Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

Benım de Sutum yetmediği ıcın gece 1 kere mama verdim 4 aydan sonra almadı mamayı dr tavsiyesi ıle 1 dılım meyve mevsiminde olsn ne Ise cam rendede rendeleyıp verdim sonra ev yapımı yoğurt pırınc unu 6 aydan sonra tamamen geçtik üzülme kılo almadı dıye ek gıdaya gelınce alıyor asıda benım kızım da çok ağlıyor neden yağlı aşılar olduğu ıcın yakıyor ve hemen dagılmıyor kas à yapıyorlar zaten ondan çok çanları yanıyor kuzucukların :KK43:
aslında sütüm var ama az emiyor .. oğlumda da çoktu sütüm göğüs pedinden taşardı, çok da emerdi yine de az alırdı kilo.. onda da erken başlamıştık ek gıdaya..

Kızlar hastayim sürekli ıhlamur rezene bi sürü sıvı içiyorum. Abartmadan da yiyorum. Meyve ağırlıklı genelde.

aslında sütüm var ama az emiyor .. oğlumda da çoktu sütüm göğüs pedinden taşardı, çok da emerdi yine de az alırdı kilo.. onda da erken başlamıştık ek gıdaya..
Canım söyle bır durum var sutumuz olur ama kalitesi çok önemli yedıgımızle alakalı ama ne yersem de benım sütüm yaramadı sagdım çok yağlı degıl gerçekten de O yüzden kılo almadı kız 6 aydan sonra kılo aldı hatta az kılo aldığı ıcın 15 bır kontrole gıdıyor duk ılk doğduğunda. kuvezde sarılık tedavisi gördüğünde üzüntüden Sutum çok azaldı sonra bıraz cogaldı ama yetmedi kızım 8 buçuk aylık :)

Canim bogazimi usutmusum saglikocagina gittim antibiyotik yazdı içiyorum mecburen. Minigime geçmez inşallah hastalik:KK43: canım buay benimki de az aldı kilo sıkma canını.
çok çok geçmiş olsun canım..bekliyordum zaten canım. az emiyor çünkü.. boyu güzel uzamış o yüzden sıkıntı yok
Kızlar hastayim sürekli ıhlamur rezene bi sürü sıvı içiyorum. Abartmadan da yiyorum. Meyve ağırlıklı genelde.
diyeti falan boşver şimdi yemene bak.. arhana çorbası da çok iyi gelir meyve gibi..
Canım söyle bır durum var sutumuz olur ama kalitesi çok önemli yedıgımızle alakalı ama ne yersem de benım sütüm yaramadı sagdım çok yağlı degıl gerçekten de O yüzden kılo almadı kız 6 aydan sonra kılo aldı hatta az kılo aldığı ıcın 15 bır kontrole gıdıyor duk ılk doğduğunda. kuvezde sarılık tedavisi gördüğünde üzüntüden Sutum çok azaldı sonra bıraz cogaldı ama yetmedi kızım 8 buçuk aylık :)
allah bağışlasın kuzucuğunu canım.. sağlıklı olsunlar da kilo önemli değil..

Canim bogazimi usutmusum saglikocagina gittim antibiyotik yazdı içiyorum mecburen. Minigime geçmez inşallah hastalik:KK43: canım buay benimki de az aldı kilo sıkma canını.
Geçmiş olsun korkma bebeğe geçmez anne sütü alıyor ya :) ama emzıren anne antibiyotik ıcer mı sezeryan dan sonra bır hafta bıze de verdiler ama adını hatırlamıyorum sen genede kendıne ıyı hıssedersen hepsini bıtırme antibiyotik ı acıl sıfalar :)

Sabah yarım lavas az peynir domates maydonoz
Öğle biber ı domatesle soteledım 2 dılım ekmek yoğurt
Aksam 1 tabak keskek 1 kase yoğurt salata
Ara elma

Kizlar kilo alma olayi tamamen bebise bagli nasil yer yer kilo almaz insanlar var ya da su icsem yarar diyen ayni hesap..nasip isi bebisin kilosu..benim ilk oglan zayifti ikinci masallah tombis doktor bile kilolu dedi ikisi de ayni kiloyla dogdu sayilir sut ayni sut..kafaniza takmayin ilk oglum iki sene emdi hep zayifti emmeyi birakinca en azindan ortalamaya yaklasti baya..yani bi sekilde buyuyolar..ben cok takiyodum kafaya ne kadar takarsan o kadar kotuye gidiyo kafanda buyutuyosun..Rabbim kaza bela hastalik vermesin diyip sukredelim
Bi de kaka yapmayla da alakali ilki yer hemen yapardi o yuzden de tutmazdi kiloyu..bu ole degil zorlaniyo hafiften..
Aha da vermeye calisiyoz kilolari saglikli olsunlar da varsin zayif olsunlar :KK69::emir_bebek::KK15:

Kızlar bende doğum yapacağım Şubat'ta inşallah ama benim sütüm azalır die diet te yapamıyorum geçen hamileliğimde 34 kilonun 4 ayda 20 şinden kurtuldum derken tekrar hamile kaldım 14 kilo fazla ile tekrar hamile kaldım
Şu ana kadar 21 kilo aldım ve doğuma beş haftam var en az 3 kilo daha alırım
Hem emzirip hem de süt azalmadan Zayıflamak için aranıza katılacağım inşallah
Umarım siz de bana yardımcı olursunuz :KK43:

Kızlar selam 71.3 idim dün tartildim 69.3 olmuşum ekmeği makarna ve pilavı tamamen kestim sabah yarım dilim buğday ekmeği yiyorum sadece dünkü menumu yazıyorum;
Sabah haşlanmış yumurta yarım dilim ekmek maydanoz 1 cherry domates 1 tane burgu peynir 3 zeytin

Ara bir avuç leblebi

Öğlen marul brokoli salata 1 kase yoğurt 1 kase yağsız çorba

Aksam ızgara tavuk salata dün ananem mercimek köftesi yapmış dayanamadım 4 tane kivircikla yedim napim :KK43: aksami kaçırdım bgn telafi edicem inş :)

Kızlar bende doğum yapacağım Şubat'ta inşallah ama benim sütüm azalır die diet te yapamıyorum geçen hamileliğimde 34 kilonun 4 ayda 20 şinden kurtuldum derken tekrar hamile kaldım 14 kilo fazla ile tekrar hamile kaldım
Selam 4 ayda 20 kilo süper bence sütün azalmiyorsa hiç korkma doğumdan sonra gider hepsi inş benim 10 kilom var yaza kadar vermek istiyorum inş

dünkü menüm
sabah 10:KK30: 1 .5 dilim kızarmış tam buğday ekmeği, 1 haşlanmış yumurta, 3 çeri domates, 3*4 dilim salatalık, 6 zeytin, 2 kk peynir, dereotu, rezene çayı
12:KK45: 1 elma
15:KK30: 1 porsiyon tavuk sote, 1 dilim ekmek, yarım kase yoğurt
19:00: yarım porsiyon barbunya, salata
20:KK30: 10 badem 2 kuru kayısı
su:4 lt
spor: 45 dk leslie ile 3 mil

merhaba canım sağlıcakla kucağına alırsın inşalah yavrunu.. ben burdayım uzun müddet beklerim

Kızlar selam 71.3 idim dün tartildim 69.3 olmuşum ekmeği makarna ve pilavı tamamen kestim sabah yarım dilim buğday ekmeği yiyorum sadece dünkü menumu yazıyorum;
Sabah haşlanmış yumurta yarım dilim ekmek maydanoz 1 cherry domates 1 tane burgu peynir 3 zeytin

Ara bir avuç leblebi

Öğlen marul brokoli salata 1 kase yoğurt 1 kase yağsız çorba

Aksam ızgara tavuk salata dün ananem mercimek köftesi yapmış dayanamadım 4 tane kivircikla yedim napim :KK43: aksami kaçırdım bgn telafi edicem inş :)
maaşallah güzel vermişsin canım.. mercimek köftsi 1 tanesi 70 kalori.. ona göre hesap edersin..
yine de menün çok i,yi

Bugün bana komsularım geldı kızım hıc durmadı çocuklar yenı temızledıgım evı batırdı kabus gıbı bır günden menu paylaşımı yapayım
Sabah yarım dılım kek ıhlamur
Öğle 1 tabak yoğurtlu makarna tuz ve Sos koymadım 1 dılım börek ıcın kızım yedı dışını ben :)
Aksam 2 kaşık pilav salata
Ara daha yemedim ama meyve yerim heralde.

Bugün bana komsularım geldı kızım hıc durmadı çocuklar yenı temızledıgım evı batırdı kabus gıbı bır günden menu paylaşımı yapayım
Sabah yarım dılım kek ıhlamur
Öğle 1 tabak yoğurtlu makarna tuz ve Sos koymadım 1 dılım börek ıcın kızım yedı dışını ben :)
Aksam 2 kaşık pilav salata
Ara daha yemedim ama meyve yerim heralde.
Canim cok karbonhidrat yemissin protein ağırlıklı yersen hem daha tok kalırsın hem de verdiğin kilolar kastan değil yağdan gider. Nacizane tavsiyem:KK66:

X