Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

moral olmasına sevindim canım busebeple payşamak istemiştim bende.simdi yine kk da bir grup 5 ocakta jillian 30 day programına başlıyor bende onlara katılacağım

valla benimde umudum yoktu ama toparlandı normal dogumun etkısı var diyorlar ama bilemiyorum
birde bebişim cok uykusuz ve hareketli bir bebek 1 sn ayrılmıyor dibimden tabi bu spor yapmamam için bahane olmadı aldım bebişi kanguruya dere tepe gittim yuruyus yaptım.havlar guzelken değerlendiriyorum fırsatı.
Hangi grup canim bana da link yollarmisin bende katilayim nasil yapiliyor su jilian hic bi fikrim yok.

4/5 kg arasında vermem llzım ama benim tek derdim göbeeeekk :KK43:
biraz egzersizle göbeğinden kurtulabilrisin canım.. biraz da yediğine dikkat edersen bir ayda tığ gibi olursun
ben daha önce yapmıştım bayaa sıkılaştırıyor zor da.. ama benim en az 15 kilo vermem azım jilliana başlamak için..

moral olmasına sevindim canım busebeple payşamak istemiştim bende.simdi yine kk da bir grup 5 ocakta jillian 30 day programına başlıyor bende onlara katılacağım

valla benimde umudum yoktu ama toparlandı normal dogumun etkısı var diyorlar ama bilemiyorum
birde bebişim cok uykusuz ve hareketli bir bebek 1 sn ayrılmıyor dibimden tabi bu spor yapmamam için bahane olmadı aldım bebişi kanguruya dere tepe gittim yuruyus yaptım.havlar guzelken değerlendiriyorum fırsatı.
Jillian ne?????

Bisiklet ses cikariyor diye yapamiyorum artik kizim huy degisti en ufak sese uyaniyor artik ama bu jilian i simdiden itibaren yapmaya baslicam iyimis 25 dakika cok fazla degil 5 ocagi bekleyemicem hadi bana kolay gelsin :)

Hepinize tesekkur ederim fistiklar:KK66:
bugun gittk dra. Dr herseyi iyi dedi. Bu arada bu cis kokusundan suphelenmistim ben ki 3 gundur brokoli corbasi icmistim ki o da koku yapabilirmis ve gaz da haliyle huzursuzluk da. Dr enfeksiyon sanmam ama onlem amacli bakalim dedi. Ama kizimin kukusana takmayi basaramadilar o tuhaf poset gibi seyi.biz de evde cabaladik ama kap disinda her yeri cis yaptik. Ama sanirim kizim da benim gibi dr sempatizani ordan ciktigimizdan beri bi konusmalar bi gulisler :-) simdi de uyudu mutlu bi sok icindeyim. Hepimizin yavrulari hep saglikli hem mutlu olsun allahhepsini korusun:KK36:

Hepinize tesekkur ederim fistiklar:KK66:
bugun gittk dra. Dr herseyi iyi dedi. Bu arada bu cis kokusundan suphelenmistim ben ki 3 gundur brokoli corbasi icmistim ki o da koku yapabilirmis ve gaz da haliyle huzursuzluk da. Dr enfeksiyon sanmam ama onlem amacli bakalim dedi. Ama kizimin kukusana takmayi basaramadilar o tuhaf poset gibi seyi.biz de evde cabaladik ama kap disinda her yeri cis yaptik. Ama sanirim kizim da benim gibi dr sempatizani ordan ciktigimizdan beri bi konusmalar bi gulisler :-) simdi de uyudu mutlu bi sok icindeyim. Hepimizin yavrulari hep saglikli hem mutlu olsun allahhepsini korusun:KK36:
canım benim çok sevindim.. yediklerimiz etkiliyor .. ben de geçen gün karnabahar yedim hem gazı hem çişi karnabahar kokuyordu..

günaydın canlar
dünkü menüm
sabah 2 dilim ekmek, 1 kk peynir, derotu, domates, 2yumurtalı omlet, 4 zeytin
ara: 1mandalina 1 elma
öğle: 1 kase yoğurt içine nesfit+yulaf ezmesi+ 1 tk pekmez
akşam: 2 dilim ekmek ve beyaz peynirle yapılmış yağsız tost,dereotu, nescafe
ara: 10 fındık 5 badem 2 kuru kayısı
su: 4 lt, 4 kupa rezene+kimyon çayı
spor 45 dk leslie +30 dk hızlı dans

günaydın canlar
dünkü menüm
sabah 2 dilim ekmek, 1 kk peynir, derotu, domates, 2yumurtalı omlet, 4 zeytin
ara: 1mandalina 1 elma
öğle: 1 kase yoğurt içine nesfit+yulaf ezmesi+ 1 tk pekmez
akşam: 2 dilim ekmek ve beyaz peynirle yapılmış yağsız tost,dereotu, nescafe
ara: 10 fındık 5 badem 2 kuru kayısı
su: 4 lt, 4 kupa rezene+kimyon çayı
spor 45 dk leslie +30 dk hızlı dans
Vayy çok hareketli bi aksammis canım:KK66:

Simdi saglik ocagindan geliyorum, 4. Ay kontrolu ve asilari icin.. 6800 gr oglusum.. bir ayda 300 gr almis.. sok oldum, cok moralim bozuldu... sutum zalmadi azalmadi diyorum ama demekki emmeye emmeye azal5mis sutumu.. mamada yemiyor zatem.. coook nadir.. ben ne yapayim simdi ya.. hani ac olan covuk uyumaxfi.. bu cocuk hic huysuzlukta yapmiyi...acikmiyomu hic yaa.. buyuk ogl6m bu ayda 1 kilo daha fazlaydi kucukten.. ve deli gibi emer,ustunede mama yerdi.. ustelik 3 aylikken ise baslamistim.. offf...

Simdi saglik ocagindan geliyorum, 4. Ay kontrolu ve asilari icin.. 6800 gr oglusum.. bir ayda 300 gr almis.. sok oldum, cok moralim bozuldu... sutum zalmadi azalmadi diyorum ama demekki emmeye emmeye azal5mis sutumu.. mamada yemiyor zatem.. coook nadir.. ben ne yapayim simdi ya.. hani ac olan covuk uyumaxfi.. bu cocuk hic huysuzlukta yapmiyi...acikmiyomu hic yaa.. buyuk ogl6m bu ayda 1 kilo daha fazlaydi kucukten.. ve deli gibi emer,ustunede mama yerdi.. ustelik 3 aylikken ise baslamistim.. offf...
Canim yaa bozma moralini kilosu gayet iyi bence maşallah. Dr ne dedi

Vayy çok hareketli bi aksammis canım:KK66:
sorma tatlım eşim dışardaydı akşam.. çocukları nasıl oyalasam şaırdım.. en sonunda oğlumun sevdiği müzikleri açıp deli gibi dansettik
üzülme canım yaa.. 4 aydan itibaren zaten ortalama 400-500 gram alıyorlar.. benim kızım hep 600-700 gr civarı aldı .. doktorun ne dediği de önemli.. ek gıda falan önerdi mi

Doktora gitmedik henuz kizlar.. saglik ocag7nda tarttilar, asilarini yapio yonderdiler.. kontrole yilbasindan sonra gicez..

Doktora gitmedik henuz kizlar.. saglik ocag7nda tarttilar, asilarini yapio yonderdiler.. kontrole yilbasindan sonra gicez..
o zaman takılma.. s.ocağında çoğu zaman drdan farklı ölçülüğyor.. bir önceki tartı yeri s. ocağı değilse güvenme..

Merhaba arkadaslar herskesler iyidir umarim diyetler ne alemde.
Benim moralim bozuk kac gündür yine takildim cünkü vermek yerine aliyorum bigün 300 gram cikiyorsa ertesi gün 500 gram cikiyor sinirlerim zipliyor pazartesiden beridir böyle nerdeyse diger pazartesi geldi :KK43: of ya
Bugün ki menüm
Sabah ;3dilim ekmek ,4 yemek kasigi yogurt, yesillik ve sebze ,4 ufak dilim salam , az krem peynir, az yagda yumurta

Bir kücük kase sütlac

Aksam ; bi tabak dünden kalma pilavim ve yogurt ( 4:30 da yedim yemegimi dayanamadim az önce bi lahmacun da yedim cok üzgünüm )
Tartida oynama olmayinca yememek icin kendimi zor tutuyorum.

Bencede gayet iyi kilosu canim benim kizimda 4. ay kontrolünde 6.900 dü doktoru cok iyi demisti son zamanlarda kilom alimlari yavasliyormus.

Merhaba arkadaslar herskesler iyidir umarim diyetler ne alemde.
Benim moralim bozuk kac gündür yine takildim cünkü vermek yerine aliyorum bigün 300 gram cikiyorsa ertesi gün 500 gram cikiyor sinirlerim zipliyor pazartesiden beridir böyle nerdeyse diger pazartesi geldi :KK43: of ya
Bugün ki menüm
Sabah ;3dilim ekmek ,4 yemek kasigi yogurt, yesillik ve sebze ,4 ufak dilim salam , az krem peynir, az yagda yumurta

Bir kücük kase sütlac

Aksam ; bi tabak dünden kalma pilavim ve yogurt ( 4:30 da yedim yemegimi dayanamadim az önce bi lahmacun da yedim cok üzgünüm )
Tartida oynama olmayinca yememek icin kendimi zor tutuyorum.
Aynen canim benim de oyle ki bu hafta menu paylasmamadan da anlamissinizdir baya bosladim:KK43: pazartesi tam motivasyonla ddevam edicem. Ispanyolun menulerden uygulamayi dusunuyorum. Sen de cok az yiyon :-) ben o kadar dayanamam

Aynen canim benim de oyle ki bu hafta menu paylasmamadan da anlamissinizdir baya bosladim:KK43: pazartesi tam motivasyonla ddevam edicem. Ispanyolun menulerden uygulamayi dusunuyorum. Sen de cok az yiyon :-) ben o kadar dayanamam
Kilonun gittigini göremeyince motivasyon düsüyo , evet canim ya az yememe ragmen kilom agir gidiyor baskasi olsa daha cabuk verir benim yediklerimle nasil bir metabolizmam varsa.
En sinir oldugum seyse bi arkadasim var ve nerdeyse beni de yicek ama almiyor kilo yedigi cikolatalarin haddi hesabi yok o zaman sinir oluyorum ben neden bu kadar cabaliyorum diye

Kilonun gittigini göremeyince motivasyon düsüyo , evet canim ya az yememe ragmen kilom agir gidiyor baskasi olsa daha cabuk verir benim yediklerimle nasil bir metabolizmam varsa.
En sinir oldugum seyse bi arkadasim var ve nerdeyse beni de yicek ama almiyor kilo yedigi cikolatalarin haddi hesabi yok o zaman sinir oluyorum ben neden bu kadar cabaliyorum diye
Olsun canim yavas verilen kilolar geri alinmiyo. Aynen benim de bi arkadas var okuldan kahvaltida 1 butun ekmek yer ama 2 cocuk yapti haaala 47 kilo boyu da benden uzun haa:KK43: var boyle sanslilar ama neyse ki cok azlar :-)

X