Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

Tesekkürler canim moralin icin süperim ama inan bu aralar bende zor tutuyorum kendimi nasil ostahim acik anlatamam memlekete kadar az daha sikayim disimi biliyorum orada annem zorla yediricek.
Sen neden bozdun gayet istikrarli gidiyordun.
Aynı durumdayım canım annemler habire süt olur süt olur:rolleyes: ama yarından tezi yok başlıyorum yeniden:KK71:

kızlar 2 haftadır yoktum ama ben karatay diyeti tarafına geçiyorum bir de böyle deneyeyim burda çok kaçamaklar oluyor :KK43:((.kısmet arada girerim buraya

Slm kizlar dun 60,3u gordum birazdan tartilip yazicam kilomu ah bi 50 li kilolara gecsem cok mutluu olucammm:KK70:menu yazamiyorum ama abur cuburu kestim
Saat 6-7 den sonra bise yemiyorum
Arada sicak su iciyorum cok duzenli olmasa da
Bi de gunluk tatli ihtiyacimi Bi kupa 3u bir arada icerek gideriyorum.sizce zararli olurmu, tatli cikolata ivir zivirdan iyidir degilmi
Onun disinda biraz bakmaya da basladim kendime
Dun sacimi boyadim kopuk boyayla rengi hos oldu
Bebisten kuafore gidemiyordum.hic sert de olmadi sacim
Tavsiye ederim ama cok beyaziniz varsa kapatmayabilir
Sekerler.. gunluk cilt bakimi yapiyorum hep duzenli olmasada ellerimi ayaklarimi kremliyorum
Boyle diyetle beraber kendinize bakin ki devamlilik olsun moral olsun once zayiflayim sonra dedik mi is uzuyoo
Birazdan haber vercem canlar kilo degisikligini hadi bakalimmmm:KK6::KK73::KK68:

merhaba arkadaşlarr.. bugün müthiş bir gazla başladım diyete ve spora..1 kilo almışım bıraktığım dönem içinde..

Slm kizlar dun 60,3u gordum birazdan tartilip yazicam kilomu ah bi 50 li kilolara gecsem cok mutluu olucammm:KK70:menu yazamiyorum ama abur cuburu kestim
Saat 6-7 den sonra bise yemiyorum
Arada sicak su iciyorum cok duzenli olmasa da
Bi de gunluk tatli ihtiyacimi Bi kupa 3u bir arada icerek gideriyorum.sizce zararli olurmu, tatli cikolata ivir zivirdan iyidir degilmi
Onun disinda biraz bakmaya da basladim kendime
Dun sacimi boyadim kopuk boyayla rengi hos oldu
Bebisten kuafore gidemiyordum.hic sert de olmadi sacim
Tavsiye ederim ama cok beyaziniz varsa kapatmayabilir
Sekerler.. gunluk cilt bakimi yapiyorum hep duzenli olmasada ellerimi ayaklarimi kremliyorum
Boyle diyetle beraber kendinize bakin ki devamlilik olsun moral olsun once zayiflayim sonra dedik mi is uzuyoo
Birazdan haber vercem canlar kilo degisikligini hadi bakalimmmm:KK6::KK73::KK68:
haklısın canım yaa.. sadece kiloya takmışız kafayı.. bakım da önemli.. takdir ettim seni :KK15:
Malesef ayni 60,9
Ama dun 60,3tu
Neyse bakalim moral bozmak yok hedefe devam
sen de benim gibi tartıya sık çıkıyorsun galiba.. ben tartımı görümceme veriyorum haftada bir beraber tartılıyoruz..
tartı günümüz cuma..

Günaydın fistiklar ben hala ayni 58.3 . En azından almamasım :KK66:

merhaba arkadaşlarr.. bugün müthiş bir gazla başladım diyete ve spora..1 kilo almışım bıraktığım dönem içinde..
Canım bozma moralini ne kadar iradeli olduguna sahidiz hepimiz:KK66: ben biraz grip gibiyim boğazım agriyo kırgınlık da var. Yine de dikkat edicem ama yediklerime

Kızlar yediklerim
2 dilim kızarmış tam buğday ekmeği
2 tatlı kaşığı tereyagla
2 tatlı kaşığı salca
2 parmak büyüklüğünde peynir
1 parmak tahin helvası

1 fincan kahve

Incecik bi dilim çikolatalı pasta

1 enginar dolması
1 kase yoğurt
bol yeşillik

Aksam da mandalina yarım muz yerim

:KK24:

Hanımlar merhaba, bebeğim 6 buçuk aylık oldu. Ek besinle birlikte sık sık emzirmeye devam ediyorum. 72 kiloyla doğum yaptım kısa zamanda 63 e düştüm. sonra aniden yeniden 72 oldum. abur cubur hiç bir zaman yemem, ekmekle zaten oldum olası aram yok.kahvaltıda 1 dilim yersem yerim bazen hiç yemem. oturup tabak tabak yediğim görülmemiştir. vejetaryenim yaklaşık 7 yıldır.meyveyle karnı doyan bir insanım. tuzdan zaten uzak duruyorum. e spor derseniz pilates yapıyorum yıllardır. ama yok 100 gr bile gitmiyor. deli olacağım, psikolojim iyice bozuldu. sizce neden böyleyim?

Hanımlar merhaba, bebeğim 6 buçuk aylık oldu. Ek besinle birlikte sık sık emzirmeye devam ediyorum. 72 kiloyla doğum yaptım kısa zamanda 63 e düştüm. sonra aniden yeniden 72 oldum. abur cubur hiç bir zaman yemem, ekmekle zaten oldum olası aram yok.kahvaltıda 1 dilim yersem yerim bazen hiç yemem. oturup tabak tabak yediğim görülmemiştir. vejetaryenim yaklaşık 7 yıldır.meyveyle karnı doyan bir insanım. tuzdan zaten uzak duruyorum. e spor derseniz pilates
yapıyorum yıllardır. ama yok 100 gr bile gitmiyor. deli olacağım, psikolojim iyice bozuldu. sizce neden böyleyim?

Benım tel kafayı yedın gene cevapla dıyorum paylasıyor
Eminekzlglkaya bende kılo veremiyorum araştırdım doğumdan sonra bır nevi menopoza gırıyormusuz hormonlar alt üst olup prolaktin süt hormonu çalışıyormuş sende bu hormon bozukluhundan almıssındır canını sıkma çok güzel beslenıyorsun bence :)

Lise zamanımda prolaktin tedavisi görmüştüm zaten çok yüksekti hormonum.hatta beynimdeki süt salgılayan lobda büyüme olup olmadığına bakılmıştı. normal bir genç kızdan 6 kat yüksek çıkmıştı. 5 ay regl olmamıştım. şimdi de doğumdan sonra henüz regl olmadım. peki sizce doktora gitmem gerekir mi? endokrinolojiye mesela?

Eminekzlglkaya benimde üniversite 3 sınıftayken adet görmediğim ıcın dr gittim hormon bozukluğu teşhisi kondu fsh ve LH yüksek çıkıyor du ılac tedavisi gördüm doğumdan sonra 8 ay adet görmedim dr gittim prolaktin den olduğunu söyledi hormon testere yaptırdım emzırdıgımuz ıcın yüksek çıkıyor senın zaten yükselmiş adet goremezsın emzırdıgın ıcın olacak da kullanamazsın ama süphelendgın durum varsa gıtmek lazım

Sabah 1 yumurta beyazı 1 dılım tam buğday ekmeği yesıllık
Öğle şekersiz balkabağı üzerine az pekmez gezdırdım
Aksam 1 tabak keskek 1 büyük kasa yoğurt salata
Ara yarım dılım baklava 2 kuru kayısı şekersiz cay

Lise zamanımda prolaktin tedavisi görmüştüm zaten çok yüksekti hormonum.hatta beynimdeki süt salgılayan lobda büyüme olup olmadığına bakılmıştı. normal bir genç kızdan 6 kat yüksek çıkmıştı. 5 ay regl olmamıştım. şimdi de doğumdan sonra henüz regl olmadım. peki sizce doktora gitmem gerekir mi? endokrinolojiye mesela?
peki herhangi bir büyüme veya adenom saptanmışmıydı.. eğer adenom varsa gebelikte büyümüştür. bence kontrol amaçlı görünmelisin.. emzirdiğin için prolaktin yüksek çıkacaktır ama kontrolden geçersin..
Sabah 1 yumurta beyazı 1 dılım tam buğday ekmeği yesıllık
Öğle şekersiz balkabağı üzerine az pekmez gezdırdım
Aksam 1 tabak keskek 1 büyük kasa yoğurt salata
Ara yarım dılım baklava 2 kuru kayısı şekersiz cay
balkabağııı bayılırımmm..baklavayı sabah saatlerinde yeseydin keşke.. canın çekiyorsa akşama bırakmamalısın tatlıyı..

dünkü menüm
08:00 tarçınlı ballı su
11:00: 1.5 dilim tam buğday ekmeği, 2 kk peynir, 6 zeytin, dereotu, 4 çeri domates, 1 haşlanmış yumurta, rezene çayı
14:00: 5 badem 1 kuru kayısı
16:00: 1 kase yoğurtiçine 1 tk pekmez, 1 bardak meyveli nesfit, yarım bardak yulaf ezmesi
19:00: yarım porsiyon tavuk sote , 1 kase yoğurt, 1 dilim ekmek
20: 30: 10 badem, 2 kuru kayısı
su 4 lt
spor 45 dk leslie ile 3 mil

kuzumu aşıya götürdük.. çok ağladı.. kilo az aldığı için ek gıdaya başlıycam yavaş yavaş..

kuzumu aşıya götürdük.. çok ağladı.. kilo az aldığı için ek gıdaya başlıycam yavaş yavaş..
Benım de Sutum yetmediği ıcın gece 1 kere mama verdim 4 aydan sonra almadı mamayı dr tavsiyesi ıle 1 dılım meyve mevsiminde olsn ne Ise cam rendede rendeleyıp verdim sonra ev yapımı yoğurt pırınc unu 6 aydan sonra tamamen geçtik üzülme kılo almadı dıye ek gıdaya gelınce alıyor asıda benım kızım da çok ağlıyor neden yağlı aşılar olduğu ıcın yakıyor ve hemen dagılmıyor kas à yapıyorlar zaten ondan çok çanları yanıyor kuzucukların :KK43:

dünkü menüm
08:00 tarçınlı ballı su
11:00: 1.5 dilim tam buğday ekmeği, 2 kk peynir, 6 zeytin, dereotu, 4 çeri domates, 1 haşlanmış yumurta, rezene çayı
14:00: 5 badem 1 kuru kayısı
16:00: 1 kase yoğurtiçine 1 tk pekmez, 1 bardak meyveli nesfit, yarım bardak yulaf ezmesi
19:00: yarım porsiyon tavuk sote , 1 kase yoğurt, 1 dilim ekmek
20: 30: 10 badem, 2 kuru kayısı
su 4 lt.
spor 45 dk leslie ile 3 mil
Süper menu :)

X