Emzirirken zayıflama gunlugum

Normal biri emzirirken 500 yakiyorsa benimki 1000 kaloridir. Benim sipa oturdugu yerden emmiyor evin icinde kosarcasina turluyoruz her emzirme seansinda :))(
yardimci oluyo sana iste zayiflamani istiyo demekki :))

Ben bugun tartida 1 kilo eksideyim sok oldum

Ben geldiiimmmmm :) Güncel konu buldum. Benim de 4.5 aylık oğlum var.Zaten kilolu hamile kalmıştım 20 kilo da hamileyken aldım. Doğumdan 2 hafta sonra 12 kilo gitmisti ama oğlum emmeyi azaltinca ben de dikkat etmeyince çoğunu geri aldım ve artık aynaya bakmak istemiyorum kiyafetlerim olmuyo yenisini almak istemiyorum bu cusseyle.calisan biriydim izinde evde olmak yaramadı abur cubura dadandim.Yemegim duzensiz.Ama karar verdim artik böyle gitmeyecek hantallastim iyice.

Abur cuburu pasta boregi kesince zaten zayiflayacam eminim

Dikkat etmeye başladım zaten hafiften.Hareket icin ugrascam oglan uyudukca netten bakip biseyler yaparim.mumkun olduğunca da esim isten gelince yurumeye caliscam bakalım nasıl olcak.

Ben de pazartesi sabah yazcam kilomu buraya inşallah. 86 civariyim muhtemelen. Destek istiyorum :)

Hosgeldin :) biraz motive ve destekle veririz kilolari. Ben bu aksam dayanamadim saat 9 gibi atistirdim biseler ellerim titremeye basladi cnku aclikdan

Bugunku menumu yazim

Sabah
2 ymurtayla peynirli omlet
1 kk kadar peynir
3 catal labne
2 fincan cay
1 dilim beyaz ekmek

Ara
1 fincan orta turk kahvesi

Ogle yok

Aksam saat 17 gibi
4 yk makarna
3 yk firinda soslu patates biber
1 salata tabagi kivircik salatasi

Aksam yemeğimi erken yedigim icin cook aciktim ve dayanamadm aksam 9 gibi biraz daha patates yedim. Kizim bugin cok huysuzdu ve sureklo emmek istedigi için cok aciktm ellerim titriyodu bu da bana ders oldu aksam ywmegini 18.30 gibi yicem artik
Ne kdr su ictim hatirlamiyem ama muhtemelen 1 litreyi gecmistir sporda yapamadm yarn yaparm insallah

Ay darısı başıma yaaa..Eskiden çok azimliydim 15 kilo vermistim uzun süre de korumustum.Evlendikten sonra kilo aldim onu da veremeden hamile kaldim hamileyken yatmam gerekti cok aldim derken derken..
Offf dertlendim yine :)

bende de hiç azim yoktu 5 senedir diyeetteyim ama en fazla 3 gün sürerdi bunda iyi gidiorum kendime tebrik koyuyorum :d

inşallah cn m kç kgsin
Tartilmaya korkuyorum 86 fln muhtemelen.Pazartesi sabah tartilip yazcam buraya. Bu sefer katı bi diyet yapmicam.Her gittigim yerde ay yine mi diyet lafını duymak istemiyorum.Yicem ama az.bikac dilim tatli yerine yarim dilim mesela
Evde olduğum surece yemem zaten.Ama dışarda diyette olduğumu caktirmam etrafta köstek olan çok.

14.gün bugun 90 la başlmıştım
Tebrik ederim canim insallah al kilona ulasirsin :)
Ay darısı başıma yaaa..Eskiden çok azimliydim 15 kilo vermistim uzun süre de korumustum.Evlendikten sonra kilo aldim onu da veremeden hamile kaldim hamileyken yatmam gerekti cok aldim derken derken..
Offf dertlendim yine :)

bende herseyden yiyorum ama azar azar. Oylesi daha iyi bence tamamen yasaklamak cok zor oluyo. Kendine inan vericem de verirsin

Aynen cnm kendini diywyteym diye şartladın mı daha çok yiyon yenek istiyon inşallah vermişsin kg yaz bur aya

400 gr gitmis benden sabah tartildim insallah tartinin bi oyunu degildir buda

Merhaba
3 aylık bir oğlum var. Yaklaşık 1 ay önce büyük oğlum anne sanki kardeşim hala karnında demesi üzerine diyete başladım.al ver al ver 4 kilo gitti. Ama 2 gündür tatlı ne bulursam yiyorum. Motivasyonum iyice düştü. Kendimi motive edecek bişeyler ararken sizleri gördüm. Ara ara uğrayıp sizlerle bilgi alışverisi yapmak istiyorum.

Hosgeldin.
4 kg verdiysen daha fazlada verebilirsin. Yarindan itibaren yediklerine dikkat et. Ben hergun tartilip yaziyorum buraya. Gram gram eksildigini gormek insani motive ediyo bide boyle dene istersen

Bugunki menumu yazim.

Sabah
5 6 patates kizartmasi
Haslanmis yumurta 2 tane yemisimdir heraldr
Tavuk nuget 4 tane
Biraz peynir
Domates
1 bardak sekersiz cay

Ara
Bi parca cikolata

Ogle yok

Aksam
Bi kase yogurtlu semiz otu
1 dolu tabak turlu
4 yk kepek makarna
Yarim tarhana corbasi
Yarim dilim ekmek

Cocuklar uyuyunca sutlu turk kahvesi icerek kapanisi yapicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…