Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

Ya ben salata yi
Kizlar diyetisyene gittim tekrar diyeti 1750 kaloroye dusurdu.. bazi tavsiyelerde bulundu, sizinlede paylasayim dedim..
Yemeklerin yagini azaltip, salatati yagsiz yemek ve sut yogurt oeynir gibi urunkeri yarim yaglibtuketmek 250 kalori birden farkettiriyomus..
Ayrica tatliya bu kadar duskunsen her gun bir parca tatli biseyler ye dedi.. sonra krize girip saldiracaina, hergun yiyecein ani beklersin seni motive eder dedi..
Bide spor icin cok zorlama kenrini cabuk sikilirsin dedi.. benim verecek kilom ve yolum uzun oldugu icin tabiiki bu oneriler...
Ama kaloriyi azalttik. Bakalim bu sfer ne olacak..
Birşey sorabilir miyim ben de 2 aylık anneyimBende ve diyetisyene gitmeyi düşünüyorum acaba 1750 kaloriyle sütün azaldınız? Birde kaç kilosun kiloya göre veriyorlar ya ben 82 kiloyum ben salata da yiyemiyorum süt yapmasına karsılık Çok da gaz yapıyor e porsiyonları küçültünce salatanız da doyamıyo insan acaba yerine başka birşey yiyemezmiyim?

Ya ben salata yi

Birşey sorabilir miyim ben de 2 aylık anneyimBende ve diyetisyene gitmeyi düşünüyorum acaba 1750 kaloriyle sütün azaldınız? Birde kaç kilosun kiloya göre veriyorlar ya ben 82 kiloyum ben salata da yiyemiyorum süt yapmasına karsılık Çok da gaz yapıyor e porsiyonları küçültünce salatanız da doyamıyo insan acaba yerine başka birşey yiyemezmiyim?

Kızlar merhaba ben yeni üyeyim 2 aylık bir bebişim var 92 ile doğuma girdim 80 kiloya kdr düştüm fakat çok acıkıyorum 2 kilo almışım :KK43:((( bu benim ikinci bebişim ve ilkindede aldığım kiloları veremeden oğlum 1 yaşına girmeden hamile kaldım.. Şimdide 80 sen 82 ye çıkınca moralim çok bozuldu buna bir dur demek Lazım dedim lütfen işe yarar diyet yapanlar ve sütü kesilmeyenler bana destek olsun çok üzülüyorum psikolojim bozulacak ya normalde kilom 60 civarlarındaydı 20 kilo fazlam var.... Lütfen yardımmmmm!!!!! Destekkkkk!!!! Moral!!!!! :KK43:(
Canim hep beraber basaricaz sen de kendine inan. Bisiler yemek istediginde sahsen benimki oyle kat kat olan gobegine bak :KK66:

Ya ben salata yi

Canim gaz Icin kendini suclayip kisitlama derim ben. Gazin sute gectigine inanmiyorum. Rezene ve kekik tohumu iciyorum hemmsut icin hem gaz icin. Onun disinda yiyorum herseyi. Cok sukur ikinmalar disinda oyle abartili gazi olmadi. Bebegin memeye iyi yerlestiginden emin ol. Onun disinda gaz yapacagindan endise ettigin bisiyi yemeden once 1 cay kasigi kimyon yut bisi olmaz bence tabi uzman degilim sadece benim fikrim :KK66:

İnş
Canim gaz Icin kendini suclayip kisitlama derim ben. Gazin sute gectigine inanmiyorum. Rezene ve kekik tohumu iciyorum hemmsut icin hem gaz icin. Onun disinda yiyorum herseyi. Cok sukur ikinmalar disinda oyle abartili gazi olmadi. Bebegin memeye iyi yerlestiginden emin ol. Onun disinda gaz yapacagindan endise ettigin bisiyi yemeden once 1 cay kasigi kimyon yut bisi olmaz bence tabi uzman degilim sadece benim fikrim :KK66:
i

dünkü menüm
sabah: 2 yumurtalı omlet, 1 dilim ekmek, 1 kaşık lor, 1 domates, derotu, 5 zeytin, 1 tk nutella
öğle:1 kase yoğurt içine 1 yk pekmez, 2 kuru erik, 2 kuru kayısı, 10 fındık koyup yedim
akşam: 2 dilim ekmek, 1 kk peynir, 3 kaşık pırasa, 3 kaşık karnabahar
ara: 1 minik ekler
su 4 lt
spor: 45 dk leslie
3 xaat dans dans dans

dün gece arkadaşlarla eğlenceye gittik çok iyi geldi deşarj oldum..
Sagol canim insallah sende bir an önce iniceksin 60 lara 6 li rakamlari görmek moral oluyor insana

Merhaba arkadaslar herkesler iyidir insallah , yeni gelen arkadas filetir üzülme canim hepimizin kilosu 20,30 fazla yavas yavas verirsin bozma moralini .
Gaz konusuna gelince bende whisper arkadas gibi düsünüyorum kizim 5 aylik ve ben hic biseyimi kisitlamadim bol kimyonlu yapip yedim her yemegi her bebek gibi gazi vardi yavrumun ama kolik degildi sen ne kadar kusitlarsan kisitla bebekler hareketsiz olduklari icin gaz olucak normal asitli seylerden uzak dur yeter.
Bugün ki menüm.
Sabah 2 dilim ekmek, 2 dilim salam, bir yumurta , yesillik , sebze , az recel

Bir isirk bitter , bir türk kahvesi

Aksam ; firinda brokoli ve mantar yarim porsiyon, bir büyük kahve
Aksam yemegi yapamadim disarda atistirdim o yüzden pek saglikli olmadi.

I
Slm kızlar bi 20 de bende var gider mi ki Nolur birbirimize destek olalım oğlum 2 aylık ve hersey gaz yapıyor sebzeler çiğ pişmiş fark etmiyor oyuzdende diyetim biraz zor olcak:KK43:
Bebeklerimizde Alisacaklar sebzesiz de besin alamazlar .ama çok gaz yapanlardan da uzak durdum. Hoşgeldin.

Kizlar diyetisyene gittim tekrar diyeti 1750 kaloroye dusurdu.. bazi tavsiyelerde bulundu, sizinlede paylasayim dedim..
Yemeklerin yagini azaltip, salatati yagsiz yemek ve sut yogurt oeynir gibi urunkeri yarim yaglibtuketmek 250 kalori birden farkettiriyomus..
Ayrica tatliya bu kadar duskunsen her gun bir parca tatli biseyler ye dedi.. sonra krize girip saldiracaina, hergun yiyecein ani beklersin seni motive eder dedi..
Bide spor icin cok zorlama kenrini cabuk sikilirsin dedi.. benim verecek kilom ve yolum uzun oldugu icin tabiiki bu oneriler...
Evet bu yarım yağlı olayı mantıklı cnm bir ayın daha geçsin bende geçeyim o ürünlere

Evet bugünkü menum
Sbah 1 dilim ekmek peynir domates
Öğlen 5 köfte . Tavuk göğsü yoğurt karışımı
Ara elma ve sütlü türk kahvesi
Akşam 2 dilim yulafli ekmek, 4 köfte, 6 yk sebze yemeği, haşlanmış tavuk göğsü yoğurt karışımı
Ara elma çay
Kızlar size bir tavsiyede bulunayım haşlanmış tavuk göğsü insanı çok tok tutuyo r , didip sarimsakli yogurtla karıştırın leZzetli bir meze oluyor hemde bazı diyet listelerinde sinirsizdir tavuk göğsü. Zaten bir tanesi bile doyurucu öğle akşam amca yiyebildim iyi geceler

Kızlar merhaba ben yeni üyeyim 2 aylık bir bebişim var 92 ile doğuma girdim 80 kiloya kdr düştüm fakat çok acıkıyorum 2 kilo almışım :KK43:((( bu benim ikinci bebişim ve ilkindede aldığım kiloları veremeden oğlum 1 yaşına girmeden hamile kaldım.. Şimdide 80 sen 82 ye çıkınca moralim çok bozuldu buna bir dur demek Lazım dedim lütfen işe yarar diyet yapanlar ve sütü kesilmeyenler bana destek olsun çok üzülüyorum psikolojim bozulacak ya normalde kilom 60 civarlarındaydı 20 kilo fazlam var.... Lütfen yardımmmmm!!!!! Destekkkkk!!!! Moral!!!!! :KK43:(
canım benimm çoğumuzun 20 kilo fazlası var.. yavaş yavaş gidecek hepsi.. hele senin iki minik bwbişle daaha çabuk gider.. takıl bize birbirimizi motive ediyoruz uyarıyoruz..tatlıyı azalt porsiyonları azalt zaten vereceksin..
Slm kızlar bi 20 de bende var gider mi ki Nolur birbirimize destek olalım oğlum 2 aylık ve hersey gaz yapıyor sebzeler çiğ pişmiş fark etmiyor oyuzdende diyetim biraz zor olcak:KK43:
yediğin yemeklere kimyon kat canım bir de ben rezene+kimyon çöayı içiyorum günde 3*-4 kez hem sütü çoğaltıyor hem gaza iyi geliyor
ben yemekleri az yağlı ve salatayo yağsız yapıyorum.. ama süt ürünlerinde tam yağlı olması taraftarıyım, hem bebelere daha yararlı, hem yarım yağlı olanlar işlemden geçiyor,yoğurdu zaten evde kendim yapıyorum..
Ya ben salata yi

başlangıçta 2000 kaloriyle başlamalısın canım sonradan 1800 e düşülüyor..protein ağırlıklı yersen çok acıkmazsın..salata yerine yoğurt yiyebilirsin.. başta zor oluyor insanın canı çook tatlı fln çekiyor, ama 2*3 hafta dayanırsan kilo gittiğini de görünce alışıyor insan..
Evet bugünkü menum
Sbah 1 dilim ekmek peynir domates
Öğlen 5 köfte . Tavuk göğsü yoğurt karışımı
Ara elma ve sütlü türk kahvesi
Akşam 2 dilim yulafli ekmek, 4 köfte, 6 yk sebze yemeği, haşlanmış tavuk göğsü yoğurt karışımı
Ara elma çay
Kızlar size bir tavsiyede bulunayım haşlanmış tavuk göğsü insanı çok tok tutuyo r , didip sarimsakli yogurtla karıştırın leZzetli bir meze oluyor hemde bazı diyet listelerinde sinirsizdir tavuk göğsü. Zaten bir tanesi bile doyurucu öğle akşam amca yiyebildim iyi geceler

Merhaba arkadaslar herkesler iyidir insallah , yeni gelen arkadas filetir üzülme canim hepimizin kilosu 20,30 fazla yavas yavas verirsin bozma moralini .
Gaz konusuna gelince bende whisper arkadas gibi düsünüyorum kizim 5 aylik ve ben hic biseyimi kisitlamadim bol kimyonlu yapip yedim her yemegi her bebek gibi gazi vardi yavrumun ama kolik degildi sen ne kadar kusitlarsan kisitla bebekler hareketsiz olduklari icin gaz olucak normal asitli seylerden uzak dur yeter.
Bugün ki menüm.
Sabah 2 dilim ekmek, 2 dilim salam, bir yumurta , yesillik , sebze , az recel

Bir isirk bitter , bir türk kahvesi

Aksam ; firinda brokoli ve mantar yarim porsiyon, bir büyük kahve
Aksam yemegi yapamadim disarda atistirdim o yüzden pek saglikli olmadi.
Ya bende hemen hemen herseyi denedim gaz yapıomu yapmıomu ama süt için marul roka yiyordum ilk ayımda oğlum kıvranmaktan uyuyamıyordu bu arada senin menün cok az değilmi öğle yemeği yok bikere benim sütüm azalıyor öğün atlayınca .. Birde 22 aylık bir oğlum daha var geceleri ona süt hazırlamaya kalkıyorum muhakkak bişiler atıyorum agzıma bu gecede Yaptım.. İradesizimmmm :KK43:((((

Ya ben salata yi

Ya ben salata yi

Ya ben salata yi

Canim ben 95 kiloyum, 2000 kaloriyle basladik kilo veremeyince 1750 ye dustuk.. sutumde azalma olmadi...

Kizlar merhaba
bu ara ben de minigimin derdine dustum diyeti de biaz bosladim :KK43: geceleri cok uyanmaya gundizleri de biraz fazla mizmizlanmaya basladi cisi de kokuyo gibime geldi. Ondan acaba sutum azaldi falan vesvese yaptim. Bugun dra goturcem kilosuna falan bakilsin bi de idrar tahlili isticem korkuyorum enfeksiyon falan olmasin:KK43:

Kizlarpiza yapiyorum, oglumun paylasim gunu icin okula gondercem.. hemde iki tepsi, nasi duracam yemeden yaaa... :KK43:(
Dunku menum1 b yarim yagli sut
1k k peynir
2 d cavdar ekmegi

1 kase yogurt
10 findik
1 elma

10 kasik etli sebze
2 d cavdsr ekmegi

1 kucuk kase sutlac

1 kase tarhana
8 kasik barbunya pilaki
2 d cavdar ekmegi