Emzirirken zayıflama gunlugum

Ben ilk 4 ayda dikkat ettm sonra bi iştahım açıldı anlatamam inana bana her oturuşta 1 ekmek yiyodum ve hala daha doymadıgımı hissediyordum o dereceydm. Hızlı kilo artışından göbegimin heryeri çatladı kovamandı göbegim kim görse ikşz demi diodu doktor bile ikiz demi dedi :110:
Bende doymuyorum :KK43: yemekten sonra acıkıyorum resmen :KK43:

Kahvaltiyi cok gec yaptim yine tost yumurta zeytin.Arada 1 elma yedim.Az önce de corba 1 tabak fasulye ve 2 dilim ekmek yedim.1 tane de küçük börek yedim.
Birazdan misafirlige gitcez inşallah çok abartmadan dönebilirim :) Gelince oglumu uyutup leslie yapcam.
Bi de ben günde 3 4 litre su içerim. Eskiden beri severim suyu hep içerim. Sevmesem 100 kilo olurdum heralde :KK70:
guz menü aman dikkat fazla hamur isi yeme

Misafirlikte 2 tane kuru dolma biraz patates puresi yarim dilim de kek yedim.Saat 8 olmadan yeme işini bitirebildigime sevindim en azından.

Menü
Sabah
1 dilim ekmek
1/2 peynir
1 çatal helva
4 zeytin
Salatalik domates
Öğle
Et döner ekmeği yarım lavaş
Ara
Kahve 2 hurma 1 kayısı
Akşam
2 kase cacık
1 kaşık pilav
1 saat yürüdüm

Ben aksam fazla kacirdim cigkofte yedim dürüm 4 tane petibor biskuvi az kuruyemis yedim. 1 ml leslie ekspress yapmistim bunlara gitti oda

Ben de yatmadan leslie 1 mil ve bikac tane de kendim hareket yaptim bu gece,Gündüz kacirdiklarimi telafi etmistir umarim.
Bi de kızlar ben şu an reglim pazar günü oldum pazartesi dikkat etmeye başladım zaten.Ne zaman tartilsam uygun olur.Bu dönemde veremeyecegimi biliyorum.

Ben de yatmadan leslie 1 mil ve bikac tane de kendim hareket yaptim bu gece,Gündüz kacirdiklarimi telafi etmistir umarim.
Bi de kızlar ben şu an reglim pazar günü oldum pazartesi dikkat etmeye başladım zaten.Ne zaman tartilsam uygun olur.Bu dönemde veremeyecegimi biliyorum.[/QUOT
Reglin bitince tartıl.fazla çıkarsan motivasyonun düşer.

Günaydın
Dünden bugüne 100 gr gitmiş. Olsun gittiya diyorum. Hadi herkese kolay gelsin

Bi de kızlar ben şu an reglim pazar günü oldum pazartesi dikkat etmeye başladım zaten.Ne zaman tartilsam uygun olur.Bu dönemde veremeyecegimi biliyorum.
adetin bittikden 1 2 gun snra tartil ozmn kesin sonuc cikar heraldd

Oğlum sağolsun kahvaltı yapmam ogleni buluyo.Bu saat oldu ancak yapcam kahvaltı. 1 litre su içtim kalktigimdan beri :KK70:

Sabah
2 yumurta
4 5 tane patates kızartma
Peynir
Labne
2 bardak sekersiz cay

Ogle 15.00 gibi

2 tane kepek unundan yaptigim pogaca
Dolu dolu 3 kasik kisir
5 6 tabe kestane
Ceyregin ceyregi katmer
3 bardak sekersz cay

Dahada bse yemem bi kahveyle gunu kapatirim

Kahvaltim standart
2 dilim ekmekle yagsiz tost haslanmis yumurta beyazi zeytin.Arada elma salatalik bi avuç da badem.

Aksam yemegini simdi yicem.bibtabak fasulye ve salata yemeyi dusunuyorum.

Firsat olursa cikip yuricem yuruyemezsem leslie yapcam

Kahvaltim standart
2 dilim ekmekle yagsiz tost haslanmis yumurta beyazi zeytin.Arada elma salatalik bi avuç da badem.

Aksam yemegini simdi yicem.bibtabak fasulye ve salata yemeyi dusunuyorum.

Firsat olursa cikip yuricem yuruyemezsem leslie yapcam
Bende leslie ekspess ypcam 15 dkk da olsa

Selam hanımlar
Güzel bir gündü. 1 saat yürüdüm.
Gelelim menüye
Sabah
1/2 dilim su böreği
Ara
1 elma
Öğle
1 tabak kabak yemeği
1 kase yoğurt
Ara
1 avuç karışık çerez
Akşam
Çeyrekten biraz fazla tost
Akşamı bir kahve ile kapatırım.
Yarın 69 u görsem ne güzel olurdu.
Herkese iyi akşamlar

2 mil leslie 10 dk tiffany rothe un bel egzersizi 5 dk da kendim ufak hareketler yaparak günü tamamlamis bulunuyorum.
Evdeki 1 tepsi borekten 1 tane bile yemeden günü kapattigim icin mutluyum :)

Günaydın gene 100 gr gitmiş. Daha fazla bekliyordum. Gece hiç uyumadım sayılır. Benim oğlan dönmeye çalışıyor beşiğe takıldıkça bastı feryadı. En son yer yatağı yaptım koydum. Off ne geceydi

Kahvaltim yine rutindi bugun.aeada elma yedim.Sonra arkadaslarla disari ciktik biraz kek kurabiye yedim meyve suyu ictim daha yemek yemicem.
Sabah 10 dakika zumba yaptim.Saatlerdir de yürüyorum fena yorulmusum.Bebek arabası itmek epey yordu.

X