Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

Tam 1 aydır o kadar ağır bir göz enfeksiyonu geçiriyorum ki anlatsam inanmazsınız ve iyileştin derken 3 kızıma da bulaştı şimdi de onların tedavilerinde uğraşıyorum hal böyle olunca zayıflamak da uçtu gitti aklımdan ve bir heves aldığım yürüyüş bandı da köşede kalakaldı

çok geçmiş olsun canıminşallah kuzuların da atlatır.. önemli olan sağlık kiloyu sonra da verrisin takma hiç..

canim ya karalahanayi ilk defa yaptim kayinvalidenin bahcesinden.tavuk suyuyla falan,hosuma da gitti ama bebem hayatinin gazini yasadi ve yasatti uzun süre yanina yaklasmam herhalde.

sen dogumdan sonra kac kilo verdin,verebildin mi?

Kizlar bu ara pek yazamiyorum teyzem geldo benim ipin ucu kacti biraz
Az once yesil cayla tutku yedim 5 adet falan bi de kuruuzum
Neyse yarin sifirdan basliyorum
Menu yazmadan olmuyo
Yarin basliyorum yazmaya tekrar
Iyi gecelerr

Yeni yaşı kutlu olsun eşinin.. Pasta için üzme kendini. Yarın aynen devam edersin olur biter

benim hadefim doğum önce değildiki zaten evlilik kilomdu
Tabi ben tel'den yazınca bir de gülümseme yerine kikir kikir gülücük yapınca bir enteresan olmuş tabi...
Benim kilo durumum da şöyle. Hamile kaldığım kiloya(64'tüm) 4,5 kilo var ama ben toplam 9 kilo daha vermek istiyorum. İlk hedefim, 64. Yani senin gibi olmak istiyorum ya özendim sana

Çook geçmiş olsun kuzulara...

çok geçmiş olsun.

biz de siirte gitmistik günübirlik annemle eşimffelan tillo var oraya.çok guEldi havası :)

Gunaydin tatlislar
ben elazigdayim esimin isi nedeniyle daha once 8 sene istanbulda yasadik.ve bursada da okuduk cok severim bursayi. Ve memleketim de izmir memurluk boyle Iste. Suan dolapta yarim pasta var. Zordayimmmm

Gecen sene bu zamanlar 49 kiloydum canlar ve 36 beden etekler bol geliyo terzide daraltmistim ve belleri 60cmdi. Hey gidi gunler heyyy duygulandim sabah sabah

Gunaydinnn..
Hastalara gecmis olsun, yeni gelenlere hosgelfinizzz..
Benimde buyuk oglan soguk almis, gondermedim bugun okula.. yapilacak bisuru is var, oglan oynayalim oynayalim diye tutturuyo..hemen yaziyim kacicam..
Dun menumu uyguladim, sadece pirasanin icinde princ var diye, oglenki makarnami yemedim, bide aksa cayla fistik yedim..lesliyke 2 mil yaptim, 3 lt su ictim.
Bugunku menum
Sabah 2 d ekmek
1kk peynir
Az yagli yumurta tavafa peynirli
5 zeytin
Cay
Ara
1 b sut
2 mandalina
Ogle
1 tabak kuru fasulye
3 yk pilav
3 d ekmek
Ara
1b yogurt
1 elma1 portakal
Aksam
1 kase sehriye corbasi
Hamsi tava
3 d ekmekSalata
Yatmadan
1 portakal
Aksama tekrar girerim anca kolay gelsiiinnn...

Gecen sene bu zamanlar 49 kiloydum canlar ve 36 beden etekler bol geliyo terzide daraltmistim ve belleri 60cmdi. Hey gidi gunler heyyy duygulandim sabah sabah
Ay bunuda yazmadan gecemicem canim ya, ben hayatinda hic 36 beden olmadsmmm... 9 sene once evlenirken 38 bedendim.. 57 kiloydum, yalniz 38 beden beni 65 kiloya kadar getirdi. 65 ten sonra 40 bedene ciktim.. 75 kilo ve 42 bedenle hamile kaldim ve bi daha hic 40 bedenin altina dusmedim..

Canım sen uzun boyluydun ama sanırım

Merhaba arkadaslar nasilsiniz , diyetler iyi gidiyor okudugum kadariyla arada kacamaklar olucak tabi takmayin :) ben dün koca bi dilim cikolatali pasta yedim o yüzden aksam yemegini az yedim 6 dan sonrada bisey yemedim.
Suan süt sagiyorum daha kahvalti bile yapmadik kizim cok sükür cok iyi ama huy degisti kuzum eskiden kendiliginden uyurdu simdi kucagimda uyumak istiyor dalana kadar agliyor düzelir insallah.
Bursa , izmir , siirt , mardin , elazig her yerden katilan var masallah bu sene mardine gitmeyi düsünüyoruz esimle bakalim nasip. Bende yari elazig yari bingöllüyüm yurt disindayim ama.
Sonra menümü yazarim öptüm hepinizi.

Canim ben 58 kiloyken 36 beden bana oluyor sanirim kemik yapisiyla alakali bu beden mevzusu.

günaydın güzel hatunlaarr
canim ya karalahanayi ilk defa yaptim kayinvalidenin bahcesinden.tavuk suyuyla falan,hosuma da gitti ama bebem hayatinin gazini yasadi ve yasatti uzun süre yanina yaklasmam herhalde.

sen dogumdan sonra kac kilo verdin,verebildin mi?
doğumdan sonra anca 6 kilom gitti.. işte diyet vs zorlamayla 3 daha gitti. o kadarcık.. doğum öncesi kiloma dönmeme 11 kilo , istediğim kiloya gelmeme de 20 kilo var.. offfff offfffffff
Kizlar bu ara pek yazamiyorum teyzem geldo benim ipin ucu kacti biraz
Az once yesil cayla tutku yedim 5 adet falan bi de kuruuzum
Neyse yarin sifirdan basliyorum
Menu yazmadan olmuyo
Yarin basliyorum yazmaya tekrar
Iyi gecelerr
başla yenden canımm ipin ucu kaçınca toplamak zor oluyor.. kilo almak sorun değil de psikolojisi bozuluyor insanın
vayyyy bee amma zayıfmışsın
ben de evlenmeden önce 52 ye düşmüştüm belim 62cm di.. sonra TUS çalışırken 75 çıktım verdim , ilk gebelilte 85 çıktım verdim, en son geçen yaz 56 ydım ,kışın 66 ya çıkıp hamile kaldım..ne kadar istikrarsızım yaaa.. yalnız ben size göre bir konuda şanslıyımm.. benim dolabımda 36 bedenden 42 ye kadar elbise pantolon vs var..

ben de seni merak ediyordum nerde diye.. arada o kadar kaçamak olur merak etme.. kuzular anneyi tanıdıkça daha çok bağlanıuorlar.. sen nasıl onu öpüp koklamak istiyorsun o da hep kucağında olmak istiyor..

[QUOTE="ispanyol, post:

başla yenden canımm ipin ucu kaçınca toplamak zor oluyor.. kilo almak sorun değil de psikolojisi bozuluyor insanın

vayyyy bee amma zayıfmışsın

ben de evlenmeden önce 52 ye düşmüştüm belim 62cm di.. sonra TUS çalışırken 75 çıktım verdim , ilk gebelilte 85 çıktım verdim, en son geçen yaz 56 ydım ,kışın 66 ya çıkıp hamile kaldım..ne kadar istikrarsızım yaaa.. yalnız ben size göre bir konuda şanslıyımm.. benim dolabımda 36 bedenden 42 ye kadar elbise pantolon vs var..[/QUOTE]
Sanslisin canım ama bu kez ideal dbeden kılona ve bedenine gel ve bütün ddiğer beden kıyafetlerinden kurtul

doktor musun ıspanyol tus felan ? hangi bölüm? doktor olmayı çok istemistim hep nasip olmadı drlereözel ilgim var

kahvaltı:
çay
3dilim ekmek
2lokma bal kaymak
1ckasigi nutella
3dilim peynir
2 tereyagli yumurta
3zeytin

ama suan kendimi çok aç hissediyorum
inşallah biraz kilo giderde moral olur gittiğini görünce daha bir şevkle yemem

hiç tartıldın mı başladığından beri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…