Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

Canim 30 dakika essek gibi yuruyup anca 200 kalori harcayinca kadayif gozume hic de tatli gorunmedi valla:-)

Ben bisey yaptim simdi:KK43: firin makarna kizimda kocamda pek severler diye yaptim veeeee 2 tabak yedim:KK43: kilom hic oynamayinca moralim bozuldu,yemeyincede yiyincede ayni kilodayim nasilsa dedim kendi kendime resmen sildim supurdum:) itiraf.net
Bi kerelik olsun canim :KK20: bu seferlik affediyoruz seni :-)

Su konusunda acayip aksatiyorum ben ya 2 lt ye kadar zorla icebiliyorum ( caylarla beraber ) daha fazlasini bünyem kaldirmiyor oldum olasi cok su icemiyorum halbu ki cildim tertemiz olmus keske bunu aliskanlik haline getirebilsem.

selamlar kızlar bugün neler yedim neler:kk77:

kvalidem sen ac kalaman dedi

yani rejim yapma kızım dedi.ama akşam ekmek yemedim.bakalım çok giremiyormgörüşürüz

Ya ben bisey sorucam regl olan varmi? Benim kilom niye oynamiyor anlamiyorum ya ben biseylrri yanlis yapiyorum yada regl olunmadigi icinmi anlamiyorum daha keskin yaparim sonucta ama emzirme konusunda sikinti yasamak istemiyorum, bide emzirirken daha cabuk verirsin derler niye oynamiyo bu tarti:KK43:

Bebeğim 10,5 aylıkken adet oldum. Bende kilo anlamında bir değişiklik olmadı. Hani böyle bir şişkinlik hali vardır ya, o gitti sadece benim... Ama adet olunca birkaç kilo verdiklerini söyleyenler var...

selam kızlar bugun kaçamak günü olmuş resmen kendimize gelelim kızlar
ama benimde listem karman çorman oldu eşim sözde süpriz yapmış bana öğle yemeğinde döner geitrmiş yağlı pideli götürdüm kilolar affetsin :))

bugunki menüm
sabah 1 dilim ekmek çok az tereyağında yumurta (tavada) yarım domates salatalık yarım kibrit kutusu peynir
öğlen pide ve döner
ara 2 kurabiye 3 mercimek köfte 1 kaşık sütlü tatlı :KK43:((
akşam salata tavada hamsi bir tabak ,
ara 1 mercimek köfte

bugun bir garip oldu diyetin ikinci günü akşama toparlamak istedim ama olmadı galiba :KK42:

bende biyerde okudum sütü azaltan yiyiceklerdenmiş naneyi de çok severim oda azaltıyormuş

tatlım ben bilmiyordum ama doğum yaptığımdan beri tarçını özellikle kabuk tarçını çaylarımda ve kompostolarımda kullandım gaza falan da iyi geliyor diye bi azalma yaşamadım çok şükür şimdiye kadar..
sen dedikten sonra nette baktım şöyle bir yazı gördüm
: Anne sütünü arttıran besinler tüm dünyada, yüzyıllardır kullanılmaktadır. Anason, çemen otu, rezene,ısırgan otu, tarçın, fesleğen, nane, maydanoz ve susam gibi bitkiler anne sütünü arttırıcı olarak bilinen bitkilerin başında gelmektedir.

Bebeğim 10,5 aylıkken adet oldum. Bende kilo anlamında bir değişiklik olmadı. Hani böyle bir şişkinlik hali vardır ya, o gitti sadece benim... Ama adet olunca birkaç kilo verdiklerini söyleyenler var...
adet olunca en azından vücut fazla suyu da atıyor ödem bencede 1-2 kilo giderde fazla gitmez boğazı tutmazsak :)

selam kızlar bugun kaçamak günü olmuş resmen kendimize gelelim kızlar
ama benimde listem karman çorman oldu eşim sözde süpriz yapmış bana öğle yemeğinde döner geitrmiş yağlı pideli götürdüm kilolar affetsin :))

bugunki menüm
sabah 1 dilim ekmek çok az tereyağında yumurta (tavada) yarım domates salatalık yarım kibrit kutusu peynir
öğlen pide ve döner
ara 2 kurabiye 3 mercimek köfte 1 kaşık sütlü tatlı :KK43:((
akşam salata tavada hamsi bir tabak ,
ara 1 mercimek köfte

bugun bir garip oldu diyetin ikinci günü akşama toparlamak istedim ama olmadı galiba :KK42:

bugün biraz kaçamakların olmuş ama kafaya takma..
ilk başlardasın ya adapte olamamışsın canım :))
yarın kalk ve kendine söz ver bunları unut düzenli ve sağlıklı beslenmeye başlaa :))

X