Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

:) kuru fasulye nohut hele barbunyayi çok özledim.

yaparım artık ben de akşam ekmegi pek yemem ama boş da yiyemedim. isime karismak ne demek söyleyin tabi :) ki ben de dikkat edeyim :) öpüyorum :)

Simdi yoldan cikarmis olmim ama ben olsam yerdim antepden gelmis yani kolay kolay bulunmaz :) abartmadan bi kac dilim ye sonra telafi edersin :)

:)) yarini beklemek zorundayim bu kadar saat durdum dusundum:)) saati ilerlettim gelir gelmez yeseydim iyiydide en tehlikeli saatler:KK43: yarin sabah bi bardak su ve hemen baklavaaaaa:) ben soda iceyim iyi gelir baklava niyetine:p

Kızlar yaa aranızda oyun halısı kullanıp memnun olan var mı spor yapmak için öyle bişi almayi dusunuyorum. O halida takilir ben de aletlerde :-)
bizim yok oyun halımız.. bilmiyorum o yüzden
Sagol canim merak ettigin icin. Evet canim uzun süreli diyet yapmak sabir isi kacamak olmadan olmuyor. Kuzum dogdugundan beri kendi basina uyuyor gören aaa ne sessiz cocuk falan diyordu simdi huysuzlasti insanlari da anlamiyorum ki sessiz olsa aa ne sessiz derler cok aglasa aa ne kadar agliyor yazik derler herseye bisey derler yani iyi ve kötü göze inaniyorum malesef ve etkiliyorda inandigim icin sanirim. Neyse ki simdi iyi , iyi olsunda ben bütün gün tasirim kuzumu.
benim de başksı değil de kendim dersem bozuluyor.. maşallah iyi uyudu desem sonraki gün hiç uyumuyo gibi..
Selammm..
Menumu aynen uyguladim ama su icemedim ve spor yapamadim. 2 cocukla evd yalniz olmak cok zor yaaa.. ne buyukle ilgilenebildim, ne islerimi yapabildim.. Acayip stresliyim bugun
Bide benim ufaklik son zamanlarda doru durust emmiyor ya.. cok uzuluyorum.. buyuk oglumda hic boyle bisey olmamisti.. gogsum dolu dolu gezyorum, bi turlu nosaltmiyor, ya da agliyor su anda saat ucten beri bisey emmefi ve uyuyor.. boyle giderse hem sutim azalacak, hemde kilo alamayacak.. offf..,,
benim kız da zaten 5 dk emip yarısını kusuyrdu.. bu aralar akşam öyle bir ağlıyor ki memeyi de almıyor mama verdim bir-iki kere susutu.. birkaç akşam verdim mama.. şimdi saati gelince memeyi almıyor deli gibi ağlıyor mama verince susuyor.. bugün süt sağdım akşam biberonla vereyim diye.. yarım saate yakın uğraştım almadı biberondaki sğtü..ben de içine mama kattım bir ölçek bayıla bayıla içti sıpa
Utu yapmam laximm.. hem bebeginkiler hem esiminkiler.. calismadigim ve haftada bir yardimci gelfigi halde yetistiremiyorum isleri, bu aralar kenfimi cok beceriksiz ve kotu bi anne gibi hissediyorum.. ise baslayinca ne olacak bilmiyorum.. ustelik buyuk oglanda seneye ilkokula baslayacak :KK43:((
Amaan neyse opuyorum hepinixi...
amaaan boşver hepimiz aynıyız..ütüm birikti benim de..bebeğinkileri ütülmiyorum artık.. yardımcı da gelmiyor bana yetişemiyorum..
Arkadaslar hep yorulmaktan sikayet ettigim zamanlarda hemen sukrediyorum iyi ki varlar ve gercekten sut az gelir emer emmez gecicek uzulmeyin keyif almaya calisin kendiniz icin, makyaj yapin isleri birakin(bu arada memeyi emmeyi reddediyo bazi bebekler o yuzden sutunu sagip biberonla veriyorlar denedinizmi?) keyif yapmaya calisin, bugunluk yada kendinizi her kotu hissettiginizde yapin.
Bu arada bugun sabah 2dilim yumurtayla birlikte 1dilim aksamdan gozumde kalan nutellayla tamamlayip, oglen 2dilim yogurtla salatayla tamamlayip icim rahat bi sekilde biraz oncede kosu bandinda 20dk kosmustum ki huzurla kocayi karsilarken elindeki paket beni bitirdi:KK43: antepten musterisi kocaman baklava gondermiiiiiiiiiis ben napicaaam help meee????
oyyy baklavaaa allah kolaylık versin arkadaşım sanaa.. bir tane ye bence..

Benim yediklerim:
2 kuru kayısı
8 çiğ badem

1 büyük dilim pasta:KK43:

1 top yumurta
2 parmak büyüklüğünde peynir
2 dilim piliç jambon
1 parmak büyüklüğünde tahin helvası

1 fincan sekersiz light sutle Nescafe
1 parmak büyüklüğünde çikolata

1 tabak firinda hamsi
bol salata
domates çorbası

Meyve yerim biraz da
Ben de bıraktım işleri valla varsa yoksa kızım is herzaman telafi edilir. Ama onun hiçbi anını kacirmak istemiyorum :KK66:

:)) yarini beklemek zorundayim bu kadar saat durdum dusundum:)) saati ilerlettim gelir gelmez yeseydim iyiydide en tehlikeli saatler:KK43: yarin sabah bi bardak su ve hemen baklavaaaaa:) ben soda iceyim iyi gelir baklava niyetine:p
:) o zaman sabah baklava kahvaltisi yaparsin canim ayy ben nasil istiyorum da esim almiyo diyete baslamadan önce bak sakin istesemde alma demistim adam cok ciddiye aldi al günde bir tanecik yiyim diyorum yok kilo ver sonra diyor.

Kızlar yaa aranızda oyun halısı kullanıp memnun olan var mı spor yapmak için öyle bişi almayi dusunuyorum. O halida takilir ben de aletlerde :-)
Canim ben oyun halisi almadim bizim ev soguk yerde üsür diye ana kucagi gibi bisey aldim oyuncaklar asili tepesinde ismini bilmiyorum kizim icinde biraz oynuyo sonra skilip aglamaya basliyor.

Benim yediklerim:
2 kuru kayısı
8 çiğ badem

1 büyük dilim pasta:KK43:

1 top yumurta
2 parmak büyüklüğünde peynir
2 dilim piliç jambon
1 parmak büyüklüğünde tahin helvası

1 fincan sekersiz light sutle Nescafe
1 parmak büyüklüğünde çikolata

1 tabak firinda hamsi
bol salata
domates çorbası

Meyve yerim biraz da
Ben de bıraktım işleri valla varsa yoksa kızım is herzaman telafi edilir. Ama onun hiçbi anını kacirmak istemiyorum :KK66:
Canim pasta yada baska bi kacamak yaptigin zaman diger sekerli seyleri o gün yeme artik yoksa gün icinde aldigin kalori fazla olur.

:) o zaman sabah baklava kahvaltisi yaparsin canim ayy ben nasil istiyorum da esim almiyo diyete baslamadan önce bak sakin istesemde alma demistim adam cok ciddiye aldi al günde bir tanecik yiyim diyorum yok kilo ver sonra diyor.
Ne guzel senin esin sana destek oluyo benimki baklavayi acmis mutfak mermerinde tutuyo oyle kaldirma sakin diyo yada bi de aksamlari onun degisik seyleri vardir bi anda kalkar nutellali muzun ustune cevizi ufalar super bi tabak yapar kizla kendine benim agzimin sulari aka aka izler en fazla kurtaricim kuru uzumlu 2 kasik nesfit yer onlari izlerim:KK43: bu daha kotu inan:)

Canım eşini takdir ettim benimki şimdiden yarın cigköfte alalım bi de Tulumba tatlısı diyo yaa o kadar iştahlı ama kilo yok erkek olmak vardı yaa

Ne guzel senin esin sana destek oluyo benimki baklavayi acmis mutfak mermerinde tutuyo oyle kaldirma sakin diyo yada bi de aksamlari onun degisik seyleri vardir bi anda kalkar nutellali muzun ustune cevizi ufalar super bi tabak yapar kizla kendine benim agzimin sulari aka aka izler en fazla kurtaricim kuru uzumlu 2 kasik nesfit yer onlari izlerim:KK43: bi daha kotu inan:)
Olsun canım bu da bi irade örneği :)

Eveeet ben kizimla you tube dan cardio acip onu yapicam simdi hem kizimla vakit geciriyor hem spor yapmis oluyorum. ben cooook inat ettim gorusuruz yarim saat sonra:)( sizleride gaza getiriyorum bu kiyagimi unutmayin)

Ne guzel senin esin sana destek oluyo benimki baklavayi acmis mutfak mermerinde tutuyo oyle kaldirma sakin diyo yada bi de aksamlari onun degisik seyleri vardir bi anda kalkar nutellali muzun ustune cevizi ufalar super bi tabak yapar kizla kendine benim agzimin sulari aka aka izler en fazla kurtaricim kuru uzumlu 2 kasik nesfit yer onlari izlerim:KK43: bu daha kotu inan:)

Canım eşini takdir ettim benimki şimdiden yarın cigköfte alalım bi de Tulumba tatlısı diyo yaa o kadar iştahlı ama kilo yok erkek olmak vardı yaa
Sagolsun yardimcidir ama kendi cani bisey cektiginde hic kacinmaz diyette oldugumu falan dinlemez :)
Whisper cog köfte yiyebilirsin sütünü arttirir hem biz esimle arada yapiyoruz cok severim baygida yerim 4 sikma cig köfte bir dilim ekmek yerine geciyormus bir diyetisyen demisti :)

Eveeet ben kizimla you tube dan cardio acip onu yapicam simdi hem kizimla vakit geciriyor hem spor yapmis oluyorum. ben cooook inat ettim gorusuruz yarim saat sonra:)( sizleride gaza getiriyorum bu kiyagimi unutmayin)
Kolay gelsin canim ben bugün ki sporumu yaptim 25 dakika spor yapmayi sevmedigim icin yaptikdan sonra üstümden bi yük kalkiyor sanki

Benimki mamda yemiyo k7zlar yaaa.. kesin az kilo alacak bu ay.. saglikli olsunda kiloyu bosver diyorum kendime ama dinletemiyorum, daha bunu hastaligi var, dis cikarmasi var.. o zaman zaten zayiflayacak simdiden baslamasa iyiydi...
Neyse utumude yaptim bitirdimrshatladim biraz.. karar verdim pazar gunude buyuk oglumu
slip disari cikacam biraz bebek
olmadan vakit gecirelim.. babasi bsksin..
Bu arafa ben butun gaz yapci seyleri dogumdan beri yiyorum ama uzetine bol kimyon dokerek... hic sorun yasamadik oyuzden.. sizde bi deneyin isterseniz..
Menumu aynen uyguladigim halde bi

Cok yemislik pismanligi var uzerimde niye acaba cok merak efiyorum. Bide sanirim ben hala kilo veremefim, 5 giun oldu.. tatilmadim gerci pazartesiye sakliyorum kendimi ama kendimde hic bi degisiklik hissetmiyorum

iyi geceler kızlar...
eşlerden bahsedilmiş.. benimki destek oluyor çoğunlukla.. dışarı çıktık geçen avm ye. ben ızgara köfte yiycem deim sen istediğini al.. yok dedi canın çeker ben de köfte yiyim..
bazen de gıcık oluyor mesela listen cok genişmiş ne varki bunda diyor.. koşu bandına ilk çıktım 1 saatte 4.5 km yürümüşüm sevinçle söyledim o da bişey mi ben 15 dkda yaparımo mesafeyi kalp kırıcı oluyor bazen

offf eşim feci grip olmuş inş bize geçmez boğazım çokağrıyor benim de..
biz kızımla salonda yatarız bugün.. kociş rahat uyusun..çocuk uyandığından değil de kendisi öksürüyor tıksırıyor bizi uyandırmamak için salona gelip yatıyor.. zaten grip olmuş vücut ağrısı var ..yazık yatağında uyusun dedim.
hepinize iyi geceler

Off cok da guzeldir simdi o baklava. Sabah yersin artik..

offf eşim feci grip olmuş inş bize geçmez boğazım çokağrıyor benim de..
biz kızımla salonda yatarız bugün.. kociş rahat uyusun..çocuk uyandığından değil de kendisi öksürüyor tıksırıyor bizi uyandırmamak için salona gelip yatıyor.. zaten grip olmuş vücut ağrısı var ..yazık yatağında uyusun dedim.
hepinize iyi geceler

Cok gecmis olsun esine. Bol bol emzir bebisi. Bagisikligi guclu olsun...

X