Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

Ispanyol senin iki cocukmu var kac yas aralari
evet canım.. oğlum, 5.5 yaşında kızım, 3 aylık, tam 5.5 yaş var aralarında
İyi gunler arkadaslar.bu gun tartida 600 gram fazla ciktim.yani 81.4 ciktim.haftasonu misafir vardi dikkat edemedim.zaten regliyim su an.bilemiyorum ama hevesim yok.motivasyonum sifir.eee tabi buda sonuca yansiyor.ne yapcam ben.
sakın bozma moralini.. reglden dlayı şişsin.. bitince tartıl bak 2 kilo gitmiş olacak..
bol su içi dieyete devam et sakın olmyor diyip sarılma tatlıya falan..

Mrb kizlar benide araniza alirmisiniz bende emziren tombis bi anneyim nasil vercem bu kilolari banada yardim edin

merhaba canımm hoşgeldinn
kaç kilosun , kaç olmak istiyorsun..
hepimiz olmasak da bazılarımız tombiş anne.. mesela bennnn

Sabah tartildim. 67.3 ciktim. Sadece 100g vermisim. Haftasonu kacamak yaptim da birazcik Az da olsa vermek guzel..Sonuc olarak 3 haftada 2.8 kilo verdim..

Genel olarak hepimiz de vermisiz.. Tebrikleeerrr :))

Canlarim sabah 94.6 dan 95.5 a cikmisim bu ne anlama geliyo bilmiyorum, tamam diyete uymadim ama abartmadimda ... neys3 yarindan itibaren sporu hergune cikaricam ve sifir kacamak yapicam yarin gorusuruz..

merhaba canımm hoşgeldinn
kaç kilosun , kaç olmak istiyorsun..
hepimiz olmasak da bazılarımız tombiş anne.. mesela bennnn

Mrb İspanyol hosbuldum suan 71-72 kg arasi gidip geliyorum 58 kg benim için kafidir. Beş aylik bir bebeğim var emziriyorum onun içinde yediklerimden pek kisamiyirm bide tatli düşkünlüğum var nasil zayiflicam ben simdi boyle

günaydınlaarr
Sabah tartildim. 67.3 ciktim. Sadece 100g vermisim. Haftasonu kacamak yaptim da birazcik Az da olsa vermek guzel..Sonuc olarak 3 haftada 2.8 kilo verdim..

Genel olarak hepimiz de vermisiz.. Tebrikleeerrr :))
süpersin canımm tebrikleeerr
Canlarim sabah 94.6 dan 95.5 a cikmisim bu ne anlama geliyo bilmiyorum, tamam diyete uymadim ama abartmadimda ... neys3 yarindan itibaren sporu hergune cikaricam ve sifir kacamak yapicam yarin gorusuruz..
vücudun su tutmuştur canım bozma moralini..
allah bağışlasın canım benimki de 3 ay 11 günlük..bizim genelde yaptığımız az az herseyden yemek..diyelim sabah reçelli bşr dilim ekmek yerine yarım dilim yiyorsun..tatlı yiyeceksen akşama bırakma ..geçmiş sayfslarda menülerimize bir göz at istersen.. sonuçta haftada 300-500 versek yeter

Bnmki abi olmuş baya büyümüş tatliyi aksam yemek istiyorum hep sabah cnm hic istemiyo bi bakim listelere

dünkü menüm
sabah 1 dilim ekmek 1 yumurta dereotu 2 zeytin, 2-3 dilim domates
ara: 2 pötibör bisküvi
ara: 10 badem 2 kuru erik 2 kuru kayısı
öğle: hamsi tava 1 portakal
akşam yağsız tost, nescafe ,1 tatlı kaşığı nutella ( 5 te yedim bunları )
ara: 1 mandalina
su 4 lt
spor 15 dk ancak yapabildim
dün doktordu hastaneydi derken saçma bir menü oldu

Olsun canim. Arada oluyor boyle.. Aksam erken yemissin zaten, oyle dengelemek iyi oluyor...

Benim dunku menum..
Sabah
Kizim icin krep yapmistim. Ben de yedim.2 tane.
2 dilim peynir. Zeytin. Maydanoz.
Oglen:
2 dilim kepekli ekmek.
Peynir. Dereotu. Ayran.
Ara : 1 elma
Aksam:
İnce lavasli adana durum

Merhaba arkadaslar hizlica gecmisi okudum herkes cok iyi vermis masallah bende pazartesi sabah tartildim 68.8 ciktim gecen hafta 69.9 du sanirim. Ve dün izin günümü kullandim esimle bi yerlere gittik iki günlügüne ve diyet yapmak olmuyor o yüzden yedim ama 6 dan sonra hic bisey yemedim bugün yine dengeledim ama belli bi menüm yok biraz atistirmak oldu.
Yarin evde oldugumdan yemeklerimi yeniden kendim yagsiz tadsiz yaparim tekrardan :)

Akşam mercimek çorba ve tavuklu dereotlu salata yaptım. cok doyurucu arkadaşlar tavsiye ederim .

merhaba ben giremedim ne zamandan beri her zaman pc başına oturamıyorum. ben 2 hafta da 2.600 vermişim arkadaşlar güzel motive etti beni..
sıcak su işini tuttum ben yarın başlarım denemeye:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…