Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

Kizlaaar telefon kafayi yedi tableti de anca birakti esim:-)
Yediklerim
2 dilim ekmek
1 rafadan yumurta
1 dilim pilic jambon
1 corba kasigi fistik ezmesi bal
2 kk peynir
domates yesillik

1 fincan sutlu turk kahvesi
1 parmak buyuklugunde cikolata

yarim kase domates corbasi
1 lahmacun

1 mandalina
1dilim ananas
8 antep fistigi
optum hepiniziii

İyi geceler kızlar..

Sabah: 1 yumurtalı menemen
1 dilim ekmek
2 dilim peynir, zeytin

Öğlen: 2 dilim ekmek arası peynir,
Maydanoz. marul

Ara: 1 elma

Akşam: 1 tabak barbunya yemeği
1 tabak bulgur pilavı
Yoğurt

Ben su an elma yiyorum :KK66:
Bebegim uyudu. Simdi ben de uyucam biraz. Hava soguk, evdeyiz, keyif yapayim azicik :))

İyi geceler kızlar..

Sabah: 1 yumurtalı menemen
1 dilim ekmek
2 dilim peynir, zeytin

Öğlen: 2 dilim ekmek arası peynir,
Maydanoz. marul

Ara: 1 elma

Akşam: 1 tabak barbunya yemeği
1 tabak bulgur pilavı
Yoğurt
Canim menün cok iyi böyle devam edersen kilolar cabuk gider kesin masallah. Kahvaltida yesillik ve sebze bol bol yersen seni tok tutar canim.

merhaba arkadaşlar..
tüm güm hastanedeydim rapor alabilmek için uğraştım..
karatay ben de birara yaptım.. 2 hf falan. sonra dayanamıyooommm uleeeeyyyynn deyip tatlıya saldırmıştım.. şimdi herşeyden az az yemek daha mantıklı geliyor bana..
Merhaba canim nasil oldular esin ve yavrun insallah atlatmislardir.

Bugün ki menüm
Sabah ;
2 dilim siyah ekmek , az yagda yumurta , 4- 5 lokma yogurt , az bisey recel , yesillik ve sebze , az da krem peynir

Orta boy kahve yanina ufak kurabiye büyüklügünde iki dilim bademli pasta

Aksam;
Bir tabak bulgur pilavi ve bir orta boy domates soslu balik
Sonra bi kahve icerim tekrardan.
Ve bugün azicik moralim düzeldi 38 beden bi pantolon aldim üzerimde 2 tane ince külotlu corap olmasina ragmen pantolon sikmadi beni vücudum toparlaniyor demek ki sevindirdi beni bu durum .
Sizler neler yapiyorsunuz bir sessizlik hakim hayirdir arkadaslar diyetleri bozmadiniz insallah :)

Slm kizzlarr ben de gelebilir miyim aslinda kilom yok ama biraz gobek kaldi bebegim 4aylik sutun de az.
Hos geldin canim ne güzel kilon da yokmus zaten göbegin toparlanmasi zaman aliyormus spor yapmak gerek kilo vermek tek basina yetmiyo sanirim benimde göbek önceki gibi olmasa da hala var. Sen kac kilosun ?

Boyum 1.70 kilom 71. Onceki kiyafetlerim oluyo ama gobek her taraftan cikiyo kazaklar yakismiyo. Spor yapmaya vaktim olmuyo zaten oturmuyorum hic evi isi cocuklar yemek bulasik camasir ya misafirim geliyo ya ben cikiyorum evden.

Boyum 1.70 kilom 71. Onceki kiyafetlerim oluyo ama gobek her taraftan cikiyo kazaklar yakismiyo. Spor yapmaya vaktim olmuyo zaten oturmuyorum hic evi isi cocuklar yemek bulasik camasir ya misafirim geliyo ya ben cikiyorum evden.
Anladim canim ama bölgesel calisma yapmak gerek ev isleri bunun yerini tutmuyor malesef. Ben evde spor yapmaya calisiyorum ama cogu zaman yapamiyorum firsat olmuyor. En iyisi bi spor salonuna gitmek bir ay da olsa haftada iki gün bile gidilse kafi.

Merhaba canim nasil oldular esin ve yavrun insallah atlatmislardir.
canım sağol.. daha iyiler ama tam atlatamadılar işin kötüsü miniğime de geçti, öksürüyor balgamı var, ve atmakta zorlanıyor, emdiğini kusuyor yavru kuşum..
Bugün ki menüm
Sabah ;
2 dilim siyah ekmek , az yagda yumurta , 4- 5 lokma yogurt , az bisey recel , yesillik ve sebze , az da krem peynir

Orta boy kahve yanina ufak kurabiye büyüklügünde iki dilim bademli pasta

Aksam;
Bir tabak bulgur pilavi ve bir orta boy domates soslu balik
Sonra bi kahve icerim tekrardan.
Ve bugün azicik moralim düzeldi 38 beden bi pantolon aldim üzerimde 2 tane ince külotlu corap olmasina ragmen pantolon sikmadi beni vücudum toparlaniyor demek ki sevindirdi beni bu durum .
Sizler neler yapiyorsunuz bir sessizlik hakim hayirdir arkadaslar diyetleri bozmadiniz insallah :)

harikasın canım yaa kurtardın paçayı artık sen az bişer kaldı.. darısı başımıza

dün rapor almak için hastanedeydim bütün gün baya yoruldum..
dünkü menüm
sabah : 2 dilim tam buğday ekmeği ararsına beyaz peynir (metroda yedim onu da)
öğle: 4-5 çatal tavuk, yarım kase çorba, 2 çatal tatlı (hastane yemeği)
ara: 10 badem, 3 kuru kayısı
ara:2 tane mercimek köftesi (kv yapmış yeşil mercimekten sütü yapar diye bana getirmiş sağolsun.. harbi iyi süt yaptı)
akşam: yarım tabak tavuk sote, 1 dilim ekmek, 1 kase yoğurt, 1 tane daha mercimek köftesi
ara: 1 parça çikolata
su 4 lt
spor: yapmadım ama bütün gün hastanede dolandım asansör kullanmadım

slm kızlar giremedim hiç..
sabah 2 yumurta
2 kaşık mantar ve yoğurt
nescafe

öğlen;
misafirim vardı
kısır ve kabak mücveri (tam bugday unuyla yaptım)
çay

akşam;
mantar ve kabak mücver yoğurt yedim ama az.
1 tane incire ceviz koydum onu yedim
1 çk bal tarçınlı
ve 4 tane kayısı..

hastalandım bugun çok tatlı istıyorum o yüzden ya..
ama hastalandığım için sevindim :))

merhaba
aslında szin boyunuza göre kilonuz fazla değil. kaç kilo olmak istiyorsunuz..

canım sağol.. daha iyiler ama tam atlatamadılar işin kötüsü miniğime de geçti, öksürüyor balgamı var, ve atmakta zorlanıyor, emdiğini kusuyor yavru kuşum..

harikasın canım yaa kurtardın paçayı artık sen az bişer kaldı.. darısı başımıza
Oy kiyamam kuzum benim cabucak atlatir insallah canim acil sifalar diliyorum. Aci cekmesin onlar Rabbim korusun.

dün rapor almak için hastanedeydim bütün gün baya yoruldum..
dünkü menüm
sabah : 2 dilim tam buğday ekmeği ararsına beyaz peynir (metroda yedim onu da)
öğle: 4-5 çatal tavuk, yarım kase çorba, 2 çatal tatlı (hastane yemeği)
ara: 10 badem, 3 kuru kayısı
ara:2 tane mercimek köftesi (kv yapmış yeşil mercimekten sütü yapar diye bana getirmiş sağolsun.. harbi iyi süt yaptı)
akşam: yarım tabak tavuk sote, 1 dilim ekmek, 1 kase yoğurt, 1 tane daha mercimek köftesi
ara: 1 parça çikolata
su 4 lt
spor: yapmadım ama bütün gün hastanede dolandım asansör kullanmadım
Sende iyi gidiyorsun canim masallah hic kacamaksiz süpersin. Ben basladigimda 80 idim biliyorsun sabirli olunca gidiyor kilolar hepimiz istedigimiz kiloya gelicez insallah uzun da sürse olucak olucak:KK15:

slm kızlar giremedim hiç..
sabah 2 yumurta
2 kaşık mantar ve yoğurt
nescafe

öğlen;
misafirim vardı
kısır ve kabak mücveri (tam bugday unuyla yaptım)
çay

akşam;
mantar ve kabak mücver yoğurt yedim ama az.
1 tane incire ceviz koydum onu yedim
1 çk bal tarçınlı
ve 4 tane kayısı..

hastalandım bugun çok tatlı istıyorum o yüzden ya..
ama hastalandığım için sevindim :))
ay ne güzel .. benim de 3-4 gündür bir hareketlenme var ama bakalım olacakmıyım.. ayrıca tebrik ederim.. tatlı isteğinş frenlediğin için:KK9::KK9:
Oy kiyamam kuzum benim cabucak atlatir insallah canim acil sifalar diliyorm. Aci cekmesin onlar Rabbim korusun.
canım çok sağol inşallah atlatır miniğim..
Sende iyi gidiyorsun canim masallah hic kacamaksiz süpersin. Ben basladigimda 80 idim biliyorsun sabirli olunca gidiyor kilolar hepimiz istedigimiz kiloya gelicez insallah uzun da sürse olucak olucak:KK15:
ya hiç değilse bir 10 kilo gitse bariii

X