Anket En büyük korkunuz nedir??

En büyük korkunuz nedir??

• Ölmek

OY: 15 11,9%
  • Sevdiklerimi kaybetmek

OY: 83 65,9%
  • Başarısız olmaz

OY: 1 0,8%
  • Yalnızlık

OY: 9 7,1%
  • Çaresiz kalmak

OY: 13 10,3%
  • Diğer(belirtiniz)

OY: 5 4,0%

• Ankete Katılan
    126

Krom kafa yoksa gençlerin elinden tutup karşıya geçirmek için yardım edecekleri yaşa geldin mi,nan?:roflol:Muhahaha,kromdan olmasın o?Kafa yapıyor ya hani sende,iddiama göre.

Ha bu arada,baktım da birincilik,sevdiklerini kaybetme korkusunda.Demek sevgi,gerçekten de insan hayatının en önemli besini.Onlar olmayınca zaten ölümü yaşıyorsun bir şekilde.Benim de en büyük fobimdir,özlemek fobisi.Sevdiğim birisine hasret kalmaktan acayip korkarım.
Ölmekten asla korkmuyorum ama erken ölüp yavrumu daha iyi bir mesleğe ve geleceğe teslim etmeden onu yalnız bırakmaktan korkuyorum sadece.
:çok üzgünüm:

ailemi sevdiklerimi kaybetmekten çok korkarım allahım acılarını göstermesin .
mutluluk paylaştıkça çoğalır
mutsuzluk paylaştıkça azalırmış

Hayatta en çok sevdiklerimi kaybetmekten korkuyorum bu korkum babamı kaybettikten sonra iyice arttı senağlamaaklım çıkıyor resmen hergün dua ediyorum bişi olmasın diye :çok üzgünüm:

en büyük korkum eşimi kaybetmek.sonrasında depremde biyerde sıkışıp ölmek.ölmekten korkmam ama o şekilde ölmekten cok korkuyorum.:çok üzgünüm:

ölmeyi işaretledim ama kesin olarak ölmekten korkmuyorum elbet hepimiz birgün ölücez.benim en büyük korkum yanarak ölmek ve birde en büyük diğer korkum enkaz altında kalmak allah ikisindende korusun beni ve herkezi.

benimde n buyuk korkum aileme,sevdiklerimin basina birsey gelmesidir,oyuzden hep dua ederim rabbime ailemi koru,onlara birsey olacagina bana olsun,cunku onlara bisey olursa yasamam,allah korusunn,rabbim hepimizi korusun,,,,,,,,,,,

Once Olumden Korkarim Ama Sevdiklerimin Acisini Da Gormek Istemem. Celiskili Yani. Cok Korkuyorum Kizimi Esimi Annemi Babami Kardesimi.... Kaybetmekten Allah Korusun Yaa. Aklima Gelince Bile Delircek Gibi Oluyorum. Kizim Dogdugunda, Onu Neden Bu Kadar Cok Seviyorum Neden Bu Kadar Duskunum Allah Im. Yoksa Onu Erken Mi Kaybedicem Falan Diye Dusunuyordum....neyse Yaa Bu Kadar Kizlar

çaresiz kalmak çok zor...Allah çaresiz durumda bırakmasın kimseyi...babam hastayken onu bütün en iyi doktorlara götürmemize rağmen bir çare bulunamadı ve gözlerimizin önünde her gün biraz daha eriyişini görmek o çaresizliği yaşamak çok zordu

Evlendikten sonra doğum kontrol yöntemi kullanıp da o %0,01 lik şanssızlığa uğrar da ya hamile kalırsam diye çok ama çok korkuyorum. Tabi ki olup olmayacağını bilemem, lütfen bebek isteyen arkadaşalr kızmasın. Ama gerek ruh gerek beden sağlığı yönünden çocuk yetiştireöeyeceğimi biliyorum ve allah korusun öyle bir başıma gelirse o hiç istemediğim şeyi yaptırmak zorunda kalırsam diye çok ama çok korkuyorumsenağlamasenağlamasenağlama

Aynı düşüncelere sahibiz demekki lalişim.
Bende her gece bu duayı tekrarlarım. Rabbim bana ailemin ve sevdiklerimin acısını yaşatma benim canımı önce al derim.
senağlama

büyük oğlum 3 yaşındaydı eşimlede aram pek iyi
değildi düzceye gidecez neyse hazırlandık çıktık yola
otogara geldik otobüsün kalkmasına var
eşim dedi wc ye gitçem yanına oğlanıda aldı
yolda sıkışmasın diye neyse ikisi gittiler wc ye ben kapıda bekliyom
allahım giren cıkıyor bizimkiler yok ortalıkta aklıma kötü şeyler geliyor
çıkan kişilerede soramıyorum
dellendim çünki wc kısımlarındada çıkış yerleri var
yoksa dedim kendi kendine çocugu alıp gitmesin
her kavga edişimizde beni tehtit eder gibi çocugu senden ayıracam filan derdi
allahım deliye döndüm artık dayanamadım wc ye girip çıkan
bir adama sordum içeride 3 yaşlarında sarışın bir erkek çocugu varmı
dedim evet dedi hatta sordum dedi babamı bekliyom dedi bana deyince
içim rahatladı
yani çocuklarımı kaybetmektem çok korkuyorum :çok üzgünüm:

tabıkıde sevdıgım ınsanları kaybetmek.........annemı babamı cocuklarımı (mıssparrow harıc cunku o onun johnnysınden bıktımmm gıtsınde kurtılıyım su amerıkaya yafp)sakka tabıkıde o benım ılk gozagrımm kardeslerımıı allah kımseyı sevdıklerınden ayırmasın bu dılegım hepınız ıcın

ben cok seyden korkarım aslında...3 harflilerden..gece yalnız kalmaktan,karanlıktan ve köprüde yürürken karsıdan geelen birinin benı asagıya itmesi...

sevdıklerıme karsı asırı bı baglılık ve sadakatım var onları kaybetmeye dayanamam heraldeee allahım acılarını yasatmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…