Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

İyi geceler kizlaaarrr..
Benim diyet de iki gundur hic iyi gitmiyor. Neler yedigimi yazmiyorum, lezzetli ama cook zararli. Hep boyle olmak zorunda mi sankiiii :KK43:
Yarin toparlanmaya baslicam ben de. Pzt tam gaz devam insallah..
Kilo vermek cook guzeel cunku.. :KK66:

Merhaba arkadaslar evet yarin kilo bildirimi cok heycansizim zira pek bi gelisme olacafini sanmiyorum bu aralar kilom durmus iki tane tartim var birindeb inip ötekine cikiyorum moral olsunn diye ama ikisindede tik yok :)
Yarin kayinvalideme gidiyoruz ( 3 ay sonra ) ordada bozacagimi sanmam diyetimi.
Bugün ki menüm
Sabah ; 2 dilim ekmek , krem peynir , bal, az yagda yumurta, yesillik sebze, 3 dilim salam

Bir meyveli yogurt, türk kahvesi bir , dilim bitter

Aksam ; firinda brokoli , karnabahar ( kremali , kasarli ) yarim porsiyon , yarim porsiyon da bulgur pilavi

Sonra bi kahve icerim tekrar canim tatli istiyor tatli istegimi de bastirir.

Merhaba arkadaslar evet yarin kilo bildirimi cok heycansizim zira pek bi gelisme olacafini sanmiyorum bu aralar kilom durmus iki tane tartim var birindeb inip ötekine cikiyorum moral olsunn diye ama ikisindede tik yok :)
Yarin kayinvalideme gidiyoruz ( 3 ay sonra ) ordada bozacagimi sanmam diyetimi.
Bugün ki menüm
Sabah ; 2 dilim ekmek , krem peynir , bal, az yagda yumurta, yesillik sebze, 3 dilim salam

Bir meyveli yogurt, türk kahvesi bir , dilim bitter

Aksam ; firinda brokoli , karnabahar ( kremali , kasarli ) yarim porsiyon , yarim porsiyon da bulgur pilavi

Sonra bi kahve icerim tekrar canim tatli istiyor tatli istegimi de bastirir.
Kayinvalede de ben de hep kilo veririm karadenizli de pek uymuyo damak tadima. Cagiriyim da yemek yapsın kilo vermemin tek yolu bu kaldı heralde benim:-)

Kayinvalede de ben de hep kilo veririm karadenizli de pek uymuyo damak tadima. Cagiriyim da yemek yapsın kilo vermemin tek yolu bu kaldı heralde benim:-)
Canim bende hep ac kalirim cünkü cok rahat hic yemek yapmaz genelde yaptigi iki sey vardir yine onlari yapmistir cocuklarina normal geliyor bu durum ama benim cok tuhafima gidiyor uzak yoldan geliyor cocuklarim diye insan en azindan biraz özenir ama malesef oda yok yaptigi yemegi de genelde kendi bi oturus da yer cok düskündür midesine baskasi yapsin o yesin :) ay sinirlendim yine esim yüzünden gidiyom zaten el mahkum

Canim bende hep ac kalirim cünkü cok rahat hic yemek yapmaz genelde yaptigi iki sey vardir yine onlari yapmistir cocuklarina normal geliyor bu durum ama benim cok tuhafima gidiyor uzak yoldan geliyor cocuklarim diye insan en azindan biraz özenir ama malesef oda yok yaptigi yemegi de genelde kendi bi oturus da yer cok düskündür midesine baskasi yapsin o yesin :) ay sinirlendim yine esim yüzünden gidiyom zaten el mahkum
Aman boşver canım katlancaz mecbur. Ben de Günahım kadar sevmem:-) bizimkinin fix yemekleri bezelye bi de taze fasulye. Neyse bunu şansa çevirip iyi kilo verirsin. Ama sıkma canını rahat ol sutun etkilenmesin :KK66:

Aman boşver canım katlancaz mecbur. Ben de Günahım kadar sevmem:-) bizimkinin fix yemekleri bezelye bi de taze fasulye. Neyse bunu şansa çevirip iyi kilo verirsin. Ama sıkma canını rahat ol sutun etkilenmesin :KK66:
Bizimki de patatesli taze fasulye bu ikisi kutu da zaten yaptigi sey kutunun agzini acip salcayla bulusturmak 10 gün hastanede kaldim sözde yardima geldi bir lokma bisey pisirMedi evin hali icler acisiydi zaten kendiside bizim,e beraber disardan yiyordu sözde yemek yapmaya gelmisti esime :) aynen günahim kadar sevmem mecburi olmak daha bi sinirimi bozuyor ne yapalim canim katlanicaz. Yok canim artik takmamayi ögrendim buraya gelip bana yük olmasinda bisey de pisirmesin

Gunaydin kizlar.sabahin köründe tartildim. Ama sonuc facia 82.9 cikti.zaten 82 gibi baslamistim.3 haftalik emek bosa gitti.

Tabii ki durduk yere degil dikkat edemedim. Uykusuzluk ta kilo yapar demisti diyetisyeni eltime.zaten benim oglan gece hic uym

Gunaydin kizlar.sabahin köründe tartildim. Ama sonuc facia 82.9 cikti.zaten 82 gibi baslamistim.3 haftalik emek bosa gitti.

Tabii ki durduk yere degil dikkat edemedim. Uykusuzluk ta kilo yapar demisti diyetisyeni eltime.zaten benim oglan gece gunduz hic uyumaz sagolsun.

Neyse sebep ararsak sebep cok ama keske bu kadar almayaydim hadi vermekten gectikte.simdi hadi bi hirsla yeniden motive olayim diyorum ama hic istek yok bende :KK43:
İnsallah sizlerden iyi sonuclar gelir.

64.1 :KK61:2 gün öncesinde 63. 6 gelmiştim iki gündür yedim maalesef çok kızıyorum kendime :mad: güya yılbaşında 60 olacaktım bende bu iradesizlik ve istikrarsızlık olduğu sürece 53 ü rüyamda bile göremem :KK43::KK42::KK42::KK42:

Gunaydin tatlislar
bu hafta kahvaltida bile ekmek yemeyip karbonhidrat ve tatli ihtiyacimi sutlu tatliyla giderdim.cok rahat oldu acikcasi:) gecen hafta 58.9 dum bu sabah 58.4 geldim mutluyum pek umudum yoktu acikcasi.

64.1 :KK61:2 gün öncesinde 63. 6 gelmiştim iki gündür yedim maalesef çok kızıyorum kendime :mad: güya yılbaşında 60 olacaktım bende bu iradesizlik ve istikrarsızlık olduğu sürece 53 ü rüyamda bile göremem :KK43::KK42::KK42::KK42:
Kizlaaaar umutsuzluk yoook! Daha yaza cok var :-)

başlangıç:70.9
geçen hafta:68.9
bu hafta:67.6
fark:1.3
toplamgiden:3.3
boy:1.68

hedef önce 65 sonra 58 :)

Merhabalar..
Sabah tartildim. 67.6 Gecen haftaya gore +300g fazla ciktim. Dun adet oldum. Bir de haftasonu kacamaklarinin sonucu boyle oldu.. Devam edicem diyetime tekrar.. Opuldunuuuzzz :))

X