Emzirirken zayıflama gunlugum

Harika bi eksilme bu tebrikler.
Ben tartilmak istemiyorum çünkü adetliyim.Muhtemelen bu hafta kilo vermemiş olcam ama en azindan yeme duzenime alışmış olurum.

90 la başladım bugun 16.günüm 87.300
Tebrikler cok guzel gidiyosun :) ben dunki kilomla ayniyim ama 5 gunde 1 kg verdim bende. Dun hamur isi fln yedim o yüzden ayni ciktim + cikmadim ya onada sukur :))
Kızlar bana da yer var mı burada
Tabu cnm buyur gel :)
Bende katilabilirmiyim size 2 oğlum 11 aylık kızım var . tabi bunların yanında verilmesi gereken 20 kilom var
Tabiki katilabilirsin :)
Canim ac durulmaz zaten. Ben herseyden az az yiyorum emziriyoruz sonucda. O mutfaga gidip agzina attigin seyler meyve olsun elma armut fln. Yaz gldi zaten karpuz kavun ciktiginda onlardan yersin canin bse ostedignde. Ben listeye fln uymuyorum kafama gore ayarliyorum yiceklerimi. Bide hamur isi falan sut yapmaz sutum olcak dye onlardan yeme. Yesillik bol su guzel sut yapiyo
bende 78 kiloylahamile kalmistim. Canim ben diyete basladim ama oyle uydugun bi liste yok. Hayatimdan abur cuburu ekmegi kizartmayi sekerli seyleri hamur isini cikardim sadece dengeli ve saglikli beslenmeye çalışıyorum. Bunun yaninda bol su iciyorum sutum azalmasin diye. Sana nacizane tavsiyem ac kalma dogumdan snra ilk zamanlar hele hic aman kilo vereyim derdine dusme. Dereotu hurma su cok sut yapti bende sende denersin :)

masallah cok guzel gidiyosun. Ben ayniyim dun hamur isi fln yedm komsumdaydim + cikmadigima dua ediyorum. Bakalim yarin nolcak sonuc.

Bayaga kalabalik olduk kizlar napsak yarismami yapsak aramizda kim daha cok kilo vercek diye :)

Ben dun ogle 4 gibi hamur isi fln yedim o yizden yazmadim menumu cok kotuyeu cnku ama +cikmamisim cok sukur ayni kilodayim :)

Bu sabah
2 dilim kepek ekmegi
2 haslanmis yumurta
Az peynir labne 2 catalda cokokrem yedim

Simdide tonbaligi yicem

Pesindende leslie yapcam insallah

Hurma ile dere otunu ilk kez duydum. Öğrendiğim iyi oldu çoook teşekkür ederim.Hayırlısıyla çok yüksek kiloyla bitirmesem yeter hamileliğimi. Siz kaç kilo ile doğuma gittiniz. İnşallah sağlıkla doğrayımda size katılırım bende :)

78 le hamile kaldim 93 94 kiloyla doguma gttim.
Saglikla dogurda bekleriz aramiza :)

canım bana mı sordun bilemedin ama cevap vermek istedim bende 87 ile hamile kalıp 110 la doguma gittmiş biri olarak yazıyım. dogumda sadece 4 kg gitmişti eve gedim 106 yım tabi bi şok geçirdim 10 kg falan gider diolardı nerdeee. seeryan oldum .neyse 12 günde 12 kg gitti hergün 1 kilo gitti 13. gün tık yok 1 falan tık yok bebegim 2 aylık tı 95 tim bende süt gider die yapmıodum bişey sonra dikkat etmeye başladım ibraz denedim süt eksilcekmi die maşallahı vardı hiç eksilmedi birini emerken digerinden akıodu sütüm böyle 5 aylık olduk hala 95 im tabi biraz daha dikkat ettim 90 oldum bebegim 9 aylık falandı 85 e düştüm sonra 16 gün önce tartıldım 90 na vurmuşum yine hemen başladım diyete 16 günde 87.300 e düştüm. süte gelirsek eger sütün olcaksa su bile yetio inan bebegim 1 20 günlük hala emiyo aşallah

canım merhaba. 1.60 boyundayım doğumdan önce 75 idim 90a yakın kiloda doğuma gittim doğumdan bi çıktım ohh mis 79 kiloyum ama maalesef emzirirken 84kilo oldum vermek istiyorum ya hedefim 75 zayıflamak istiyorum ama emzirdiğim için mi bilmiyorum çok acıkıyorum nasıl vericz bu kilolarıııııı

birlikte vercez cnm hemencecik başla diyete diyet dedigimde öle listeye falan uyma kendi diyetini kendin oluştur ögün harici yeme mesela ögün atlama su kesinlikle su 2 3 litre mutlaka beyaz ekmek yeme kepek ye çavdar ekmegi ye

Canım bende kepek ekmeği ve suyu bol içmeye çalışıyorum birde akşam 7den sonra yemiyorum yersemde salata meyve vs hafif bide ben sabah aç karnına ceviz suyu hem sütü arttırıyo hemde zayıflatıyor diye duydum daha denemedim ama destek olalım birbirimize hemen verelim kiloları

aciktiginda meyve ye su ic. Ben heryemekden ince bi bardak su iciyorum cokbyiyemiyorum daha snra. Beraber vericez kilolari azimle ve destkle

Kahvaltiyi cok gec yaptim yine tost yumurta zeytin.Arada 1 elma yedim.Az önce de corba 1 tabak fasulye ve 2 dilim ekmek yedim.1 tane de küçük börek yedim.
Birazdan misafirlige gitcez inşallah çok abartmadan dönebilirim :) Gelince oglumu uyutup leslie yapcam.
Bi de ben günde 3 4 litre su içerim. Eskiden beri severim suyu hep içerim. Sevmesem 100 kilo olurdum heralde

Aman maşallah nazar değmesin. Güzel vermişsin bu arada. İnşallah bende sizin gibi veririm. Emzirirken daha hızlı veriliyormuş. Sizin gibi bol sütüm olur inşallah benimde. Tebrik ederim sizi. hamile kalmadan önceki kilonuzun bile aşağısına düşmüşsünüz. Ben evlendim 15 kg aldım.sporu falan bırakmıştım
tam diyete başladım kilo veriyordum hatta spot başladık eşşimle kartı kullanamadım hamile kaldım. Ondan korkuyorum. Aslında kilo vermeden çocuk düşünmüyordum ama kısmet böyleymiş. Bende sizin gibi veririm inşallah. Yaza doğum yapıcağım. Kızımla bol bol yürürüz artık. bende size katılırım. Siz ozamana kadar tığ gibi olmazsanız :)

Teşekkğrler canm inşallah hiç dertm etme kgleri bebişin tadını çıkar. Bende evlendim 76 kg ile sonta 85 e çıktım 80 ne dültüm 3 sene bebişim olmadı 87 88 kglerde hamile kaldım ilk 4 ay 4 kg aldım sonra uçtum 23 kg aldım . Ama veririz inşallah azimli olalımda bide bebegin ayakları yer tuttumu ALLAAAAHH akşam olsada bi dinlensem dion akşama kadar peşinde oluyon canları saolsun verilr bi şekilde

İnşallah vericeğiz bakalım.
İşte insan korkuyor işte. Bir doğsunda hayırlısıyla. Bende bari dikkat ediyim ilk aylar almadım diye saldım ipin ucu kaçmasın bari.

İnşallah vericeğiz bakalım.
İşte insan korkuyor işte. Bir doğsunda hayırlısıyla. Bende bari dikkat ediyim ilk aylar almadım diye saldım ipin ucu kaçmasın bari.
Ben ilk 4 ayda dikkat ettm sonra bi iştahım açıldı anlatamam inana bana her oturuşta 1 ekmek yiyodum ve hala daha doymadıgımı hissediyordum o dereceydm. Hızlı kilo artışından göbegimin heryeri çatladı kovamandı göbegim kim görse ikşz demi diodu doktor bile ikiz demi dedi

Bende doymuyorum yemekten sonra acıkıyorum resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…