Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

'yu
Araniza yeni katıldım arkadaşlar kizim 4 aylik ve benm vermem gereken 20 kilom var :KK43:
Hoşgeldin cnm benimde 20 korkma

merhaba ben giremedim ne zamandan beri her zaman pc başına oturamıyorum. ben 2 hafta da 2.600 vermişim arkadaşlar güzel motive etti beni..
sıcak su işini tuttum ben yarın başlarım denemeye:))
Harikasın cnm mslhh

Kızlar tam 5 gündür diyet yapamadım büyük oğlan ancak iyileşti diyet falan gözüm görmedi tabi yeni diyet e başlamanın da bi iradesizlugimin sebebi
Yarın tekrar bismillah diyelim

günaydın canlar
Merhaba arkadaslar hizlica gecmisi okudum herkes cok iyi vermis masallah bende pazartesi sabah tartildim 68.8 ciktim gecen hafta 69.9 du sanirim. Ve dün izin günümü kullandim esimle bi yerlere gittik iki günlügüne ve diyet yapmak olmuyor o yüzden yedim ama 6 dan sonra hic bisey yemedim bugün yine dengeledim ama belli bi menüm yok biraz atistirmak oldu.
Yarin evde oldugumdan yemeklerimi yeniden kendim yagsiz tadsiz yaparim tekrardan :)
harikaasın canım 60lara indin, darısı başıma..
Araniza yeni katıldım arkadaşlar kizim 4 aylik ve benm vermem gereken 20 kilom var :KK43:
hoş geldin canımmm.. hiiiç üzülme benim de 20 kilo vermem lazım..beraber başarıcaz..
merhaba ben giremedim ne zamandan beri her zaman pc başına oturamıyorum. ben 2 hafta da 2.600 vermişim arkadaşlar güzel motive etti beni..
sıcak su işini tuttum ben yarın başlarım denemeye:))
oooo muhteşemmm çok iyi vermişsin..
Kızlar tam 5 gündür diyet yapamadım büyük oğlan ancak iyileşti diyet falan gözüm görmedi tabi yeni diyet e başlamanın da bi iradesizlugimin sebebi
Yarın tekrar bismillah diyelim
canım sağlık daha önemli.. hiç üzülme bugün yine başlarsın..

dünkü menüm
sabah: 2 yumurtalı omlet, 1 dilim ekmek, 1 kaşık lor, 1 domates, derotu, 5 zeytin, 1 tk nutella
öğle:1 kase yoğurt içine 1 yk pekmez, 2 kuru erik, 2 kuru kayısı, 10 fındık koyup yedim
akşam: 2 dilim ekmek, 1 kk peynir, 3 kaşık pırasa, 3 kaşık karnabahar
ara: 1 minik ekler
su 4 lt
spor: 45 dk leslie
3 xaat dans dans dans

dün gece arkadaşlarla eğlenceye gittik çok iyi geldi deşarj oldum..

hayırlı sabahlar güzel anneler :KK24:epeydir giremedim kızım hasta olmuştu çok şükür artık iyiyiz. :emir_bebek:hasta olduğu dönemde hiç bişey yemedi sadece emdi bu yüzden ben de yemek zorunda kaldım. neyseki bugün tartıldığımda gördüğüm sayı mutlu etti beni 64.5 olmuşum. daha öncede düşmüştüm ama tekrar almıştım. bu günden itibaren tekrar başlıyorum :KK49::KK49:

75 i gorduuuum:)) 78 77 gidip duruyodum bi sure bakmamaya calistim tartiya 75,100 ciktim cok motive oldu, ben menumu yazamiyorum hergun ama yaptigim yontem ise yariyo kizimda oldugu gibi.sabahlari 3dilim ekmek ve en son dilimimi balli ekmekle yapiyorum tatli ihtiyacimi o aliyo, oglenleri salata yogurt aksamlari nevarsa ekmeksiz yiyorum, ama aksam 7 engec 8 den sonra su haric hic bisey yok:)ve gercekten hem zor degil bide alisiyosun, bu yontemle kizimdada vermistim cok tatli istersem nesfit bide.dun mesela arkadasima gittim saat 3 4 de ikramlardan yedim kendimi kasmadim ama aksam yemegi yemedim canim istemedi tokluk hissediyodum zaten.yalniz ocak 15 de 3.aldigim raporumda bitiyo bakici arastiriyorum ve cook uzgunum bebegimden ayrilacagim icin ve nasil guvenebilecegim baska birine bilmiyorum bulursam onumuzdeki hafta baslaticam birlikte 15 20 gun gecirelim diye:KK43:cok zor ama

75 i gorduuuum:)) 78 77 gidip duruyodum bi sure bakmamaya calistim tartiya 75,100 ciktim cok motive oldu, ben menumu yazamiyorum hergun ama yaptigim yontem ise yariyo kizimda oldugu gibi.sabahlari 3dilim ekmek ve en son dilimimi balli ekmekle yapiyorum tatli ihtiyacimi o aliyo, oglenleri salata yogurt aksamlari nevarsa ekmeksiz yiyorum, ama aksam 7 engec 8 den sonra su haric hic bisey yok:)ve gercekten hem zor degil bide alisiyosun, bu yontemle kizimdada vermistim cok tatli istersem nesfit bide.dun mesela arkadasima gittim saat 3 4 de ikramlardan yedim kendimi kasmadim ama aksam yemegi yemedim canim istemedi tokluk hissediyodum zaten.yalniz ocak 15 de 3.aldigim raporumda bitiyo bakici arastiriyorum ve cook uzgunum bebegimden ayrilacagim icin ve nasil guvenebilecegim baska birine bilmiyorum bulursam onumuzdeki hafta baslaticam birlikte 15 20 gun gecirelim diye:KK43:cok zor ama
Haklısın canım ben de şubatta baslicam şimdiden telasi sardi:KK43: inşallah iyi biri çıkar karşına

dünkü menüm
sabah: 2 yumurtalı omlet, 1 dilim ekmek, 1 kaşık lor, 1 domates, derotu, 5 zeytin, 1 tk nutella
öğle:1 kase yoğurt içine 1 yk pekmez, 2 kuru erik, 2 kuru kayısı, 10 fındık koyup yedim
akşam: 2 dilim ekmek, 1 kk peynir, 3 kaşık pırasa, 3 kaşık karnabahar
ara: 1 minik ekler
su 4 lt
spor: 45 dk leslie
3 xaat dans dans dans

dün gece arkadaşlarla eğlenceye gittik çok iyi geldi deşarj oldum..
Ohh süper olmuş canım iyi yapmışsın

çok iyi vermişsi canım devamı gelecektir merak etme..bakıcı işi çok zor yaa.. benim oğluma kv bakmıştı hem de benden iyi bakıyordu..yine de sabahları ağlayarak ayrılmamız çok kötü oluyordu bir de nöbetçi olduğum zamanlar.. gecenin 3 ünde getirdikleri çok olmuştur hastaneye emzirmeye.. bizim nöbetler 36 saat oluyor bir de düşünsene bebek anne anne diye hasret çekiyor.. aff aklıma geldi gözler,im doldu yine.. kızıma inşallah kv bakacak bir terslik olmazsa.. ama 1 yaşına kadar çalışmayacağım ben.. zaten nöbet de yok 2 aşı bitene kadar ..
inşallah siz de iyi bir bakıcı bulursunuz.. allah iyileri çıkarsın karşınıza..

çok iyi vermişsi canım devamı gelecektir merak etme..bakıcı işi çok zor yaa.. benim oğluma kv bakmıştı hem de benden iyi bakıyordu..yine de sabahları ağlayarak ayrılmamız çok kötü oluyordu bir de nöbetçi olduğum zamanlar.. gecenin 3 ünde getirdikleri çok olmuştur hastaneye emzirmeye.. bizim nöbetler 36 saat oluyor bir de düşünsene bebek anne anne diye hasret çekiyor.. aff aklıma geldi gözler,im doldu yine.. kızıma inşallah kv bakacak bir terslik olmazsa.. ama 1 yaşına kadar çalışmayacağım ben.. zaten nöbet de yok 2 aşı bitene kadar ..

Benim resmi kurum bide evime yakin arabayla gidip geliyorum ctesi pazarim yok sut iznimden dolayi saat 4 gibi evde olurum engec arti kamera koyucaz bugun yarin onu halletmeye calisiyoruz yapamam yoksa.simdiden aglamaya basladim sorma,ucretsiz izin alayim dedim ama ben memur degilim taseron oldgum icin risk olur arkadasim yeni isten cikarildi oyuzden yoksa 6ay ucretsiz izin alip bende 1 yasina getirmeyi dusunuyodum simdi tam 6aylikken baslicam:KK43: iside riske atmak istemiyorum cunku zor bidaha resmi bi kuruma ise girmek, allah calisan annelere de bebeklerimize de yardim etsin iyi insanlarla karsilastirsin ins:KK43:

Benim resmi kurum bide evime yakin arabayla gidip geliyorum ctesi pazarim yok sut iznimden dolayi saat 4 gibi evde olurum engec arti kamera koyucaz bugun yarin onu halletmeye calisiyoruz yapamam yoksa.simdiden aglamaya basladim sorma,ucretsiz izin alayim dedim ama ben memur degilim taseron oldgum icin risk olur arkadasim yeni isten cikarildi oyuzden yoksa 6ay ucretsiz izin alip bende 1 yasina getirmeyi dusunuyodum simdi tam 6aylikken baslicam:KK43: iside riske atmak istemiyorum cunku zor bidaha resmi bi kuruma ise girmek, allah calisan annelere de bebeklerimize de yardim etsin iyi insanlarla karsilastirsin ins:KK43:
Amin canım. Benimki 5 ocakta 4 aylık olacak. Annecigimin sağlığı el verirse o bakacak. Inşallah öyle olur çünkü insanın yavrusunu baskasina emanet etmesi çok zor

Canim yaa kendimi gördüm anlattıklarında. Annem de sağlık memuruydu nobete kaliyodu bazı akşamlar. 4-5 yaşında falandim babam elimden tutup götürüyodu annemi ziyarete. O kısa zamanda bile o kadar ozlerdim ki annemi geceliğini falan koklardim:KK43: allah annesiz birakmasin hiçbi yavruyu yaşı kaç olursa olsun :KK66:

Kızlar merhaba ben yeni üyeyim 2 aylık bir bebişim var 92 ile doğuma girdim 80 kiloya kdr düştüm fakat çok acıkıyorum 2 kilo almışım :KK43:((( bu benim ikinci bebişim ve ilkindede aldığım kiloları veremeden oğlum 1 yaşına girmeden hamile kaldım.. Şimdide 80 sen 82 ye çıkınca moralim çok bozuldu buna bir dur demek Lazım dedim lütfen işe yarar diyet yapanlar ve sütü kesilmeyenler bana destek olsun çok üzülüyorum psikolojim bozulacak ya normalde kilom 60 civarlarındaydı 20 kilo fazlam var.... Lütfen yardımmmmm!!!!! Destekkkkk!!!! Moral!!!!! :KK43:(

Kızlar merhaba ben yeni üyeyim 2 aylık bir bebişim var 92 ile doğuma girdim 80 kiloya kdr düştüm fakat çok acıkıyorum 2 kilo almışım :KK43:((( bu benim ikinci bebişim ve ilkindede aldığım kiloları veremeden oğlum 1 yaşına girmeden hamile kaldım.. Şimdide 80 sen 82 ye çıkınca moralim çok bozuldu buna bir dur demek Lazım dedim lütfen işe yarar diyet yapanlar ve sütü kesilmeyenler bana destek olsun çok üzülüyorum psikolojim bozulacak ya normalde kilom 60 civarlarındaydı 20 kilo fazlam var.... Lütfen yardımmmmm!!!!! Destekkkkk!!!! Moral!!!!! :KK43:(
Canim hemen yazip cikacaktim ama seni gorunce cevap yazayim dedim..
Guzelim, 10 kilo vermissin daha ne olsun, kalanlarda yavas yavas gider.. sikma kendni... benimde 20 kilom var,. Vermem gereken.. 10 kiloyu verd7ysen kalan 20yide verirsin.. ben dogumdan ciktigim gibi duruyorum. 1 kilo bile veremedim,.

Canim hemen yazip cikacaktim ama seni gorunce cevap yazayim dedim..
Guzelim, 10 kilo vermissin daha ne olsun, kalanlarda yavas yavas gider.. sikma kendni... benimde 20 kilom var,. Vermem gereken.. 10 kiloyu verd7ysen kalan 20yide verirsin.. ben dogumdan ciktigim gibi duruyorum. 1 kilo bile veremedim,.
Canım o 10 kiloda ödendi galiba kendiliğinden gitti şimdi gitmiyor işte üstüne birde 2 kilo almışım:s

Kizlar diyetisyene gittim tekrar diyeti 1750 kaloroye dusurdu.. bazi tavsiyelerde bulundu, sizinlede paylasayim dedim..
Yemeklerin yagini azaltip, salatati yagsiz yemek ve sut yogurt oeynir gibi urunkeri yarim yaglibtuketmek 250 kalori birden farkettiriyomus..
Ayrica tatliya bu kadar duskunsen her gun bir parca tatli biseyler ye dedi.. sonra krize girip saldiracaina, hergun yiyecein ani beklersin seni motive eder dedi..
Bide spor icin cok zorlama kenrini cabuk sikilirsin dedi.. benim verecek kilom ve yolum uzun oldugu icin tabiiki bu oneriler...
Ama kaloriyi azalttik. Bakalim bu sfer ne olacak..

Bu aradq benimd3 ilkoglum bakiciyla buyudu, muhtemelen buda oyle okacak., Allah yardimcimiz olsun,, hen 1 ywsina kadar ucreteiz izin kullanicam, sukurki memurum
Ek gidaya baslayan varmi aranizda benimki cuma 4. Ayini bitirecek, azaazar baslayim diyorum,.

X