Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

Kizlar merhaba
bu ara ben de minigimin derdine dustum diyeti de biaz bosladim :KK43: geceleri cok uyanmaya gundizleri de biraz fazla mizmizlanmaya basladi cisi de kokuyo gibime geldi. Ondan acaba sutum azaldi falan vesvese yaptim. Bugun dra goturcem kilosuna falan bakilsin bi de idrar tahlili isticem korkuyorum enfeksiyon falan olmasin:KK43:
Gecmis olsun canim
Icini ferah tut bisey yoktur insallah

Kizlar herkese slam olsun arada girip topiginizi okusamda pek yazmaya firsatim olmuyordu
Dogumda 22 kg aldim sukur verdim dahada vericem insallah kgler gitti sira sikilasmaya geldi.oglum 9 aylik oldu ek gidaya baslayinca bende diyete basladim yuruyuslede destekledim sizede moral olsun diye onceai ve aonrasi resimleri mi ekliyorum
Eve donuste 80 dim 40 icinde 67 oldum ancak tutamayip yiyince 72 oldum .72 ile basladim diyete simdi 63 um

IMG_20141225_121533.jpg IMG_20141225_121503.jpg
Onceki foto uzantisinda hata versi ama inanin kocaman bir gobisim vardi simdi sporla sikilama zamani
Umarim sizde biran once saglikli bir sekilde kglerden kurtulursunuz

Her çocuk farklı mesela ben kayısı reçeli yediğinde o gün gece hiç durmuyo .ama soğan gaz yapıyor ama çok yemedigim sürece atlatıyor çocuk sutte yapiyo sonuçta.cekecez o kadar.bunun gibi yapabilirsin
Ilk Çocuğum mama takviyeliydi bunu doya doya 6 ay emzirmek istiyorum sonra Ztn ek gıdalarla süt beraber kâfi gelir..süt yapan şeylerin ÇOĞU gaz yapıyor oğlumda ağlamasına kavranmasını dayanamıyorum inş 4. Ayda biter gazımız..

M
Canim ben 95 kiloyum, 2000 kaloriyle basladik kilo veremeyince 1750 ye dustuk.. sutumde azalma olmadi...
maşallah inş benimde azalma olmaz.. Sen diyetisyene gittikçe listeni bizimle paylaş bari:/ ben de gitmek istiyorum ama eşim taraftar değil zayıflayamayacagımı düşünüyor koşu bandı istiyorum ikizin sonra sıkılırsın diyor. Annemde cok kiloluydu mide ameliyatı oldu 5 ay önce 40 kilo verdi vermeyende devam ediyor tabi o 140 kiloydu ben duan 82 tim ama eşim sende annen gbi olacaksın deyip duruyor cok Üzücü bir durum:KK43:((

Cnm toparlandi valla sanirim yaglar orda biriktigi icin ilk gobek gidiyor ama yinede yumusak simdi sporla sikilasma zamani

M

maşallah inş benimde azalma olmaz.. Sen diyetisyene gittikçe listeni bizimle paylaş bari:/ ben de gitmek istiyorum ama eşim taraftar değil zayıflayamayacagımı düşünüyor koşu bandı istiyorum ikizin sonra sıkılırsın diyor. Annemde cok kiloluydu mide ameliyatı oldu 5 ay önce 40 kilo verdi vermeyende devam ediyor tabi o 140 kiloydu ben duan 82 tim ama eşim sende annen gbi olacaksın deyip duruyor cok Üzücü bir durum:KK43:((
Aaa o nasi laf yaa ben olsam o gazla manyak kilo verirdim canim seni kamcilamiyo mu o sozleri esinin? Benimki ye ye demese ne hamilelikte 26 kilo alirdim ne de simdi bu kadar az kilo verirdim! Bu adamlar da bi acayip bi ortasini tutturamiyolar

Kizlar merhaba
bu ara ben de minigimin derdine dustum diyeti de biaz bosladim :KK43: geceleri cok uyanmaya gundizleri de biraz fazla mizmizlanmaya basladi cisi de kokuyo gibime geldi. Ondan acaba sutum azaldi falan vesvese yaptim. Bugun dra goturcem kilosuna falan bakilsin bi de idrar tahlili isticem korkuyorum enfeksiyon falan olmasin:KK43:
canım benim kıyamam sizee.. kötü düşünme inşallah bişeyi yoktur miniğin.. bizi de haberdar et olur mu
Kizlarpiza yapiyorum, oglumun paylasim gunu icin okula gondercem.. hemde iki tepsi, nasi duracam yemeden yaaa... :KK43:(
Dunku menum1 b yarim yagli sut
1k k peynir
2 d cavdar ekmegi

1 kase yogurt
10 findik
1 elma

10 kasik etli sebze
2 d cavdsr ekmegi

1 kucuk kase sutlac

1 kase tarhana
8 kasik barbunya pilaki
2 d cavdar ekmegi
menün çok güzel tatlımm.. evde kendin yaptığın için minik bir dilim yiyebilirsin bence..
Eki Görüntüle 1349942 Eki Görüntüle 1349944
Onceki foto uzantisinda hata versi ama inanin kocaman bir gobisim vardi simdi sporla sikilama zamani
Umarim sizde biran once saglikli bir sekilde kglerden kurtulursunuz
waaooovv manken gibi olmuşsun yaaa....benim doğumda 7 kilo gitti.. kalanı hiç gitmedi..inşallah biz de koyarız böyle fotolarımızı.. çok sağol süper moral oldu

M

yaa niye öyle diyor eşin.. tam tersi moral vermesi destek olması gereken bir zamanda hem de..sen bir başla bakalım tatlıyı azalt ekmeği azalt,, ilk haftada 2 kilo verirsin bence.. ondan sonrası gelir.. koşu bandı alma.. dizleri yoruyor .. benim var , balokonda olduğu için şimdi yapamıyorum.. onun yerine leslie ile 3 mil yapıyorum daha faydalı koşu bandına göre.. şiddetle tavsiye ederim..
Cnm toparlandi valla sanirim yaglar orda biriktigi icin ilk gobek gidiyor ama yinede yumusak simdi sporla sikilasma zamani
sıkılaşmak için hangi sporu yapıyorsun canım.. ben ilk kuzumda 25 kilo alıp verdiğim için sıkılaşmak içn callanetics ve jillian yapmıştım..

kızlar bişey diycem
nesfit veya müsli, yulaf ezmesi siz de yiyorsunuzdur.. ben çok da severim. hep light sütle yerdim.. son zamanlarda yoğurtla yemeye başladım .. hem daha az gaz yapıyor, daha çok tok tutuyor.. üstelik yoğurt sütten daha sağlıklı.. tavsiye ederim canlar ben içine biraz da 1 tk kadar pekmez koyuyorum mm nefiss.. pekmez tatlı ihtiyacımı karşılıyor, yulaf ezmesi tok tutuyor, sindirime iyi geliyor ve sütü arttırıyor

Aaa o nasi laf yaa ben olsam o gazla manyak kilo verirdim canim seni kamcilamiyo mu o sozleri esinin? Benimki ye ye demese ne hamilelikte 26 kilo alirdim ne de simdi bu kadar az kilo verirdim! Bu adamlar da bi acayip bi ortasini tutturamiyolar
Ya işte diyorum ya iradesizim iki gün gaza geliyorum sonra fıssss eskiye dönüş:KK43:

Ya bende hemen hemen herseyi denedim gaz yapıomu yapmıomu ama süt için marul roka yiyordum ilk ayımda oğlum kıvranmaktan uyuyamıyordu bu arada senin menün cok az değilmi öğle yemeği yok bikere benim sütüm azalıyor öğün atlayınca .. Birde 22 aylık bir oğlum daha var geceleri ona süt hazırlamaya kalkıyorum muhakkak bişiler atıyorum agzıma bu gecede Yaptım.. İradesizimmmm :KK43:((((
Canim benim menüm biraz degisik günlük degisiyor biraz bana bakma bazen cok az yiyorum baslayali bayagi oldu benim 2 ay olucak nerdeyse vucüdum alisti sütümü etkilemiyor sen yeni basladigin icin cok azaltamazsin yavas yavas azalticaksin

Kizlar merhaba
Canim cok gecmis olsun insallah temiz cikar sonuclari cabucak iyi olur insallah kuzun .

M

Esin inanmiyor diye umutsuzluga kapilma canim istersen verirsin sonucda kilo vermek grcekden kolay biraz uzun sürsede bogazi tutunca gidiyor Allah dan yavas yavas baslarsan sütünü de etkilemez illa bi alet almak zorunda da degilsin benim eliptik bisikletim var simdi 20 dakika yapinca pestilim cikiyor eskiden 45 dakika nasil yapiyormusum hayret ediyorum. Bu aralar hic kullanmiyorum kizim firsat vermiyor artik onun yerine evde dolanip duruyorum az da olsa hareket önemli beraber vericez kilolari sikma kendini canim.

kızlar bişey diycem
nesfit veya müsli, yulaf ezmesi siz de yiyorsunuzdur.. ben çok da severim. hep light sütle yerdim.. son zamanlarda yoğurtla yemeye başladım .. hem daha az gaz yapıyor, daha çok tok tutuyor.. üstelik yoğurt sütten daha sağlıklı.. tavsiye ederim canlar ben içine biraz da 1 tk kadar pekmez koyuyorum mm nefiss.. pekmez tatlı ihtiyacımı karşılıyor, yulaf ezmesi tok tutuyor, sindirime iyi geliyor ve sütü arttırıyor
Yogurtla müsli denemedim hic denemeye deger pekmezle bende cok seviyorum süt zaten kizima degilde bana acayip gaz yapiyor ictigim zaman mide agrisindan ölüyorum.

waaooovv manken gibi olmuşsun yaaa....benim doğumda 7 kilo gitti.. kalanı hiç gitmedi..inşallah biz de koyarız böyle fotolarımızı.. çok sağol süper moral oldu

sıkılaşmak için hangi sporu yapıyorsun canım.. ben ilk kuzumda 25 kilo alıp verdiğim için sıkılaşmak içn callanetics ve jillian yapmıştım..
moral olmasına sevindim canım busebeple payşamak istemiştim bende.simdi yine kk da bir grup 5 ocakta jillian 30 day programına başlıyor bende onlara katılacağım

M

fıstık gbi olmuşsun maşallah ya benim karnımdan hiç ümidim yok zayıflarsam da öyle sarkık kalacak gbi hissediyorum:KK43:
valla benimde umudum yoktu ama toparlandı normal dogumun etkısı var diyorlar ama bilemiyorum
birde bebişim cok uykusuz ve hareketli bir bebek 1 sn ayrılmıyor dibimden tabi bu spor yapmamam için bahane olmadı aldım bebişi kanguruya dere tepe gittim yuruyus yaptım.havlar guzelken değerlendiriyorum fırsatı.

Menümü de yazayim girmisken
Sabah ; 3 dilim siyah ekmek, 2 dilim salam , az yagli menemen, az recel , azkrem peynir , yesillik ve sebze

Orta boy kahve

Aksam ; mantarli fasulyeli pilav bir porsion yanina kücük bi kase yogurt yicem.

Ve hindistan cevizli sütlac yaptim bugün yiyemicem gec oldu ama yarin bi kase yicem ögle vakti sabirsizlaniyorum.

X