Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

Merhaba canim hos geldin aramizda cörek otu kullanan yok saniyorum faydalarini bende duymustum. Arastirmak gerek emzirenler icin uYgun mu diye ben pek ekstra bisey kullanmiyorum hic inancimda Yok pek o tür seylere.
Hosbuldum canim.. inanmaktan degild3, istah kapatici biseylere ihtiyacim oldugundan sordum.. Tesekkur ederim yine de...

Bu sali 4. ayi bitiyor artik canim 5 in icinde olucaz haftaya ve ek besine baslicaz Allah in izniyle.
maasallah kuzucuga..1 ay var aramizda benim minnakim 11 eylul dogumlu
58 ,59 lardan inmek isteyenleri görünce iyice moralim bozuluyor :KK43: kendimi cok cok sisko hissediyorum. Neyse spor zamanim geldi kizim uyuyorken azicik kosturayim.
bi de su acidan bak..BEN SENDEN DAHA ŞİŞĶOYUMMM :KK19:
Selamlar... benim bebegimde 3,5 aylik benfe baslamak istiyorum diyete ama tam konsantre olup gonul rahatligiyla baslamam icin yilbasini beklemem gereiyo sanirim,b4 aylik olmasini yani bebegimin. Bu arada tum sayfalari okuyamadim. Aranizda corek otu kullanan yani yagini kulkana varmi, bunu kullanmak emziren anneler icin uygunmu.. kullanip cok iyi sonuclar alanlar var, o yuzden soruyorum..
mehaba hosgeldin canim..kilon cok degilse 5. aya kadar hatta 6 bitene kadar bekle derim..corekotu bu grupta kullanan yok bildogim kadariyla..

Hosbuldum canim.. inanmaktan degild3, istah kapatici biseylere ihtiyacim oldugundan sordum.. Tesekkur ederim yine de...
ahhh ahhh is ah kapanması ne mumkun..zaten istahliyim bir de emzirirken duble istah..aslibda bir arasirayim bakalim emzirenler kullanabiliyor mu diye...ama cok aci degil midir tadi denedin mi hic

Gunaydin tatlislar:KK70:
ayy su 60lara kazik caktim yaa:KK43: her sabah kurt gibi ac bi sekilde tartiya cikiyorum 50li bisiler gorme umuduyla ama yine 60.2 60.1 :KK17:uyuz oluyorum yaa. Bugun levrekli aksam yapicam.bakalim umudum yarinlardaHoppa bugun ayica minnosun rutin kontrolu var. 3 aylik oldu :) iyi gecer insallah. Hepimize saglikli beslenmeli bol gr vermeli bi gun diliyorum:KK15:

Günaydınlaaarr
Gunaydin tatlislar:KK70:
ayy su 60lara kazik caktim yaa:KK43: her sabah kurt gibi ac bi sekilde tartiya cikiyorum 50li bisiler gorme umuduyla ama yine 60.2 60.1 :KK17:uyuz oluyorum yaa. Bugun levrekli aksam yapicam.bakalim umudum yarinlardaHoppa bugun ayica minnosun rutin kontrolu var. 3 aylik oldu :) iyi gecer insallah. Hepimize saglikli beslenmeli bol gr vermeli bi gun diliyorum:KK15:
gunaydin tatlim..uzulme uzulmeeee eninde sonunda gidecekler.....oyyy yerim o minnosu..onsallah huzel gecer kontrolunuz..bizim kontrol de jaftaya
.

ahhh ahhh is ah kapanması ne mumkun..zaten istahliyim bir de emzirirken duble istah..aslibda bir arasirayim bakalim emzirenler kullanabiliyor mu diye...ama cok aci degil midir tadi denedin mi hic
Hosbuldum canim tekrar.. aynen bende cok istahliyim..

Bende biraz kendimden bahsedeyim o zwman.. 2 oglus6m var ikisinede 75 kiloyla hamile kaldim, ikisinide 100 kiloyla ndoguma gittim. buyuk oglumda 4. Aydan sonra yavas yavas kilo vermeye baslamistm, 1 yasindayken ancak donmustum eski halime. sonrasinda tekrar kilo verdim aldim, 70llere dustum filan mama 75 inde ustune cikmadim. Simdede ayni durumdayim. 100le doguma gittim, geldigimde 95 tim hala 95 im.

Boyum 176 bu arada.. hedefim once tekrar 75 sonra 68 e sabitlenebilmek.. kenfi jendime basedebilirmiyim bilmiyorum henuz diyete baslama cesaretini gosteremefigim halde, sutumde olfukca azalmis durumda.. aranizda diyetisyen yardimiyka zayiflayan varmi..

Hoşgeldin tatlım vericez inşallah hep beraber :KK66: ispanyol diyetisyene gidiyo listesi var önceki sayfalarda. Biz de kontrolden geldik. 1000 g almış neyse ki bebisim:)

Hoşgeldin tatlım vericez inşallah hep beraber :KK66: ispanyol diyetisyene gidiyo listesi var önceki sayfalarda. Biz de kontrolden geldik. 1000 g almış neyse ki bebisim:)
1000 gr cok iy7 hemde diyet yaparken, masallah bebeisine.. sende erken baslamissin diyete ama sut6nun azalmamasinin sirri ne..

Boyum 176 bu arada.. hedefim once tekrar 75 sonra 68 e sabitlenebilmek.. kenfi jendime basedebilirmiyim bilmiyorum henuz diyete baslama cesaretini gosteremefigim halde, sutumde olfukca azalmis durumda.. aranizda diyetisyen yardimiyka zayiflayan varmi..
ayyy ne guzel boyun varcseniiiiinn..cuce hissettim kendimi...
ben diyetusyene gittim bugun tam bir hafta oldu ve 1,2 kilo vermisim..benim kuzum daha uc aylik olmadı etken gittim biraz cunku krndi kemdine yapsmadim..lisremi metakbediyorsan onceki sayfalardan kopyalarim birazdan..ana kisiye ozel liste veriyor. . kesinlille sute onem veriyoruz. .ben su an sadece anne sutu vetiyorum saglikli bedlendigim icin sutum de artiyor..onemli olan sey hamurisi gereksiz tatlidam uzak durmak..

oyy maasallah yaramus sutun.
kac jilo olmus peki...

20141203_131639.jpg

Diğer aylarda daha çok almıştı aslında ama olsun. Dr iyi dedi siz de öyle diyosaniz:) canım valla biz diyet yapmıyoruz sadece biraz dikkat ediyoruz. Sütü sorarsan annem genetik diyo. Benim yaptıklarım tahin helvası 1 fincan rezene 1 bardak humana still tea her akşam bol yesillikli salata ve cok su:) eylül 6.950 g :nazar::nazar:kızlar maşallah deyin:)

Diğer aylarda daha çok almıştı aslında ama olsun. Dr iyi dedi siz de öyle diyosaniz:) canım valla biz diyet yapmıyoruz sadece biraz dikkat ediyoruz. Sütü sorarsan annem genetik diyo. Benim yaptıklarım tahin helvası 1 fincan rezene 1 bardak humana still tea her akşam bol yesillikli salata ve cok su:) eylül 6.950 g :nazar::nazar:kızlar maşallah deyin:)
maasallah maasallah..benimki de 6 kolo olsa bari

Masallah canim.n benim oglanda 6500 du 3 aylikken ilk aylarda ben7mkide 1200 falan aliyodu. 3. Ayda 750 gr almis, d8ktor banada gayet iyi demisti.

Ayy düşününce ne komik dimi biz vermeye çalışıyoruz yavrularımiz alsın diye uğraşıyoruz :) sağlıklı olsunlar da kilo çok da önemli değil

X