Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

Sabah 1 yumurta 3 kaşık koy peynır ıle omlet 2 dılım ekmek domates
Öğlen 2 elmalı bıskuvılı top yarım dılım ekmek üstüne krem peynır sürdüm
Aksam 1 kase mercimek çorbası yagsız
1 tabak sossuz mantı kozlenmıs patlıcan salatası

Merhabalar kızlar bende emziren tosbik anneler kervanına katılmak üzrreyken yakaladım krndımı 4 aylık oğlum var emzırıyorum 61 kıloyum ve en az 55 olmam laZım bugun baktıgım topıclerde karbonatlı su, yoğurt ıcıne karanfil zencefıl zerdecal fılan karısımı varmıs denemek istiyorum acaba oğluma sute zararı olurmu hıc deneyen varmı? Aksam engec 7 den sonra cay su dısında bısey yemıyorum onun dısında gunduz hersey yıyırum mekık vs yapmaya calısıyorum ve ılık su ıcıyorum sadece aksam 7 den sonra hıcbısey yemeden ıncecık olan bırını tanıyorum bırazda metabolızmaya baglı galıba doğumdan cıkınca ıncecıktım sut olsun dıye paso yedım keske doğum yaptıgım gun bugun olsaydı hıcbırını ymezdım:KK43:
slm canm boy kaç öncelikle.Senin bebiş 4 aylıkmış biraz sabırlı olman gerek ama istedikten sonra verebilirsin kilolarını.Benim bebişim 14 aylık biraz sıkı diyet yapabilirim diye düşünüyorum. Bunu da sporla destekleyerek yapıyorum ki daha hızlı kilo vereyim.Spor olmayınca sadece diyetle eksik kalıyo. Ben yediklerime dikkat ediyorum aynı zaman da da süt arttırıcı yiyeceklerden tüketiyorumki bu benim için avantaj oluyor.Hem sütün çok azalmıyor hem de emzirdikçe kalori yakıyorsun

Son düzenleme:
Kızlar merhaba bende 74 idim 90la dogurdum 79um ama gözle gorulur kilolor meydanda benim 65 olmam lazım bazen nefes alamiorum . hizim bile yavaşladı . çok zor . ekmek inanılmaz alistim çok yiyorum ekmek. Emziriorum direkten boğazını kesemem . kesebilirmiyim gerçi konuda bilmiyorum . bebegmn 6 ayı dolunca temelli kesmem lazimki verim

slm canm boy kaç öncelikle.Senin bebiş 4 aylıkmış biraz sabırlı olman gerek ama istedikten sonra verebilirsin kilolarını.Benim bebişim 14 aylık biraz sıkı diyet yapabilirim diye düşünüyorum. Bunu da sporla destekleyerek yapıyorum ki daha hızlı kilo vereyim.Spor olmayınca sadece diyetle eksik kalıyo. Ben yediklerime dikkat ediyorum aynı zaman da da süt arttırıcı yiyeceklerden tüketiyorumki bu benim için avantaj oluyor.Hem sütün çok azalmıyor hem de emzirdikçe kalori yakıyorsun
Canım benım boyum1.55 ustum zayıf basen var bugun baslıyorum karnonatlı su ve zencefıl zerdecalli karanfilli yoğurda sımdı baslamasaam daha cok kılo alırım veremem baslamam lazım o yuzden

Canım benım boyum1.55 ustum zayıf basen var bugun baslıyorum karnonatlı su ve zencefıl zerdecalli karanfilli yoğurda sımdı baslamasaam daha cok kılo alırım veremem baslamam lazım o yuzden
slm canm spora mı başlamayacaksın.Yoğurtlu zencefil, karanfilli yoğurt zayıflatıyor mu? ben yoğurduma bolca kimyon katıyorum hemgaz alıcı hem de süt yapıyormuş

Bu arada karbonatlısu bana yaramadı beniçok şişirdi bıraktımkullanmayı.

Kızlar sıze tavsiem kilo verseniz yağlar kalır ve sarkar. Ve verdiginz kilodan 2katini geri alirsinz.Yağ yakıcı özellikleri araştırın . ben bilinmesi gereken aslında hic duyulmams bisiler biliorum.Doktor dan duydum tvden çok mantıklı. Yazdm biere ama bulunca yazicam sevgileree

slm canm spora mı başlamayacaksın.Yoğurtlu zencefil, karanfilli yoğurt zayıflatıyor mu? ben yoğurduma bolca kimyon katıyorum hemgaz alıcı hem de süt yapıyormuş
Evde kendım yapmaya calısıyorum canım gıdemıyorum spora. Kımyonu duymamıstım denerım zencefıllı olanı burda okudum baska bı topıc de deneyecegım ınsallah

@edsoficanm kilo verirken sporda yapanlar var. En sağlıklısı da sporla desteklenerek verilen kilodur.Bunun bilincinde olduktan sonra yağları yakmış oluruz.Kaslarımız erimez yağlar yanar.Ben bundan başka bir yöntemin sağlıklı olabileceğine inanmıyorum

Evde kendım yapmaya calısıyorum canım gıdemıyorum spora. Kımyonu duymamıstım denerım zencefıllı olanı burda okudum baska bı topıc de deneyecegım ınsallah
Tebrikediyorum canım herşeye rağmen spor yapabiliyorsan. Üstelik bebekle zamanı ayarlamak zor oluyor. Onun uyumasını bekliyorsun felan... Allah yardımcın olsun. Senin üst zayıf basen çokmuş bölgesel çalışıyorsundur. Ben de bi tutam yoğurdun üstüne zencefil deneyeyim

Tebrikediyorum canım herşeye rağmen spor yapabiliyorsan. Üstelik bebekle zamanı ayarlamak zor oluyor. Onun uyumasını bekliyorsun felan... Allah yardımcın olsun. Senin üst zayıf basen çokmuş bölgesel çalışıyorsundur. Ben de bi tutam yoğurdun üstüne zencefil deneyeyim
Yapmaya calısıyorum işte elimden geldiği kadar göbekcik de var canım azıcık ahh ben hep süt olsun dıyr yedım doğumdan cıktıgımda tığ gibiydim

Kızlar sıze tavsiem kilo verseniz yağlar kalır ve sarkar. Ve verdiginz kilodan 2katini geri alirsinz.Yağ yakıcı özellikleri araştırın . ben bilinmesi gereken aslında hic duyulmams bisiler biliorum.Doktor dan duydum tvden çok mantıklı. Yazdm biere ama bulunca yazicam sevgileree
Heyecanla beklıyorum :)

Bendeeeee beklıyorum sabırsızlıkla

Bu arada karbonatlısu bana yaramadı beniçok şişirdi bıraktımkullanmayı.
Hadi ya bende baslamasam mı acaba lımonlu sıcak suya devam mı etsem sen 1lt suya ne kadar karbonat atmıstın kımı 1 cay kasığı dıyo kımı 3 4 çay kaşığı arada kaldım

Selam kızlar,
Sanırım benim gibi hamilelikte ALINAN kilolardan bir an önce kurtulmak isteyenler çok.
Ben iştahsız biri olmama rağmen ve hamilelikte beslenme şeklimde değişik olmamasına rağmen tam 35 kilo aldım ve 85 kiloyla doğuma girdim.
Kilo alma sebebim anlaşılamadı. Ağustos'ta sezaryenle doğum Yaptım acilen miyim ve kişiler vardı.
Doğumdan çıktıktan sonra 83 kiloydum 1 hafta sonra 75 oldum. Hem emziriyorum hem mama ver,yorum bu arada.
13 gün İsveç diyeti Yaptım çünkü protein bakımından zengin ir diyet ama kalorisi ÇOĞU kişiye düşük gelebilir. Ben fazla yiyen biri olmadığım için bu diyet tam benlikti ama kuzenim denedi 2. Gün hastanelik oldu mesela.
Diyet sonrası 60 kg oldum.
Sonra kalori Hesabı yaparak kalan 10 kiloyu da verdim.
5. Ay yaklaşırken bitin kilolarımdan kurtuldum,
Her gün yürüyüş yapmaya çalıştım
3. Aydan itibaren 50 mekik çektim hergün.
Şu an eski halime döndüm göbeğim de dümdüz

Selam kızlar,
Sanırım benim gibi hamilelikte ALINAN kilolardan bir an önce kurtulmak isteyenler çok.
Ben iştahsız biri olmama rağmen ve hamilelikte beslenme şeklimde değişik olmamasına rağmen tam 35 kilo aldım ve 85 kiloyla doğuma girdim.
Kilo alma sebebim anlaşılamadı. Ağustos'ta sezaryenle doğum Yaptım acilen miyim ve kişiler vardı.
Doğumdan çıktıktan sonra 83 kiloydum 1 hafta sonra 75 oldum. Hem emziriyorum hem mama ver,yorum bu arada.
13 gün İsveç diyeti Yaptım çünkü protein bakımından zengin ir diyet ama kalorisi ÇOĞU kişiye düşük gelebilir. Ben fazla yiyen biri olmadığım için bu diyet tam benlikti ama kuzenim denedi 2. Gün hastanelik oldu mesela.
Ayy ne guzel maşallah benım boyuma göre ıdeal kılom 48 miş ama ben maxımum 55 e razıyım cunku cok zayıf olursam yuzden verıyorum cırkın oluyorum bana da yardım etttttt bu aralar kafayı taktım esım aktarlardan cıkmıyo

Isve
Selam kızlar,
isvec diyetı dısında ne yedn mesela yoğurt kürü karbonatlı su fılan ben suan 60 kıloyum doğumdan cıkınca benımde karnım dumduzdu ahhh süt için yedım tatlılaı paso

Kizlaaaar yarın pazartesi:KK73:
kilo bildirimi var. Ben de iyilestim çok şükür. Menülerimle dönüyorum:KK71:
tam motivasyonla devam ediyoruz ona göre:KK20:

Isve
isvec diyetı dısında ne yedn mesela yoğurt kürü karbonatlı su fılan ben suan 60 kıloyum doğumdan cıkınca benımde karnım dumduzdu ahhh süt için yedım tatlılaı paso

Yok canım o tür şeyleri denemedim. Ama Doğadan on kayısılı Çayı var her gün ondan içiyorum ama etkisi oldu mu bilmiyorum.
Eski Kıyafetlerimi giyemediğim için hep anneminkilerle idare ediyordum o yüzden baya Hırs Yaptım :)

Tatlı mesela aç karnına yedim öğün olarak. Yani kahvaltı da bol dereotu roka ve yumurta, 1 dilim ekmek yedim o da sadece kahvaltı da ama diğer şeylerden Sınırsız yedim.
Yıllardır en önemli öğünüm kahvaltıdır, sıkı b,r kahvaltıdan sonra zaten Akşama kadar pek acıkmıyor insan.

Ara öğün olarak 3-5 badem, Fındık ekmek iht,yacını baya azaltıyor. Akşam çok canım çekerse tatlı bişeyler ya da meyve falan y,yorum, zaten öğle ve akşam yemeği adetim yoktur benim genelde abur cubur ya da meyveyle gwçiştirirşm ama vaktim olursa ekmeksiz yerim.

Kahvaltıyı sağlam yapamadığım günler de akşam ıspanak, mercimek Çorbası ve Kereviz yedim bol bol.
Kerevizi pire yapıp yapraklarını da katıp bol limonu Çorba Yaparım ara sıra o da çok güzel oluyor ve kalorisi az oluyor
Tavuk ya da kırmızı eti tost makinesinde pişirip yedim, yağsız ve tuzsuz yanında da bol yeşil salata.

Yani en önemli şey Hırs yapmak, sonra zaten kilo vermeye başlıyorsun. Bebek zaten yoruyor insanı sürekli kucak, kendi işlerin için koşturmaca,emzirme derken epey kalori yakılıyor

Ayy ne guzel maşallah benım boyuma göre ıdeal kılom 48 miş ama ben maxımum 55 e razıyım cunku cok zayıf olursam yuzden verıyorum cırkın oluyorum bana da yardım etttttt bu aralar kafayı taktım esım aktarlardan cıkmıyo

Ben de tam tersi zayıflasam da yüzün çökmüyor hep yanaklı b,r insan olduğum için doğuma yakın zamanlarda aynaya bakmaya korkuyordum. Çok çirkinleşmiştim son haftalarda
Şimdiki kilomda gayet normal görünüyorum neyse ki :-)

5 kiloyu çok rahat verirsin ekmeği kesersen az kalmış

X