Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

doktor musun ıspanyol tus felan ? hangi bölüm? doktor olmayı çok istemistim hep nasip olmadı drlereözel ilgim var
evet canım maalesef.. göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanıyım.. herhangi bir konuda sıkıntınız sorunuz olursa elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.. iyiki olmamışsın .. beni şimdil-ki aklım olsa hayatta olmazdımm..küçüklüğümden beri istiyordum ama bana eziyetten başka bir şey vermedi maalesef

kızlar canım nescafe çekti yaptım ..dedimki yanında tatlı bişey olsa.. gittim çocuğun aburcuburlarını karıştırdım o lala sufle var yiycem bunu dedim.. ama sonra kızım yapma sonra pişman oluyorsun dedim ve bıraktım onunyerine 3 kuru kayısı ve biraz çiğ kuruyemiş yedim.. kendimi zafer kazanmış gibi hissettim

C Canım kahvaltin iyiymis
Canim takdir ettim seni. Ben de gecen menu yazmadigim bigun yemistim ondan sen yemedin bravo sana

Cocuk bakimi stresli bi is yaa uyutuyorum ayagimda sallayip birakiyorum ikindiyi kilayim. Pat aciyo gozleri. O stresle bi dilim pasta yedim

yaa ne güzel maşallah . :) olsun öyle deme benim içinde yap drluk tüm isteyip de olamayanlar için :) Allah kolaylık versin

70.9çarşamba sabah tartildim .

:) benimki d sağolsun gece yapıyor aynı şeyi bana . 2de hala göZleri açıktı. insan geriliyor geçen çok gerildim . baktım gerilsem de aynı gerilmesem de saldim artık :)

Kızlar yaa aranızda oyun halısı kullanıp memnun olan var mı spor yapmak için öyle bişi almayi dusunuyorum. O halida takilir ben de aletlerde

ben de seni merak ediyordum nerde diye.. arada o kadar kaçamak olur merak etme.. kuzular anneyi tanıdıkça daha çok bağlanıuorlar.. sen nasıl onu öpüp koklamak istiyorsun o da hep kucağında olmak istiyor..
Sagol canim merak ettigin icin. Evet canim uzun süreli diyet yapmak sabir isi kacamak olmadan olmuyor. Kuzum dogdugundan beri kendi basina uyuyor gören aaa ne sessiz cocuk falan diyordu simdi huysuzlasti insanlari da anlamiyorum ki sessiz olsa aa ne sessiz derler cok aglasa aa ne kadar agliyor yazik derler herseye bisey derler yani iyi ve kötü göze inaniyorum malesef ve etkiliyorda inandigim icin sanirim. Neyse ki simdi iyi , iyi olsunda ben bütün gün tasirim kuzumu.

Canim gittikce azaltiyorsun masallah böyle devam miden biraz kücüldükce daha da azaltirsin ve gittigini görünce daha da bi azalticaksin :) su nutella yerine de pekmez yada recel yemeyi dene canim oda karsilar tatli ihtiyacini bende cok sevmeme ragmen esim karsimda yemesine ragmen yemiyorum biliyorum bi parca ekmege sürüp yesem devami gelecek.

Evet arkadaslar menümü yazayim menü yazmak bana iyi geliyor utaniyorum cok kacamak yapmaya :)
Sabah ;
2,5 dilim siyah ekmek , biraz recel , az yagda yumurta , krem peynir , bol yesillik ve sebze

Bi orta boy kahve yanina bi müsli riegel

Aksam bi tabak dolusu kisir ( ben ara yemedigim ve 4:30 da aksami yaptigim icin bugün biraz fazla yedim kisiri , genelde ara yemek yemeyince aksami her zaman yedigim gibi yiyorum bi tabak dolusu yani )
Arkadaslar bu arada vucüdüm bayagi toparlandi göbek hep 4 aylik hamileymisim gibi kalacak saniyordum ama eriyor cok sükür aynaya baktigimda memnun oluyorum artik daha yolum uzun ama bayagi vermis görünüyorum daha da bi hirslaniyorum iyiki bebegimin 6 aylik olmasini beklememisim yoksa 100 olucakdim kesin.

Selammm..
Menumu aynen uyguladim ama su icemedim ve spor yapamadim. 2 cocukla evd yalniz olmak cok zor yaaa.. ne buyukle ilgilenebildim, ne islerimi yapabildim.. Acayip stresliyim bugun
Bide benim ufaklik son zamanlarda doru durust emmiyor ya.. cok uzuluyorum.. buyuk oglumda hic boyle bisey olmamisti.. gogsum dolu dolu gezyorum, bi turlu nosaltmiyor, ya da agliyor su anda saat ucten beri bisey emmefi ve uyuyor.. boyle giderse hem sutim azalacak, hemde kilo alamayacak.. offf..,,

Utu yapmam laximm.. hem bebeginkiler hem esiminkiler.. calismadigim ve haftada bir yardimci gelfigi halde yetistiremiyorum isleri, bu aralar kenfimi cok beceriksiz ve kotu bi anne gibi hissediyorum.. ise baslayinca ne olacak bilmiyorum.. ustelik buyuk oglanda seneye ilkokula baslayacak ((
Amaan neyse opuyorum hepinixi...

canım benim üzülme
ben de aynı senin durumundayim yrd gelmiyor ama gelsede aynı olur çocuklu olunca öyle oluyor . boşver ev işlerini yaptıkça çoğalıyor zaten annelik en önemlisi onların duygusal tatmini :)
tabi hiç iş yapma demiyorum ama gerilme .
düz bir çizgi gibi değil ki çember gibi bitince bir daha basliyon. yapabildigin kadar :)

akşamdan önce tarcinli sutlac yedim
9 top fırında köfte sebzeli 3 tane şiş yani
3 bardak ayran
2dilim ekmek
3 kepçe kırmızı mercimek çorba
yatmadan da çay içerim badem yerim bi kac tane

♥♥ farkettim ki az yiyince yemeğin tadını da alıyorum .Diyetten önce sadece yiyordum. :) lokmayı hemen yutmuyorum bile :)

Benim ilk cocugum gerci ama okudugum kadariyla bebislerin bi ara reddetme dönemi oluyormus. Benim kizim da son bir aya yakin zamandir emmiyor sadece geceleri emiyor bende gündüzleri 3 saatte bir sagmaya calisiyorum cok üzüldüm basda ama yapacak biseyim yok önemli olan anne sütü icmesi böyle giderse 6. ayindan sonra artik kesicem pompayla ask yasiyorum resmen. Eger bebisin emmek istemiyorsa muhakkak sag canim. Gerci sen iki cocuk annesisin benden daha deneyimlisin bu konularda. Ev islerini de takmamcanim oldugu kadar ne yapalim.

Canim isine karismak gibi olmasin da ben aksamlari ekmek yerine bulgur pilavi yaparim genelde yemeklerin yanina hem daha doyurucu geliyor hem sütü fazlalastiriyor ekmegin pek bi faydasi yok hemde bulgura göre kalorisi daha yüksek kahvalti disinda ekmek yemiyorum sende bi dene istersen

Arkadaslar hep yorulmaktan sikayet ettigim zamanlarda hemen sukrediyorum iyi ki varlar ve gercekten sut az gelir emer emmez gecicek uzulmeyin keyif almaya calisin kendiniz icin, makyaj yapin isleri birakin(bu arada memeyi emmeyi reddediyo bazi bebekler o yuzden sutunu sagip biberonla veriyorlar denedinizmi?) keyif yapmaya calisin, bugunluk yada kendinizi her kotu hissettiginizde yapin.
Bu arada bugun sabah 2dilim yumurtayla birlikte 1dilim aksamdan gozumde kalan nutellayla tamamlayip, oglen 2dilim yogurtla salatayla tamamlayip icim rahat bi sekilde biraz oncede kosu bandinda 20dk kosmustum ki huzurla kocayi karsilarken elindeki paket beni bitirdi antepten musterisi kocaman baklava gondermiiiiiiiiiis ben napicaaam help meee????

Simdi yoldan cikarmis olmim ama ben olsam yerdim antepden gelmis yani kolay kolay bulunmaz :) abartmadan bi kac dilim ye sonra telafi edersin :)

aslında ben de bulgur pilavini çok severim ama bulgur gaz yapıyor diye 2aydır yapniyorm hatta ne pirasa ne ıspanak hasret kaldık
mercimek corbasini da artık dayanamadim ben de içtim
2hafta sonra gaz işi azalır ben de rahat rahat yerim her seyden :)

Canim banada gaz yapiyor dediler ama ben kuru fasulye ve nohut disinda herseyi yedim yemesem de gaz olucak hareketsiz olduklari icin bence dene bulgur dedikleri gibi gaz yapmiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…