Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

dünkü menüm
sabah: 2 dilim tam buğday ekemği, 2 kaşık lor peyniri, 3 zeytin, 3 çeri domates, dereotu, sucuklu yumurta, 1 avuç kabak çekirdeği
öğle: 1 kase yoğurt, nesfit , yulaf ezmesi, 1 tk pekmezle
ara: 1 nescafe 2si bir arada, 2 minik parça bitter çikolata
akşam: 1 tatlı , 2 tuzlu kurabiye
su 4 lt, spor yok
akşam oğlumun okul gösterisi vardı, yemek yemeden gittim orada atuştırdım, doğal olarak gelince de yemedim.. biliyorum hiç güzel olmadı menümmmm

Selam kızlar bugün sabah 1 dilim tambugday ekmeği 3 zeytin kibrit kutusu beyaz peynir haşlanmış yumurta ve maydanoz yedim. Öğlen az yağlı salcasiz bulgur pilavı ve karnabahar yemeği yedim ara öğün yarım çay b. Sarı leblebi yedim akşam brokoli salatası domates çorbası icicem bir de dolma var ama inş ondan yemem çok güzel gorunuyor :) sizce nasıl gidiyorum diyetisyene gitmedim henüz öyle kafama göre takılıyorum :)

Merhabalar kimsecikler gelmiyor mu yahu biraktiniz mi diyeti ben devam ediyorum hala arada kacamaklarim da oluyor girip bakiyorum kimse yok diye menü paylasmiyorum

Selam kızlar 3haftadır sızı takıp edıyorum. 8 aylık bır kızım var Emzırıyom ama Emzırırken baktım zayıflamıyorum gene eskı rejım gunlerımın döndüm. 65 kiloyla hamile kaldım gebelik sekerı çıktı zor bır gebelik gerıldım sadece salata yedim meyve bır 1 taneydı rejım yaptım yanı ama genede 92 kiloyla doğuma gırdım doğumdan sonra 86 ıdım Emzırırken 4 kılo aldım rejım deyim dün 86.4 ıdım ılk hedef 75 dön hedef 65.....

Kızlar Merhaba
kk kafayı yemiş. Hiçbi bildirimi alamadim. Siz yazmiyosunuz diye yazmadim:KK43: hala 58 kiloyum. Bebisimin son antibiyotigini verdim. Geçer inşallah. Annemlerin yanına izmire geldim. Tabi bol yemek :-) yarından itibaren menu paylasirim. Öpüyorum hepinizi

H
Selam kızlar 3haftadır sızı takıp edıyorum. 8 aylık bır kızım var Emzırıyom ama Emzırırken baktım zayıflamıyorum gene eskı rejım gunlerımın döndüm. 65 kiloyla hamile kaldım gebelik sekerı çıktı zor bır gebelik gerıldım sadece salata yedim meyve bır 1 taneydı rejım yaptım yanı ama genede 92 kiloyla doğuma gırdım doğumdan sonra 86 ıdım Emzırırken 4 kılo aldım rejım deyim dün 86.4 ıdım ılk hedef 75 dön hedef 65.....
Hosgeldin tatlım ben 61 le başladım 58im şimdi. Beraberce veriyoruz kilolari:KK66:

Sabah 2 pıkolata
Öğlen 2 dılım patatesli börek şekersiz cay
Aksan 1 cokeleklı tost ıhlamur
Ara 4 parça hosbes şekersiz cay

Sabah 1 yumurta beyazı sarısını kızım yedın yarım domates 1 dılım ekmek
Ara 1 elma
Öğlen 1 tabak yeşil mercimek
aksam 1 kase yoğurt yeşil fasulye ve 4 kaşık makarna
Ara meyve çayı 2 hosbes

selam kızlarr.. iki gündür elektirk yoktu kv demlerdeydik yazamadım.. nasılsınız kuzucuklar nasıl..
benim diet miyet mahvoldu gitti.. bırak vrmeyi kilo bile aldım..
yarın yeni bir başlangıç yapıyorum tam gaz başlayacağım..

Merhabalar kimsecikler gelmiyor mu yahu biraktiniz mi diyeti ben devam ediyorum hala arada kacamaklarim da oluyor girip bakiyorum kimse yok diye menü paylasmiyorum
sen süpersin zaten ... ben de öyle çok yiorumki paylaşmaya utanıyorum.. acaba regl olcam da ondan mı arttı iştahım..
hoş geldin canım.. inşallah hep beraber verelim kiloları..
hergün menülerimizi yapıp birbirimizin menülerine yorum yapıyoruz.. bu aralar biraz boşladık ama ben yeniden döndüm sahalara
Sabah 2 pıkolata
Öğlen 2 dılım patatesli börek şekersiz cay
Aksan 1 cokeleklı tost ıhlamur
Ara 4 parça hosbes şekersiz cay
kuzum bu nasıl menüüüüü.. tamamen karbonhdrat..ayan çorba fln yeseydin bari
yeniden başlayacağım ........bu kaçıncı ama olsun yine başlayacağım...... yaza incecik gireceğim inşallah hep beraber hadi kızlar
hadi inşallah . ben de senin gibiyim.. ama yarın sabah hatta bu akşam yeniden başlıyorum bu sefer bırakmayacağım
Sabah 1 yumurta beyazı sarısını kızım yedın yarım domates 1 dılım ekmek
Ara 1 elma
Öğlen 1 tabak yeşil mercimek
aksam 1 kase yoğurt yeşil fasulye ve 4 kaşık makarna
Ara meyve çayı 2 hosbes
işte bu çok güzel olmuş canımm..

selam kızlarr.. iki gündür elektirk yoktu kv demlerdeydik yazamadım.. nasılsınız kuzucuklar nasıl..
benim diet miyet mahvoldu gitti.. bırak vrmeyi kilo bile aldım..
yarın yeni bir başlangıç yapıyorum tam gaz başlayacağım..
Tesekkürler canim moralin icin süperim ama inan bu aralar bende zor tutuyorum kendimi nasil ostahim acik anlatamam memlekete kadar az daha sikayim disimi biliyorum orada annem zorla yediricek.
Sen neden bozdun gayet istikrarli gidiyordun.

sen süpersin zaten ... ben de öyle çok yiorumki paylaşmaya utanıyorum.. acaba regl olcam da ondan mı arttı iştahım..

hergün menülerimizi yapıp birbirimizin menülerine yorum yapıyoruz.. bu aralar biraz boşladık ama ben yeniden döndüm sahalara

hadi inşallah . ben de senin gibiyim.. ama yarın sabah hatta bu akşam yeniden başlıyorum bu sefer bırakmayacağım

Bıraz once yanlış bır yorum yaptım :KK43:
Sabah yarım kaşarlı tost 3 çatal fıstık ezmesi yesıllık
Ara 2 hosbes
Öğlen temizlik yaptım yemek yiyecek vaktım olmadı
Aksam 1 büyük kasa yoğurt 1 tabak türlü
Ara şekersiz balkabağı pısırdım ılerleyen saatlerde kızımla yeriz :)

yarın sabah başlayacağım diyete inşallah ve spora da tabii
kayınvalidemin yanında yuruyus bandına çıkmaya utandım :KK43: o gitti şimdi çok sıkı çalışacağım inşallah birde ben 6 öğün yemezsem zayıflayamıyorum diyetisyene başladığımda 6 öğün yedim ve o ay 6 kilo verdim diyetisyenimin muayene ucreti 300 tl olduğu için 1ay gittim ama tüyoyu kaptım diyebilirim :)
etrafımda ki kimse zayıflayabileceğime inanmıyor farkındayım ama aldırmıyorum cunku işin en zevkli kısmı bu :) zayıflayacağım ve görecekler inşallah:)

yarın sabah başlayacağım diyete inşallah ve spora da tabii
kayınvalidemin yanında yuruyus bandına çıkmaya utandım :KK43: o gitti şimdi çok sıkı çalışacağım inşallah birde ben 6 öğün yemezsem zayıflayamıyorum diyetisyene başladığımda 6 öğün yedim ve o ay 6 kilo verdim diyetisyenimin muayene ucreti 300 tl olduğu için 1ay gittim ama tüyoyu kaptım diyebilirim :)
etrafımda ki kimse zayıflayabileceğime inanmıyor farkındayım ama aldırmıyorum cunku işin en zevkli kısmı bu :) zayıflayacağım ve görecekler inşallah:)
Bencede eğer ıstersen verirsen bende çok yersen veremeyenlerdenım az yedikçe verıyorum.ıns veririz hep beraber

Kizlaaar yarın kilo bildirimi yapıp tam gaz yeniden baslayalim:KK55:

X