Anket En büyük korkunuz nedir??

En büyük korkunuz nedir??

• Ölmek

OY: 15 11,9%
  • Sevdiklerimi kaybetmek

OY: 83 65,9%
  • Başarısız olmaz

OY: 1 0,8%
  • Yalnızlık

OY: 9 7,1%
  • Çaresiz kalmak

OY: 13 10,3%
  • Diğer(belirtiniz)

OY: 5 4,0%

• Ankete Katılan
    126
tabiki sevdiklerimi kaybetmek, cok zor bisey, düsünmesi bile insani ürkütüyor, hele benim ailem öyle cok bagliyizki birbirimize..

sanırım herkes aynı cevabı vermiş. bende sevdiklerimi kaybetmekten korkarım tabi ki.:1no2:

en çok korktuğum şey sevdiklerimi kaybetmektir eşim veye ailemden birisi...
annem babam kız kardeşim erkek kardeşim ayyy Allah korusun çok korkuyorum naparım ben

tabikide annem,ablam,kardeşim ve aşkımı kaybetmek :çok üzgünüm:

kesinlikle sevdiklerimi kaybetmekten korkuyorum allahım gecinden versinde

sevdiklerimi kaybetmek en büyük korkum ama ölüm allahın emri allah sıralı ölüm versin ne diyelim allah kimseyi sevdiklerinden ayırmasın:1no2:

en başta kızıma bişey olmasından kızımı kaybetmekten korkarım her gece uyuduğunda saatlerce onu izlerim ne masum ne kadar güzel uyuyor diye bazen onu izlerken ağlarım onu kaybetmekten çok korkarım bide eşimi yani boşanamaktan çok korkuyorum

aileme Bişey Olmasindan çok Korkuyorum Ayrica Sevgilmden Ayrilmaktan çok Korkuyorummm

ölmek ve sevdiklerimi kaybetmek panik atak hastalığı geçirmiş biri olarak bu duygular şiddetli bi şekilde halen devam alıştım artık napim ((

en buyuk korkum bebısımı ve hayat arkadasımı kaybetmek onları kaybedersem yasayamam kı ben sonrada aılem gelıor kıyamm ben onların hıc bırıne :a015:

Ben en çok tıbbi müdahalelerden korkarım. Hastanede bulunmak bile beni çok fazlasıyla geriyor nedense.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…