Emzirirken zayıflama gunlugum

Hosgeldin.
4 kg verdiysen daha fazlada verebilirsin. Yarindan itibaren yediklerine dikkat et. Ben hergun tartilip yaziyorum buraya. Gram gram eksildigini gormek insani motive ediyo bide boyle dene istersen
Bundan sonra her sabah tartılıp buraya yazacağım.gün içinde yediklerimi de yazarım. Önemli olan çabalamak değil mi? Öyle veya böyle bu kiloları vereceğim.

Emziren bir anne için yediklerin gayet iyi.

Bundan sonra her sabah tartılıp buraya yazacağım.gün içinde yediklerimi de yazarım. Önemli olan çabalamak değil mi? Öyle veya böyle bu kiloları vereceğim.
Aynen onemli olan cabalamakm zaten cabalayinca mutlaka sonucada ulasirsin. Beraber 2 cocuklu fit anneler oluruz insallah :)

Günaydın
Sabah tartıldım. Tatlı maceram bana 2 kiloya maloldu.69,700 den 72 ye çıkmışım.
Hemen toparlanıyorum.

Ben de tartilcam esimin kalkmasini bekliyorum.Nasıl bi planım olduğunu anlattım. Destek olmasini istedim.Her pazartesi tartilirken yanımda olacak.

Günaydın
Sabah tartıldım. Tatlı maceram bana 2 kiloya maloldu.69,700 den 72 ye çıkmışım.
Hemen toparlanıyorum.
Odemde olabilir. Hemen verirsin merak etme
Ben de tartilcam esimin kalkmasini bekliyorum.Nasıl bi planım olduğunu anlattım. Destek olmasini istedim.Her pazartesi tartilirken yanımda olacak.
hadi bakalim kim once kilo vercek :)

Ya benim tartim kafayi yedi uzerine çıkıp inince 15.7 de duruyo bazen de 15.6.Yani 15.7 fazla tartıyor. Ona göre hesaplayinca da 85.7 çıktım. Dün adet oldum doğumdan sonra ilk defa.Fırsat bulursam yeni bi tarti alcam.Şimdilik bunla idare edeyim bakalım.
O zaman ne diyoruz
24 Nisan : 85.7 kg ile başlayalım.

Benin tartinin altinda bi tus var onunla ayarlaniyo sende bi bak istersen kg olarak ayarla

Benin tartinin altinda bi tus var onunla ayarlaniyo sende bi bak istersen kg olarak ayarla
Canım kg de ayarlı zaten.Ama gönyesi şaşmış durumda.Uzun süre kötü bi zeminde duruyordu o zaman bozulmuş olabilir.

Bende katilabilirmiyim size 2 oğlum 11 aylık kızım var . tabi bunların yanında verilmesi gereken 20 kilom var

Merhaba hanımlarr. Benimde 9 aylık bir bebeğim var. Aralık ayından buyana yediklerime dikkat ederek ve spor yaparak bi 7-8 kilo verdim. Doğumdan üç dört ay sonra 105 kilolardaydım. Şu an 96.5 kiloyum geçen haftadan bu yana kilo verememişim az da olsa veririm diyodum ama olmadı. İlk hedefim doğum öncesi kiloma 93 e inmek ve 70 kiloya ulaşmak. Emzirdiğim için sütüm azalacak diye korkuyorum ben. Aç durmuyorum onun için. Bir kaç listeyi okudum da bana göre az geldi yaa. Galiba ben fazla yiyorum. Ağzım boş durmaz mutfağa gider gelir atarım ağzıma bişeyler. Abur cubur tatlı aramam pek, sağlıklı beslenirim çoğunlukla ama ekmek hamurişlerine dayanamıyorum benimde eksi tarafım bu. Çok uzun yazdım galiba kusura bakmayın. Neyse buralardayım bende.

Eveeettt ilk günün sonuna geldik :)

Kahvaltıda 2 dilim tam bugday ekmegi ve beyaz peynirle yağsız tost yaptım haslanmis yumurtanin beyazi ve 4 5 tane zeytin yedim.Gün içinde kuskus salatasi vardı dünden misafirlerimden kalmıştı onu yedim ha bi de elma.Aksam yemegimiz cok geçe kaldi dışarı ciktigimiz icin o yüzden 2 dilim ekmek corba salata yedim. Gunduz de leslie 1 mil yaptim avm de de epey yürüdüm. Bugün böyle firesiz geçti darısı önümüzdeki günlere :)

Bende hamileyim kilolu hamile kaldım 79 la şuan 6 aylığım 85 oldum. Ben daha hamileyken dikkat etmeye çalışıyorum korkumdan. Sana bir soru sormak istiyorum. Diyete başladın sütünde azalma oldumu. Hadi hamileyken dikkat ediyorum ama doğurduktan sonra sütüm azalır diye endişe ediyorum. Sütü sende en çok ne etkiliyor. Belki farketmişsindir. Ben daha şimdiden kilo vermr hedefindeyim plan yapıyorum doğumdan hemen sonra diye. Aynaya bakmaktan soğudum resmen. millet ne güzel bir göbek okadar

Selam
Sabah tartıldım 72 idi dün
Bu sabah 70,800
İnşallah sizlerde de eksilme vardır. Akşam üstü yürüyüşe çıkacağım. Yemek içinde kabak düşünüyorum. Akşam mümkün oldukça hafif olsun ki bizde hafifleyelim.
Herkese kolay gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…