Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

Elma kuru üzün siyah yesıl, kayısı ıncır elma yesıl kırmızı, karanfıl de attım bıde kusburnu attım ıcıne canım kaç dk kaynatsam kı daha once yapmadım hiç
Bır kaç dakika kaynatın hemen altını kapat ağzını kapat ılıkken ıc daha çabuk sütun gelır taneleri de ye şekerım

Selam kizlar 60.0 im gecen hafta hicverememistim bu hafta 900 gitti cok sukur
Sut icin ilik suya pekmez katip icin acayip sut oluyo ama kilo da yapabilir bi deneyin yine de bi iki gun bebege de acayip huzur veriyor gunduz gece uykulari hic bolunmuyo dut pekmezi ile yapmistim ben

Dogum sonrasi oksurugum gecsin diye yaptim acayip sutum artti ama gunde 5-6 su bardagi iciyordum bi iki corbakasigi pekmezi ilik suya katip katip..cocuk uykudan gozunu acamamisti

Dogum sonrasi oksurugum gecsin diye yaptim acayip sutum artti ama gunde 5-6 su bardagi iciyordum bi iki corbakasigi pekmezi ilik suya katip katip..cocuk uykudan gozunu acamamisti
Ne kadar su koydunuz acaba ıkı gundur gece uykumuz yok uzum pekmezı ıke yapayımbende hemen. Ne duysam yapıyorym caresı kaldım

Canim bi bardak ilik suya iki uc corba kasigi pekmez yap ilik ilik ic ayaklarini sicak tut patik corap terlik uclusu ile.. sirtini kendini sicak tut. Susatiyo pekmezli su icebildigin kadar da oda sicakliginda su ic biraz da rahat ol birak is guc yemek bile yapma kalsin peynir ekmekvbile yesen sutun gelcek

Kızlar herkes süper gidiyo.
Süt için sıcak bi kase sutlac yiyorum üstüne sıcak bi duş ve biraz uyuyorum. Çok işe yarıyo:KK66:

Kızlar herkes süper gidiyo.
Süt için sıcak bi kase sutlac yiyorum üstüne sıcak bi duş ve biraz uyuyorum. Çok işe yarıyo:KK66:
Canım bunları yapabıldıgımr göre bebegının yanında senden baska bırılerı de var ben yalnızım banyo uyku nerdeeee:KK43:

Sabah 5 petıbor bıskuvı kayısı hosafı
Öğlen 2 dılım kepekli yumurtalı ekmek 3 zeytin az peynır sekersız çay
Aksam 2 kase mercimek çorbası 1 porsiyon kıymalı patates kozlenmıs biber bol sarımsaklı yoğurt döktüm
Ev arıyoruz kızlar ateş pahası her yer dua edin :KK43:

İsveç dıyetı ben bekarken yaptım çok ağır bir diyet kahvaltı olarak kahve ıcıyorsunuz bebeğe kafein geçer ara öğün yok meyve yok süt kalitesi çok düşer sütü de azaltır gıbı geldı sizde olmadı mı bu diyet aklımda zaten sutden kestıgımde yaparım

Ben hurafelere inanmadığım için bir sorun yaşamadım. Bol su içtim ve bebek uyurken ben de uyudum. Meme ucum çok kucuktu ilk 1 ay doğru düzgün emziremedim hep sağıp verdim 2. Aydan sonra emzirebildim Bebeğin kilo alımı da gayet güzeldi. Her ay 1 kg alıyoruz.

1 haftada 12 kilo nasıl gitti bana pek anlamlı gelmedi açıkçası diyet çok ağır değil mi bende eylül 5 de doğum yaptım sutumun kalitesi gitmesin diye ağır şok diyetler yapamıyorum çok da önerilen bir sey değil zaten ama insanın psikolojisi bozuluyor bu kilolar yüzünden :KK43:

13 günde 12 kilo gitti kimi 5 kilo kimi 15 kg veriyor bünyeyle alakalı. Sütüm kalitesi diye birşeye inanmıyorum ki İsveç diyetinde bol miktarda et ve yeşillik var.
3"250 Doğdu kızım şimdi 5. Aya geliyoruz 7.250 ve 67 cm bu da sütümün yaradığını gösterir. Ama ben günde 1 kere gece yatarken 3 ölçek mama da veriyorum.
Balık yemediğim için balık Yağı olan mama veriyorum 1 kere

Merhaba
Ben hurafelere inanmadığım için bir sorun yaşamadım. Bol su içtim ve bebek uyurken ben de uyudum. Meme ucum çok kucuktu ilk 1 ay doğru düzgün emziremedim hep sağıp verdim 2. Aydan sonra emzirebildim Bebeğin kilo alımı da gayet güzeldi. Her ay 1 kg alıyoruz.

13 günde 12 kilo gitti kimi 5 kilo kimi 15 kg veriyor bünyeyle alakalı. Sütüm kalitesi diye birşeye inanmıyorum ki İsveç diyetinde bol miktarda et ve yeşillik var.
3"250 Doğdu kızım şimdi 5. Aya geliyoruz 7.250 ve 67 cm bu da sütümün yaradığını gösterir. Ama ben günde 1 kere gece yatarken 3 ölçek mama da veriyorum.
Balık yemediğim için balık Yağı olan mama veriyorum 1 kere
canım merhaba maşallahınız var bızde aynı aylıgız ama kılomuz daha az. Mamayı dr mu verın dedı mama dısında corba meyvesuyu fılanda verıyormusunu bızde haftaya baslayaagız bu hafta meyvesuyu basladık haftaya corba ve pirinç mamasına baslıcaz 3 olcek derken mama vermedıgım ıcın hıc bılmıyorm içinde olcek mı oluyo yani ne zamandan berı mana verıyorsun? Cok soru soruyorum ama ılk defa anne olunca boyle ooluyo tşkler sımdıden

Gulaycim Allah yardim eder, yalnizim diye birakma kendini iyi bak kendine, bu benim ikinci ilki kucuk daha ve yalnizim ama ilkine gore motivasyonum yuksek salmiyorum kendimi,biz,kendimize iyi bakicaz ki bebislerimize de bakabilelim gunde 1 kere de olsa uyumaya calis bebeginle.bu gunler bi daha gelmiyor keyfine bakmaya calis yalniz olmak bi yandan iyi karisanin olmuyo,banyo olayina gelince sabah kalkinca bebis uyanmadiysa al dusunu enerjik basla gune ya da gece yatmadan vucudunu yika yani gunde enaz bi kere yikan enerjin tazelenir rahat hissedersin,bol bol dua et,en buyuk yardimcimiz O bazen unutuyoruz bunu

Merhabalar bende bu sabah 65.5 idim artik cok yavas gidiyor ama olsun devam 9 gün sonra 3 ay olucak 3 aydir diyetteyim hedefim 55 insallah. Umarim annemlerdede bozmam diyetimi .

Merhaba

canım merhaba maşallahınız var bızde aynı aylıgız ama kılomuz daha az. Mamayı dr mu verın dedı mama dısında corba meyvesuyu fılanda verıyormusunu bızde haftaya baslayaagız bu hafta meyvesuyu basladık haftaya corba ve pirinç mamasına baslıcaz 3 olcek derken mama vermedıgım ıcın hıc bılmıyorm içinde olcek mı oluyo yani ne zamandan berı mana verıyorsun? Cok soru soruyorum ama ılk defa anne olunca boyle ooluyo tşkler sımdıden
Gulaycim Allah yardim eder, yalnizim diye birakma kendini iyi bak kendine, bu benim ikinci ilki kucuk daha ve yalnizim ama ilkine gore motivasyonum yuksek salmiyorum kendimi,biz,kendimize iyi bakicaz ki bebislerimize de bakabilelim gunde 1 kere de olsa uyumaya calis bebeginle.bu gunler bi daha gelmiyor keyfine bakmaya calis yalniz olmak bi yandan iyi karisanin olmuyo,banyo olayina gelince sabah kalkinca bebis uyanmadiysa al dusunu enerjik basla gune ya da gece yatmadan vucudunu yika yani gunde enaz bi kere yikan enerjin tazelenir rahat hissedersin,bol bol dua et,en buyuk yardimcimiz O bazen unutuyoruz bunu
Çok sağol canım denemeye calısacagım ınsallah ıse yarar

Günaydınlar tatlı anneler,

Çok düzenli menü paylaşamıyorum ama takip etmeye çalışıyorum.
Çok sağol canım denemeye calısacagım ınsallah ıse yarar

Cnm ben de aynı senn gibiydim bırak uyumayı falan lavoboya zor gidiyodum tek başıma herşeyin üstesinden gelmeye çalışıyodum sütüm de iice azalmıştı. baktım olacak gibi deil çocuğu uyuttukça ben de uyumaya başladım işi evi falan bıraktım sadece annelik vazifemi yaptım herşey yoluna girdi. dinlenince sütüm de arttı, bi de sütüm az dedikçe daha da azalıyo rahat olmaya çalış. ama emin ol sütün yemeyle hiç alakası yok sadece relax olmak dinlenmek ve çok sıvı tüketmekle alakası var. tecrübeyle sabittir :KK76:

Canım bunları yapabıldıgımr göre bebegının yanında senden baska bırılerı de var ben yalnızım banyo uyku nerdeeee:KK43:
Haklısın canım ama en azından esin geldiğinde yapabilirsin. 10 dk banyo 30 dakika şekerleme yapacak kadar zaman bulabilirsin. Ama sakın canını sıkma en önemlisi moral:KK66:

X