Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

Ispanyol canim, aksam pilav yok yerine corba ve kmek vsr. 3 dilim cok gibi gorunuyo sna diyetisyenyazdi valla. Benim kilom cok faxla oldugu icin diyetimde 2000 kalori canim ondan ejmegim falan fazla,.
tamam canim anladiimmm

Bugunki listem
Sabah
2d ekmek
1 b sut
2 kk peynir
5 zeytin
Ara
2 mandalin
1b ayran
Ogle
1 tabak bamya
3yk bulgur pilavi
3d ekmek
Ara
1 bardak yogurt
1 muz
Aksam
21 kase tarhana
2 kofte
1tabak salata
3d ekmek
Yatmadan
1b tarcinli dut
1elma
menun guzel afiyet olsun. .yanlisliklara da bayildim..21 kase tarhana tarcinli dut..hahaha

Kizlaaaaar napiyosunuz neler yiyosunuz bakiyim
Az once komsum kisir getirdi. Bende corBa ve ekmek yerine kisiri yedim, koftemin yaninda bide yogurt.. Ya hashasli tatlida getirmis ama yememek icin xor tutuyorum kendimi, insallah kocam bitirir hepsini, yoksa dokmek zorunda kalicam..

merhaba kızlar :)

benim bbegimde 2aylik artık başlamam gerek sanırım ama kendimi hiç hazır hissetmiyorum

yine de buraya yazmaya baslarsam en azından biraz daha dikkat ederim.
ilk cocugumda 15kg vermiştim burası sayesinde:)

kilomu sabah tartilip yazicam. 84 ile doğuma girmistik

Selamlar.. Ben de aranıza katılmak istiyorum.. Sanırım aranızda bebeği en büyük olanlardan biri benim. 15 aylık bir kızım var. Emziriyorum hala çok şükür :)

64 ile hamile kaldım. 81 ile doğuma girdim. Doğumdan sonra 20 gün içinde 72'ye inmiştim... Son olarak 70'de kaldım ve açıkçası bu zamana kadar, kilo vermek için pek bişey yapmadım. Ufak çaplı denemelerim oldu, sütüm azalır gibi olunca hemen vazgeçtim. Taa ki burayı görene kadar...

Geçen hafta 70,1 ile başladım. Bu hafta 68,4 oldum (-1,7 kg) Çok mutluyum :)

İnşallah devam edebilirim... Her gün yazıcam artık ben de :)

Hosgeldinizzz..
Benim bugunku menum
Sabah
2d ekmek
Haslanmis yumurta
2 kk peynir
1 b sut
Ara
1 b ayran
2 mandalina
Ogle
1 tabak pirasa
3 yk makarna
3 d ekmek
Ara
1 b yogurt
2 elma
Aksam
1 kase yayla corbasi
1 tabak pirasa
Yarim kase yogurt
3 d ekmek
Yatmadan 1b sut
1 muz

Ya salatayi cok seviyorum ama yapmaya useniyorum her gun her gun....

günaydın canlaaarrr
hoş geldin canım çabucak vericez inşallah..
hoş geldin canımm..cok iyi bir başlangıç vermeye başlamışsın bile

dünkü menüm
sabah: 2dilim ekmek, 1 dilim beyaz peynir, 1 kaşık lor, 5 zeytin, haşl yumurta, dereotu salatalık domates, 1 dilim helva
öğle: 1 tabak pırasa 1 dilim ekmek yarım kase yoğurt
akşam ızgara köfte salata
ara öğün yapmadım
spor 45 dk 4.5 km yürüyüş
su 3.5lt

Selam kizlar..ben gecen hafta p.ertesi kilo bildirimi yapmistim ve kacmistim:)78.8misim ama malesef p.ertesi tartildigimda 500gr artim vardi gecen hafta cozuttum biraz.bu hafta insallah dikkat etmeye calisacagim..dün aksam karalahana corbasi yedim sadece.cayin yaninda da 3 hurma yedim.

bu sabah: ufak bir börek,buyuk bir dilim tam bugday ekmek,peynir,bal-kaymak,tahin pekmez azicik da.biraz önce de kizimin yumurtasindan kalmis,onu bitirdim.birazdan sütlü kahve+portakalli bitter zamani.öglen karalahana corbasindan yerim yine.aksama yalniz yemege bir yere davetliyiz.abartmamaya calisacagim insallah.

yazmistim ama cok gerilerde kaldi.tekrarlayayim..3 aylik ve 3 yasinda iki kizim var.ilkinde kilolar cabuk gitmisti ama bunda 8kilo gitti,sonrasi bir ileri bir geri.79-80 gidip geliyor kilom.75 ilk hedefim..hamile kaldigimda 73 kiloydum ama o da fazlaydi benim icin..

tekrar hoşgeldiiinnn.. seninle benzeriz benim de 5.5 yaşında ve 3 aylık iki çocuğum var.. kilomda 77..
karalahana gaz yapmıyor mu sende ve bebkte.. bir de iyot eksikliğne yol açıyor çok fazla tüketmemeni öneririm..

Canım bence Yemeni aniden çok azaltma öyle yapınca insan çabuk pes edip birakiyo diyeti. Normal yediğini yarıya indirsen bile fark edecektir

Selam herkese masallah menuler super.

Aynen canim ya bende salatayi cok severim ama yapmak mesele.useniyorum bende.
Salataya ben de useniyodum ama artık yapıyorum çünkü sütü ınanilmaz etkiliyo Kıvırcık roka dere otu domates ve havuç rendesi koyuyorum. Yemek piserken alelacele onu yapıyorum. Siz de yapın hem yararlı hem az kalorili hem süt yapıcı :)

kesinlikle katılıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…