Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

Merhabalar herkesler iyidir insallah, dünden sonra bugün diyete devam ediyorum dünde cok asiri yemedim aslinda ama düzensiz yedim.
Bugün yediklerim ,

Bir ufak kase sütlac

2 dilim ekmek, az bal ve krem peynir, 2 dilim salam, 5 yemek kasigi yogurt, az cemen

4 tane ince gofret
1 müsli riegel, 1 orta boy kahve

Bol yesllikle beraber 5 sikma cigköfte

Bugün birsey yemem artik sonra bir kahve icerim tekrar 2 haftadir 68 kiloda sürünüyorum ne veriyorum ne aliyorum umarim bu hafta kurtulurum.

neredesiniz yahu kimse yok ? tatili fırsat mi bildiniz yoksa ? :)

aaa çok geçmiş olsun kac yaşında kızın benim kizimda yasamisti 1, 5 yaşında 10 gün sabah akşam serumla geçti surubu vs kusuyirdu. enfeksiyon kapmisti. e coli bakterileri istila etmişti mesanesini siz ne yaptınız dr ne dedi inşallah bi an önce geçer

merhaba hatunlarr sitede gezinirken burayi buldum kisaca kendimden bahsedeyim dort senede uc gebelik gecirdim birini veremeden digeri oldu tam kilolarim gidiyorken hoopp tekrar bir gebelik simdi en kucugu uc aylik bir bebisim var.iki kizimda da yeteri derecede emziremedigim icin bu bebegimde cok hirslandim sutum olsun diye yemeye verdim kendimi ozellikle tatliya cok dustum dogum kiloma ulastim hatta... simdi ise tak etti bende zayiflamam gerek eski kiyafetlerimi ozledim,aynanin karsinda kendimi zevkle seyretmeyi ozledimdun dus almadan once kendime aynadan donup baktim bu vucut benimmi dedimemzirirkende kilo verilir dimi biri bunun efsane olmadigini soylesin...gunde dort litre su iciyorum buyuk bardaklarlada bitki caylari rezene cemen otu vs. yani ortalama bes litre sivi aliyorum ekmek yemiyorum tatliyida kestim pilav ve makarna yemeyide azalticam baska ne yapabilirim?hem sutumu azaltmiyacak ki zaten kit kanaat yetiyor hemde beni eski formuma sokacak onerilerinizi bekliyorum sevgilerr?

valla arkadaşım bence karatay !! ben hem buraya takip ediyorum hem se karatay yapıyorum tabi yapmaya calisiyorum . iradem kadar . eşim bile benimle karatay yapıyor 2hafta 4 kilo verdi ben 3kg verdim tabi ben tam uymadigim için .Kolay gelsin

4 aylık canim Dr antibiyotik şurup verdi.hic belirtisi de yoktu. Cisin kokusundan suphelemdim. Iyilesir inşallah bi an önce

amin .kuzum benim .Allah acil sifalar versin ...

merhaba bende yeni geldim bu topike yeni dogum yaptim bugun tam bir ay oldu hamileligimde 13 kg aldim simdi 72 dilodayim bende vermek istiyorum dogum oncesi kilomda var bi 12 kg versem bana yeter.

merhaba kızlar..çok şükür kavuştum internetime..iyisinşzdir umarım
Whisper84 çok geçmiş olsun canım inşallah toparlamıştır kuzucuk

ohh ne güzel vermişsiniz kiloları ben aldım valla. geçen hafta annemler bendeydi yedim onlarla birlikte ne varsa..off çok skıldım yaa diyettem falan .. keşke şu yiyorum yiyorum kilo almıyorum diyenlerden olsaydım

Merhabalar kimsecikler yok sanirim herkes diyetten sklmis ben devam ediyorum ama kac gündür düzensiz yedigim icin menü paylasmiyorum aksami. Sabahim birbirine karisti biraz.

ohh ne güzel vermişsiniz kiloları ben aldım valla. geçen hafta annemler bendeydi yedim onlarla birlikte ne varsa..off çok skıldım yaa diyettem falan .. keşke şu yiyorum yiyorum kilo almıyorum diyenlerden olsaydım
Merhaba canim hos geldin bende skldim diyetten bazen mutfaga gidiyorum bozucam yiyicem diye bi iki lokma yiyorum sonra vaz gecip devam ediyorum. Bu ayin sonunda 3 haftaligina memlekete gidiyorum daha hedefime ulasmadim biliyorum orada bozarim diyeti ne yapsam bilmiyorum emegime yazim olucak.

Merhaba bende 5 aylık bebisime ve 12 doğum kilosuna sahibim :) kılı vermeyi çok istiyorum zaten çok sütüm de yok malesef ama olan da gider mi diye korkuyorum. Şu an 71 kiloyum ilk hedefim 59 önerilerinizi ve teşviklerinizi bekliyorum :)

hoş geldin canım.. biraz dikkat edersen verirsin çabucak.. forumda bir ben veremiyorum ne yazıkki kilo.. ama diğer arkadaşların maaşallahı var çok güzel veriyorlar,, onların menüsünü bir takip et bakalım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…