Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

Merhabalar bugün ki menüm
Sabah ; az yagda yumurta , az cemen , 3 kasik kadar yogurt , 2 dilim salam , az bal ve recel , krem peynir , sütlü cay , 2 dilim siyah ekmek

Bir orta boy kahve

Aksam ; 8-9 tane sarma , bir dilim siyah ekmek üzerine cemen ve bir dilim salam , rezene cayi

Sonra ufak bi kase sütlac yerim heralde suan tokum cok canim isterse tabi yoksa yemem

Sabah 1 yumurta beyazı 1 dılım kepekli ekmek yanlışlıkla yarım dılım kek 1 tk krem peynır
Ara. Küçük elma ve mandalına
Öğle 1 tabak bamya 3 kaşık pılav
Aksam 5 sıkma cıgkofte marul maydonoz ayran
Bugün fazla yedim ara öğün yapmayacağım şekersiz bıtkı çayı ıcerım sadece :KK43:
Bence gayet iyi yemissin canim fazla degil

Hanimlar benmde su sorunum var. Ama en önemlisi abur cuburu çok tuketiyorum kendimi geçtim bebegimede zarar veriyorum diye çok üzülüyorum ama yemekten de kendimi alikoyamiyorum.:KK43: birde eliptik bisikltim var aski olarak kullanmaya basladim bi turlu binemedm hep bahanelerm var. Vermem gereken 13 kiloda cabasi banada yardim eden Benice motive edin lütfen ben çok üzülüyorum:KK43::KK43:
Merhaba canim su eliptik bisiklet bendede var son bir aydir hic yapmak gelmiyor icimden önceleri sayesinde bayagi iyi kilo verdim ama skldim ondan sanirim bayagi da zor bi alet evde spor yapmak skici geliyor bana ama sen kendini zorlayipda en azindan 20 dk yapabilirsen farki bir ay gibi bir sürede görürsün. Abur cubura gelince bende cok düskünüm ama hedefime ulasana kadar yemicem sonucda bi yere kacmiyorlar hep varlar toparlan ve kendine gel tatlim fit olmak o abur cuburlardan cok daha güzel bir baslayip kilo verdikce moralin düzelicek ve daha bi hevesle yapicaksindir emin ol.
Ben arada bozucam falan yeter diyorum ama sonra aynaya bakiyorum vaz geciyorum.
Tamamen kesemesende günde bir kere öglen yada sabah saatlerinde istedigin seyi ye zamanla onu da birakicaksindir kilo verdikce.
Nacizane tavsiyem bunlar umarim yardimci olabilmisimdir.

Sabah kahvaltı yapamadık kızım çok huysuz dış çıkaracak heralde hıc durmadı yapmadık kızım da yemedı ben de :KK43:
Öğle yarım lavas marul maydonoz 1 tane sıkma cıgkofte ( 60 kalorıymıs çok üzüldüm)
Aksam büyük kase çorba 1 tabak nohut 1 kase yogurt
Ara şekersiz cay 2 hosbes
Evsahibim kendı oturacakmıs. Yaza kadar boşaltın demiş 50 ₺ zam yapmış ev tasıyıcam kızlar Off :KK43:

Sabah kahvaltı yapamadık kızım çok huysuz dış çıkaracak heralde hıc durmadı yapmadık kızım da yemedı ben de :KK43:
Öğle yarım lavas marul maydonoz 1 tane sıkma cıgkofte ( 60 kalorıymıs çok üzüldüm)
Aksam büyük kase çorba 1 tabak nohut 1 kase yogurt
Ara şekersiz cay 2 hosbes
Evsahibim kendı oturacakmıs. Yaza kadar boşaltın demiş 50 ₺ zam yapmış ev tasıyıcam kızlar Off :KK43:
Menün gayet iyi bebisin inş sorunsuz şekilde çıkarır minik dişlerini Benimki de bütün parmaklarını sokuyor ağzına çok kasiniyor damaklari sonra da kusuyor :) inş gönlüne göre güzel bir ev bulursun taşınmak zor iş allah kolaylik versin.

Ben dün abarttim annemdeyim keskul de yedim Tulumba tatlısı da malesef bgn toparliycam inş dün kaçamak oldu :KK43:

Menün gayet iyi bebisin inş sorunsuz şekilde çıkarır minik dişlerini Benimki de bütün parmaklarını sokuyor ağzına çok kasiniyor damaklari sonra da kusuyor :) inş gönlüne göre güzel bir ev bulursun taşınmak zor iş allah kolaylik versin.

Ben dün abarttim annemdeyim keskul de yedim Tulumba tatlısı da malesef bgn toparliycam inş dün kaçamak oldu :KK43:
Benım kız da öyle yemek yerken bıle parmağını çıkarmıyor ıns rahat çıkarır tüm bebısler :) taşınmak gozunmde büyüyor ama yapacak bısey yok 3 yıllık evlıyım 4 evımı olucak taşınınca bakalım hayırlısı artık :)

slm ben de emziriyorum zayıflamak istiyorum 62 kiloyum boyum 160 ve 50 kilo olmak istiyorum aranıza katılmaya müsade var mı
Merhabalar kızlar bende emziren tosbik anneler kervanına katılmak üzrreyken yakaladım krndımı 4 aylık oğlum var emzırıyorum 61 kıloyum ve en az 55 olmam laZım bugun baktıgım topıclerde karbonatlı su, yoğurt ıcıne karanfil zencefıl zerdecal fılan karısımı varmıs denemek istiyorum acaba oğluma sute zararı olurmu hıc deneyen varmı? Aksam engec 7 den sonra cay su dısında bısey yemıyorum onun dısında gunduz hersey yıyırum mekık vs yapmaya calısıyorum ve ılık su ıcıyorum sadece aksam 7 den sonra hıcbısey yemeden ıncecık olan bırını tanıyorum bırazda metabolızmaya baglı galıba doğumdan cıkınca ıncecıktım sut olsun dıye paso yedım keske doğum yaptıgım gun bugun olsaydı hıcbırını ymezdım:KK43:

Hosgeldin
Merhabalar kızlar bende emziren tosbik anneler kervanına katılmak üzrreyken yakaladım krndımı 4 aylık oğlum var emzırıyorum 61 kıloyum ve en az 55 olmam laZım bugun baktıgım topıclerde karbonatlı su, yoğurt ıcıne karanfil zencefıl zerdecal fılan karısımı varmıs denemek istiyorum acaba oğluma sute zararı olurmu hıc deneyen varmı? Aksam engec 7 den sonra cay su dısında bısey yemıyorum onun dısında gunduz hersey yıyırum mekık vs yapmaya calısıyorum ve ılık su ıcıyorum sadece aksam 7 den sonra hıcbısey yemeden ıncecık olan bırını tanıyorum bırazda metabolızmaya baglı galıba doğumdan cıkınca ıncecıktım sut olsun dıye paso yedım keske doğum yaptıgım gun bugun olsaydı hıcbırını ymezdım:KK43:

Hoşgeldin senle aynı kaderi paylaşıyorum malesef eylülde doğum yaptım hamileyken 15 kilo almıştım doğumdan sonra sutum gelmedi hemen kim ne dediyse yedim sistim sen yine iyisin benim 12 kg fazla var inş vercem bende yeni başladım. Ekmeği makarna ve pilavı tamamen kestim evde egzersiz yapıyorum bakalım inş yaza kadar vercem kiloları hedefim o :) biraz dikkat edersen verirsin 6 kg bişey değil

Bgnku menum;

Sabah büyük bardak limonlu şu
Haşlanmış yumurta 1 dilim ekmek
3 zeytin 2 dilim peynir maydonoz

Öğlen büyük kase mercimek çorbası

Aksam tavuk suyu çorba tavuk sote 2 kaşık pilav salata.

Bgn ara öğün yapmadım nasıl oldu bende anlamadım :) yarım saat yürüyüş yaptım 20 dk egzersiz yaptım inş bu saatten bişey yemem :)

Hosgeldin

Hoşgeldin senle aynı kaderi paylaşıyorum malesef eylülde doğum yaptım hamileyken 15 kilo almıştım doğumdan sonra sutum gelmedi hemen kim ne dediyse yedim sistim sen yine iyisin benim 12 kg fazla var inş vercem bende yeni başladım. Ekmeği makarna ve pilavı tamamen kestim evde egzersiz yapıyorum bakalım inş yaza kadar vercem kiloları hedefim o :) biraz dikkat edersen verirsin 6 kg bişey değil

Canım ben hamıleyken once 9 kılo verdım sonra bunun 5 ını aldım. 9 ay boyunca 5 aldım doğumdan cıkınca 6 kılo vermiş olarak cıktım sonradan aldım ama

Bgnku menum;

Sabah büyük bardak limonlu şu
Haşlanmış yumurta 1 dilim ekmek
3 zeytin 2 dilim peynir maydonoz

Öğlen büyük kase mercimek çorbası

Aksam tavuk suyu çorba tavuk sote 2 kaşık pilav salata.

Bgn ara öğün yapmadım nasıl oldu bende anlamadım :) yarım saat yürüyüş yaptım 20. dk egzersiz yaptım inş bu saatten bişey. yemem :)
Canım memnun süper öğünlerde ekmek yememen ıyı olmuş sadece maydonoz sütü keser dereotu süt yapar çok sık yeme tatlım

X