Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

Hosgeldin can8m, seni
Hosgeldin canim ben seni agustos anneleri sayfasindan hatirliyorum..
Kolay gelsin..
Benim bugunku menum

Sabah
2 d ekmek buyuklugunde tuost
1 haslanmis yumurta
1b sut
Ara bir bardak boza
Ogle
3 adet kuru patlican dolma
2 d tam bugday ekmegi
Yarim kase yogurt
Ara
1 portakal
Aksam
1 kase mercimek corbasi 3 d ekmek
2 adet kuru biber dolma
Salata
Yarim kase yogurt
Yatmadan 1 b sut

Kizlar bugun asiri istahliyim yaa niyeyse tuttum kendimi ama sevgili kocam fistikli kadayif almis
Bugun yeeiklerim:
5 badem 1 kuru kayisi 6 findik

yarim simit
2 parmak buyuklugunde peynir
1 tatli kasigi fistik ezmesi bal
1.5 yumurtayla omlet
domates salatqlik kirmizi biber

1 fincan sutlu turk kahvesi
1 parmak buyuklugunde cikolata
20 antep fistigi

1 kase seriyeli tavuk corbasi
1 tabak kiymali ispanak yemegi
1 kase yogurt

1 kivi 1 mandalina yarim muz
lutfen iradeli olayim ve bunlari yiyeyim kadayif yemeyim

İyi fikir teşekkürler ama tarçın a dikkat emziriyorsan

canım tarçın zararlımı emzirirken. ben hiç duymadım daha önce

sevindim canımmm
11 eylülde doğum yaptım 3 ay 5 günlüğüz yani

35 gün var o zaman aramızda :) 4 ağustos bizde :)

Hosgeldin can8m, seni

Hosgeldin canim ben seni agustos anneleri sayfasindan hatirliyorum..
Kolay gelsin..
Benim bugunku menum

evet hatta konu sahibesi hanım bendim :)) bebeği doğurdum bu topiğe kaçtım :))

tatlım menün güzel..
fakat bozanın çok kilo aldırdığını duymuştum

çok güzel canım sakın yeme o tatlıları ve akşam yatınca kendinle gurur duy..
ben de dun ne pastalar börekleri elimin tersinle ittim pişman değilim :))

sabah;
1 yumurta
2 çeri domates
1kk peynir
marul
1.5 dilim tam bugday ekmeği

1 kupa kuşburnu (şeker ve tatlandırııcı yok)
mandilin

öğlen:
yulaf ezmesi yarım muz, 8 tane kuru üzüm, 1 çay kaşığı bal tarçın süt

akşam;
ıspanak yemeği 1 kase
1 kase bulgur pilavı (kıyma ve ıspanaklı)
1 dilim tam buğday ve yoğurt bikaç kaşık.

gece de 1 kahve ve benim meşhur mozaikten ince dilim yersem yerim :)

Cok gecmis olsun canim bir an önce iyi olur insallah. Tebrik ederim canim ilk hedefine az kaldi.

Canim bende hala regl olmadim ne zaman olurum bilmiyorum cok gergin ve sinirliyim hep sanirim sanirim regl olamamdan kaynaklaniyor.

Merhaba canim hos geldin agustos annelerindeydin sanirim arada bakiyordum oraya sende kiloyu sorun yapmaya basladin demek ki :)
Tarif cok güzelmis ben pek bilmiyorum böyle diyet tarifleri gerci aslinda sadece diyetteyken degil de her zaman evde insan böyle saglikli seyler yapmali da nerdeee

Ben bisey yaptim simdi firin makarna kizimda kocamda pek severler diye yaptim veeeee 2 tabak yedim kilom hic oynamayinca moralim bozuldu,yemeyincede yiyincede ayni kilodayim nasilsa dedim kendi kendime resmen sildim supurdum:) itiraf.net

ay canım yaaa.. iki çatal alırsın olmazsa daha bebeler küçük meyve yerine bir iki açtal al isytersen.. iyilik mi yapıyorum kötülük mü karar veremedim.. ya da yeme sabah ye..

menün çok güzel.. su ne kadar içiyorsun spor yapabiliyor musun

Canim bende hala regl olmadim ne zaman olurum bilmiyorum cok gergin ve sinirliyim hep sanirim sanirim regl olamamdan kaynaklaniyor.
benim de bu aralar karnımda belimde -oynamalar var jkeşke olsam ..ilk doğumumda 3-3.5 kilo gitmişti regl olunca
Ben bisey yaptim simdi firin makarna kizimda kocamda pek severler diye yaptim veeeee 2 tabak yedim kilom hic oynamayinca moralim bozuldu,yemeyincede yiyincede ayni kilodayim nasilsa dedim kendi kendime resmen sildim supurdum:) itiraf.net
anaaaa ne yaptııınn şaka şaka ..bari bir tabak yeseydin.. üzülme tatlım yarın spor yapar telafi edersin, ben böyle durumlarda daha da hırslanıyorum

Bugün ki menüm
Sabah ; 3 dilim siyah ekmek ( aslinda benim dilimlerim cok kücük oluyo koca dilim degil yani ) az yagda omlet , az krem peynir , 4 kasik yogurt, bol yesillik ve sebze, az recel

Bi büyük boy kahve yanina bi cikolatali müsli riegel (92 kalori cok degil :) )

Aksam ; bi porsiyon bulgur pilavi yanina kücük kase kabak yemegi ve bol salata

Esim cayla rondo yedi bi tanecik tadini alim diye yedim sadece bugünlük bu kadar uyumadan bi kahve icerim baskada bisey yemem bol su ve rezene birde.

Bahane degil ama ablamin oglu 1.5 yasinda ve ablam daha yegenim 6 7 aylikken yeni dogum yapmis gibiydi, sonra 1 yasinda ablam rejim yapmadan kendiliginden kilolari gitti,suanda da encok ablam kiziyo bana daha dogum siskinligin var takma diye boyum 1.77 kilom normalde 63 falandi oglumu dogurmadan once simdi 76 kiloyla yuvarlancak gibi hissediyorum resmen:)75 i gorsem gaza gelcemde 2 tabak makarnayla nasil olacak bilmiyorum:)

Iyi yapmissin canim aslinda . Benim bi ara kilom durdu bi aksam bir sürü büskivi cikolata yemistim ertesi gün devam ettim diyetime kaldigim yerden devam ettim iseyaradi yani moral oldu bana o cikolatalar :)

Olur arada takma o kadar sonucda uzun vadeli diyet yapiyoruz az ve yavas gidicek arada kacamak da olsun o kadar canim :) hem bencede regl olunca daha kolay kilo veririz gibime geliyor ispanyolcum regl olunca 3 kilo vermis darisi bize

hoşbulduk canım kesinlikle sana katılıyorum normalde de böyle beslenmeliyiz ama nerdee :) hemen sıkılıyoruz ama ne kadar uzun yaptık okadar kar olur inş:)

suyu zorla içiyorum ama anca 1 lt içiyorumdur günde. spor maalesef bebekle yapamıyorum ama evde oynuyorum 5 10 dk falan :) deli gibi

Ya supersiniz valla coook tsk ederim moralim daha iyi oldu sayenizde
arkadaşım eğer imkanın varsa yarın çık biraz yürü ve kendini affet :) bende ctesi bi dilim tiramısu kaçağı yapmıştım pazar günü eşim evdeydi onunla bebeği attık arabaya yürüdük yürüdük kendimi affettim :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…