Anket En büyük korkunuz nedir??

En büyük korkunuz nedir??

• Ölmek

OY: 15 11,9%
  • Sevdiklerimi kaybetmek

OY: 83 65,9%
  • Başarısız olmaz

OY: 1 0,8%
  • Yalnızlık

OY: 9 7,1%
  • Çaresiz kalmak

OY: 13 10,3%
  • Diğer(belirtiniz)

OY: 5 4,0%

• Ankete Katılan
    126
ben çaresiz kalmak tan çok korkarım.. sevdiklerimi kaybetmekten de korkarım ama neticede kader bi gün tüm sevdiklerimiz birbirimizi kaybedeceğiz..

bu anketteki seçeneklere göre tabi herkes gibi sevdiklerimi kaybetmekten korkarım
ama anket dışına çıkacak olursak
yalnızlıktan,karanlıktan,kemiksiz bütün
böceklerden müthiş derecede korkarım

sevdiklerimden birine zarar gelmesi veya kaybetmek.allah göstermesin....senağlama

bende cocuklarımı eşimi kaybetbekten korkarım zaten anacımı kaybettim cok acı verici bi durummmmmmm :KK43:

bende sevdiklerimi kaybetmekten çok korkuyorum bu benim uykularımın kaçmasına sebep oluyor arkadaşlar, çünkü bu ülkede maalesef her an herkesin başına bişey gelebilir, bazen keşke diyorum hiç sevdiğimi biri olmasa bölelikle içim rahat olur ama ölede yaşanmazki, ama ben bu korkuylada yaşayamıyorum,evde olsam aşkımı merak ediyom, aşkımın yanında olsam ailemi merak ediyorum böle yaşıyorum işte maalesefsenağlama

Allahım korusun en çok korktuğum şey sevdiklerimi kaybetmek. Allahtan hep isterimki "benim ömrümden alsın, onlara versin yarabbim"!!!!

İlk önce sevdiklerimi kaybetmekten korkarım çünkü onlar olmadan hayatın bir anlamı yaşamın bir sebebi olmuyor... Sonrası dersen , bugün erkek arkadaşımın arabasına bindiğim an anladığım bir başka korku ise '' ölüm '' evet tabiki her daim var olmak zorunda ölüm ve olmak zorunluluğun dışında en gerçek olan da '' ölüm '' ama ben ölmekten korkuyorum. Bunu da bugün anladım...

sevdıklerımı kaybetmekten korkarım lısede bır hocamız bır kazada annesını abısını babasını kaybetmıstı Allah kımseye gostermesın cok zor

Hayatta en korktuğum şey,oğlumun başına kötü bişey gelmesidir..Yani ne bileyim bunun içine herşey dahil..Kaçırılma,taciz,ölüm öffffffff içim daraldı..
Ona gelecek herşey anında bana gelsin,yüz mislisini yaşamaya razıyım,yeterki onun canı yanmasın.

X