Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

Ayy pirasayida bu oglende yersem ucuncu og7num olacak..boo grldi artik.. ama cokbguzel sut yapti aklinizda olsunnn...

Merhaba.. Hepimiz iyi gidiyoruz.. İncecik anneler olucaz ins ;-)
Dunku menum:
Sabah
1 haslanmis yumurta
1dilim kepekli ekmek
1 dilim peynir
4 zeytin
Mayd, dereotu

Oglen:
2dilim kepekli ekmek arasi 1dilim peynir
Ayran
Bol yesillik

Aksam:
2 kepce merc. corbasi
1tabak ispanak
Salata.

:kk77:düşünün yani buraya yazIyorumdiye az yedim.söylemesi ayıp ö..z gibi yiyorum.sizin sayenizde veririm insaallah.
şimdi vitesi 5den 2ye dusurmeyeyim motor zarar görmesin . :KK53:
alemsin yaaa.. ama doğru söylüyorsun çok yerkem birden kısarsan sütün azalabilir hem de 3. gün deli gibi saldırısın iyi düünmüşsün
Ay canim bende biraksam iki katini rahat yerim menunun.. hele tiramisu... esimle ben ikimiz rahat rahat bitiriyoruz onu :))
ben de 69 görünce koca bir dilim yiycemmmm
Ayy pirasayida bu oglende yersem ucuncu og7num olacak..boo grldi artik.. ama cokbguzel sut yapti aklinizda olsunnn...
ayy ben de iki gündüğr pırasa yiyorum..sütü artırdı ama cok da gaz yaptı.. pancar motoru gibi geziyorum evde :rolleyes:

alemsin yaaa.. ama doğru söylüyorsun çok yerkem birden kısarsan sütün azalabilir hem de 3. gün deli gibi saldırısın iyi düünmüşsün

ben de 69 görünce koca bir dilim yiycemmmm

ayy ben de iki gündüğr pırasa yiyorum..sütü artırdı ama cok da gaz yaptı.. pancar motoru gibi geziyorum evde :rolleyes:
Hahaha :-)

merhaba sevgili anneler :KK24: ben de aranıza katılmak istiyorum maalesef vermem gereken en az 10 kilo fazlam var :KK43: iki senelik evliyim evlendiğimde 53 kiloydum o zaman bile fazla olduğumu düşünüyordum işim gereği ve bulunduğum yerden dolayı bir yıl içinde tam 12 kilo aldım hamile kaldım. 86 ile ile doğuma girdim 7 buçuk ay oldu ve şu anda 65 kiloyum tekrar 53 olmak istiyorum hiç değilse 55 olayım :KK72: bu sene ücretsiz izindeyim çok sosyal biri değilim eşim pimpirikli çocukla herzaman dışarı çıkamıyorum bırakıp yürüyebileceğim kimsem de yok yakınlarda:110:ne yapacağım bilmiyorum burayı takıp edersem belki veririm biraz diye ümit ediyorum. durum böyle işte :KK25::KK25:

ve kıyafetlerimin hiç biri olmuyor bir yere gidecek olsak her defasında ne giyeceğimi düşünüyorum yeni kıyafet de almak istemiyorum kilo vermeden

bir hafta kadar ballı elma sirkesi içmiştim herkes zayıfladığımı söylemeye başlamıştı sonra korktum bıraktım sütümde değişiklik olur mu diye. bazen acaba tekrar başlasam mı diyorum

merhaba sevgili anneler :KK24: ben de aranıza katılmak istiyorum maalesef vermem gereken en az 10 kilo fazlam var :KK43: iki senelik evliyim evlendiğimde 53 kiloydum o zaman bile fazla olduğumu düşünüyordum işim gereği ve bulunduğum yerden dolayı bir yıl içinde tam 12 kilo aldım hamile kaldım. 86 ile ile doğuma girdim 7 buçuk ay oldu ve şu anda 65 kiloyum tekrar 53 olmak istiyorum hiç değilse 55 olayım :KK72: bu sene ücretsiz izindeyim çok sosyal biri değilim eşim pimpirikli çocukla herzaman dışarı çıkamıyorum bırakıp yürüyebileceğim kimsem de yok yakınlarda:110:ne yapacağım bilmiyorum burayı takıp edersem belki veririm biraz diye ümit ediyorum. durum böyle işte :KK25::KK25:
Hosgeldin canim, hepimiz ayniyiz..
Bende ucretsiz izindeyim bu sene..
Sen zaten yolun cogunu gitmissin, 20 kilo vermissin bile.. insallah kalan 10 uda verirsin.. benim 30 a yakin vermem gereken kilo.. :KK43:((

bir hafta kadar ballı elma sirkesi içmiştim herkes zayıfladığımı söylemeye başlamıştı sonra korktum bıraktım sütümde değişiklik olur mu diye. bazen acaba tekrar başlasam mı diyorum
Balli elma sikesi kulaga pek hos gelmiyo canim, tadini degistirmesin sutunun
Bende hafta sonu aktara gidice, rezene, isirgan ihtiyaclarimin yaninda bide corek otu yagina baslamayi dusunuyorum. Hem sutu cogaltip, hem zayiflatiyomus

Bal ve sirke mi iyk:KK57: canım az yiyoruz gereksiz kalori almadan yavaş yavaş veriyoruz :KK66:

hoş geldin canımm. porsiyonunu azaltarak işe başlayabilirsin.. dışarı çıkamıyorsan nette leslie ile 3 mil yürüyüş veya jillian ile sıkılaşma gibi programlr var onları yapabilirsin.. zaten çoğunu vermişsin kalanı da yaz gelmeden gider inşallah
Balli elma sikesi kulaga pek hos gelmiyo canim, tadini degistirmesin sutunun
Bende hafta sonu aktara gidice, rezene, isirgan ihtiyaclarimin yaninda bide corek otu yagina baslamayi dusunuyorum. Hem sutu cogaltip, hem zayiflatiyomus
çörektu yağını duymmıştım.. nasıl kullanılıyor peki
Canım süpersin bantta hangi hızda yuruyosun
şöyle söyleyeyim ilk 10 dkda hız artırarak 6.5 çıkıp ortalama 30 dk 6.5 la yürüyorum , 20 dk da 6 ile yürüyorum.. 1 saat dolduğunda 6 km yürümüş oluyorum

dünki menüm
sabah 2 dilim ekmek 2 kaşık lor, 1 dilim beyaz peynir, 3 zeytin domates salatalık dereotu, 150 gr helvaaaaa...burası yaktı beni işteeee
öğle: nescafe 2 si birarada 1 avuç kadar çiğ kuruyemiş
akşam: 1 tabak z. yağlı pırasa, 1 dilim ekmek 1 kase yoğurt,, bir parmak kadar da kaburga eti
ara: 12 badem 2 kuru kayısı
su 4 lt
spor:1 saat temizlik

Merhaba bende dahil olabilirmiyim??6yillik evliyim 5 yasinda bi kizim 5aylikda bi oglum var, kizimdan sonra 6.ayimda eski kiloma kolayca donmustum hem cok emzirdim hemde kendimce kahvaltimi tam yapip oglenleri yogurt yesillik aksamlarida ne yemek varsa ekmeksiz yedim.canim tatli istedigindede nesfitin kuru uzumlu olanindan yiyerek 6.ayimda hem emzirip hemde kilo vermistim ancak durum suan durumum cok farkli ya 2.cocuk ya yas bilemiyorum ama kilom 78lerde ve ayni yontemi yapiyor arti kosu bandinda sabah aksam 20ser dk yuruyorum ama 77 78 77 76 seklinde hic degisim yok, diyetisyen bana uymaz cunku hergun 3ogun uygulayamam biliyorum.bazilarida dogumdan enaz 6 ay gecmesi gerekir toparlanman icin diyolar yada dogumdan beri regl olmadigim icin onu bekle diyolar bilemedim yardiiiim:KK43:(

Merhaba bende dahil olabilirmiyim??6yillik evliyim 5 yasinda bi kizim 5aylikda bi oglum var, kizimdan sonra 6.ayimda eski kiloma kolayca donmustum hem cok emzirdim hemde kendimce kahvaltimi tam yapip oglenleri yogurt yesillik aksamlarida ne yemek varsa ekmeksiz yedim.canim tatli istedigindede nesfitin kuru uzumlu olanindan yiyerek 6.ayimda hem emzirip hemde kilo vermistim ancak durum suan durumum cok farkli ya 2.cocuk ya yas bilemiyorum ama kilom 78lerde ve ayni yontemi yapiyor arti kosu bandinda sabah aksam 20ser dk yuruyorum ama 77 78 77 76 seklinde hic degisim yok, diyetisyen bana uymaz cunku hergun 3ogun uygulayamam biliyorum.bazilarida dogumdan enaz 6 ay gecmesi gerekir toparlanman icin diyolar yada dogumdan beri regl olmadigim icin onu bekle diyolar bilemedim yardiiiim:KK43:(
Yaa bu regl olayina inaniyorum ben yaa.. regl olmsfan menapozda gibi bisey oluyoruz bence.. kilolar ondan gitmiyoo..ilk oglujda bendede oyyle olmustu.. 5. Aydan sonra yavas yavas gitmisti..

dünki menüm
sabah 2 dilim ekmek 2 kaşık lor, 1 dilim beyaz peynir, 3 zeytin domates salatalık dereotu, 150 gr helvaaaaa...burası yaktı beni işteeee
öğle: nescafe 2 si birarada 1 avuç kadar çiğ kuruyemiş
akşam: 1 tabak z. yağlı pırasa, 1 dilim ekmek 1 kase yoğurt,, bir parmak kadar da kaburga eti
ara: 12 badem 2 kuru kayısı
su 4 lt
spor:1 saat temizlik
Canim corek otu ysgi suya damlatilarak, yemeklerden once iciliyo..
Ben diyete basladan once tahin helvasini gund3 bazenb300 gr yiyodum yaa.. yarim kilodan az bise kaliyodu..

X