerimi kaybetmek

OY: 83 65,9%
  • Başarısız olmaz

OY: 1 0,8%
  • Yalnızlık

OY: 9 7,1%
  • Çaresiz kalmak

OY: 13 10,3%
  • Diğer(belirtiniz)

OY: 5 4,0%

• Ankete Katılan
    126
İlk ben geldim anketine canımıniçi... Genelde yalnız olduğum için yalnızlıktan korkmam..Hele ölmekten hiç korkmam!!!!

En büyük ve tek korkum sevdiklerime bir zarar gelmesi... Her geceki duamı tekrar hemen edeyim; "Rabbim herkesten önce benim canımı al, hiç kimsenin acısıyla sınama beni yarabbim!!! Amin inşallah!"

en büyük fobim işlek bir caddede karşıdan karşıya geçmektir bu fobim doğuştan değil yıllar önce başıma gelen bir olaydan sonra ortaya çıktı resmen kalp atışlarım hızlanır ve ter içinde kalırım sevgilerimle

ben sevdiklerime bişey olmasından çok korkarım özellikle de şuan sevgilim uzakta onun başına bişey gelicek diye ödüm kopuyo her gece ben de yatağımda dua ediyorum Allahım sen onu tüm kötülüklerden koru diye..

sorunlar karşısında çaresiz kalmaktan korkarım Allahıma şükür şimdiye kadar sorunlarıma mutlaka bir çözüm bulmuşumdur, Allah zor durumda bırakmasın kimseyi

ben de en çok aileme bir zarar gelmesinden korkarım,bir de allah korusun sağlığımı kaybetmekten korkarım

Ben en cokkkkk
Sevdiklerimi kaybetmekten ve çaresiz kalmaktan korkuyorum senağlama
Allah özelliklede kimseyi caresiz bırakmasın..senağlama

Çaresizlik ve sevdiklerimi kaybetmekten korkarım. Onlara birşey olmadan ben göçüp gideyim isterimsenağlama

insan sevdiklerinin kiymetini onlari kaybedince anlarmis allahim sen bana anne bababa acisi yasatma herseye dayanilirda buna dayanabilirmiyim bilmiyorum

benim de en büyük korkum sevdiklerimi kaybetmek...sürekli birilerine bişey olucakmış geliyor, birinden haber alamazsam çıldırıyorum hemen senaryolar yazıyorum kafamdan:çok üzgünüm:Allah bütün sevdiklerimizi korusunn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…